Мъжете в женски форуми

  • 8 933
  • 230
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 716
Изключая мъжете, които пишат САМО в профилирани теми, останалите или си търсят бройки, или начин да СИ докажат колко са вървежни. Щото в реала са незабележими най - вероятно....
Защо си такава мъжемразка? Или просто си крива от малка?

# 61
  • Мнения: X
Като нямаш нищо конструктивно да кажеш, и се почва с ad hominem Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 11 497
Я, тема, посветена нас:) Благодарско!:)))
Черпим опит, като цяло, предполагам. А и както неведнъж съм казвал, бг мама е БГ вариант на британика, няма шанс да търсиш нещо (от двигател, през парфюм, до екскурзия или мнение за хотел в село Лещен) и в бг мама да го няма.

За пореден път ще си позволя да посоча, че толкова е променено всичко, и бг мама много отдавна не е "женски" форум....

Виждам обаче, че темата завива към мнението на бг мамите за мъжете Stuck Out Tongue .
Следя Grinning

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 18:30 от Ronald

# 63
  • Мнения: 10 791
Благодарности за темата !  Simple Smile
   В bg-mamma човек може да получи съвет, да обмени мнение по най-различни теми. Винаги се научава нещо ново и идват свежи идеи.
    Ще следя с интерес какъв е психопрофила на мъжа пишеш тук. Очертава се интересна дисекция на форумната мъжката душа .... и мераците му  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 478
Ха-ха, Базила, спокойно, не съм някакъв цербер.Stuck Out Tongue
Даже съм много добра душа. Wink
Всеки има право на всякакво мнение и т.н.  Simple Smile
Ти си от адекватните потребителки тук, оценил съм те отдавна.

Франсоаз, говоря само за себе си Arrow повече от 60-80% от форума, подфоруми, теми, не ги чета, камо ли следя, даже и не ги отварям. Първо, че не представляват интерес, второ, че нямам време.
Също, да, пиша в профилирани, теми от професионални ми такива, минавайки през хоби, житейски, и стигайки до забава и майтапи. Smirk
Kaкво означава "бройки"? Човек не се ограничава, общува навсякъде с най-различни хора, когато, както иска, според настроението, а вече това докъде ще доведе или не, никой не знае. Страхотни хора съм срещал онлайн, и продължавам да срещам. Реално всички сме онлайн под една или друга форма, като се замислим по-глобално.

# 65
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Къ вика един френд: чукам без да влизам Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Изключая мъжете, които пишат САМО в профилирани теми, останалите или си търсят бройки, или начин да СИ докажат колко са вървежни. Щото в реала са незабележими най - вероятно....
Защо си такава мъже мравка?
Обичам мъжете. Качествените.

# 67
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Повече юбоф и бъдете внимателни Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 800
Женски, женски, колко да е женски, при условие, че каквато и тема да потърсиш в Гугъл, форумът има отговор. Да, ако беше само за бременност, раждане, кърмене, да се приеме за неадекватно мъжкото включване, но тук съвсем не е така.
Вече кой, какво и как изразява, е въпрос на личностни качества, не на полова определеност. Хора всякакви и от двата пола.

# 69
  • София
  • Мнения: 17 869
Ето я и авторката Bowtie Bowtie
Радвам се, че темата ви допада. Прочетох с интерес всички мнения и мисля, че е редно след като съм направила темата, и аз да се изкажа. Направо да направя разбивка. Нещо такова м беше идеята.
Много се чудех от къде да започна, дали да ги подредя в градация, дали да е възходяща или низходяща Laughing Реших да хвана поста на Гугъл и от там да започна. С вербалния скалпел съм, ще правя дисекция, гответе се Joy Joy

 Beers Beers Конкретно тези от поста ѝ, които е споменала, и на мен са ми направили добро впечатление. Те са представители на групичката, която е ясно, че е тук да се забавлява, да не се драка и май не съм ги срещала в СО често. Попадала съм на техни мнения и винаги са доста обрани, балансирани и си личи, че човекът е спокоен. Не невротичен. Държат се с жените горе- долу еднакво. Няма да ги видиш да се дърпат с някоя. Абе, май са готини хора. Ненатоварващи и съм се смяла на вицовете в темата за вицове.

Animal Unicorn Animal Unicorn Следват ферманаджиите. В началото четеш с интерес особено ако ти си склонен към вербално разточителство, но приключвайки поста, не знаеш за какво е бил. Не защото си се напил. В един момент времето спира, носят ти от 465 кладенеца вода, че не си точно прав. Което е окей. Но в един момент нещата отиват накъдето и бгтатко (той е виден представител на тази група, позволявам си да го посоча, тъй като вече сте го споменали). Една скокливост, невротизъм и неприятно чопкане. Ама не грубо, а тънко и интелигентно донякъде. Типични представители на перфекционистите, впрочем. Понякога са досадни, но са много старателни и наистина можеш да получиш полезна информация от тях, ако са в настроение да ти я предоставят въпреки твоята неукост. И ако ти си в настроение да си качваш диоптрите, четейки хиляда триста и осемдесет реда + библиография и няколко видеа, доказващи, че… не си прав, естествено.

Hands Plus1 Hands Plus1Редувам персонажите. Да кажа и за мъжете, пишещи в ‚жилища‘, ‚имотен пазар‘, ‚ремонтни дейности‘. Подфорум, в който не пиша активно, но ми е приятно да чета. Полезна, изключително стегната информация, без да си мерят способностите. Мъже, които умеят неща и са готови да ги споделят с жени, дори тези, които грам не се ориентират в дейностите. Изказват се без раздразнение, без да се изтъкват и да се чувстват като бялата лястовичка. Имат знание, споделят го. Чисто и просто, без драма. Отчасти мога да кажа същото за списващите в техниката и компютрите, макар че там чат- пат се среща някой, който ще се изсмее. Към тази подгрупа включвам и мъже, списващи в градинарство и кулинария, които не представляват подобен интерес за мен във вида на хоби, но там има такива, които могат да ти скрият шапката. Според мен това са изградени личности, които имат интереси, не са кухи отвътре и подозирам, че повечето имат щастливи семейства. Не защото готвят добре и гледат китки, а защото си личи, че са в хармония със себе си.

Scream Scream Преминаваме на класическия нарцис. Ауч. Все някой го е погледнал, харесал и пожелал, но той има душа и хич не обича такива несериозни работи. Наранен (изневяра/истеричка/потисница), но достолепен, още не е намерил своята перфектна любима (жокер: няма и да я намери, ама още не го знае). На думи не е простак, може да е леко вежлив и частично интелигентен. Ако му хванеш булшита, започва да ти пуска нападки, а теб те заболява главата, щото знаеш, че от сега нататък ще трябва да му четеш логореята всеки-божи-път. Обича да противопоставя жените в женски форум. На няколко самотни, не непременно сами, женички със заровени липси в самочувствието е казал, че те не са като другите кокошки тук и хоп- вече си има адвокатки, които се борят за честта му, която, както вече уточнихме, е извънмерна. Мъжете не му обръщат много внимание. Жените.. някои забелязват изпуснатите пасивно- агресивни коментари, други са прекалено заети с децата си. Като цяло сцената е голяма, но публиката не ръкопляска усилено. Сори

Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Най- милата групичка, която обаче е доста маломерна. Мъже, интересуващи се от състоянието на жените си. Срещала съм в подфорумите за раждане/бременности и подобни хора, питащи жените потребители за информация относно начина, по който се чувстват, за да могат да бъдат полезни на жените си в този тегав за някои период. Ами, много е сладко. Колкото и да са дезинформирани, желанието да бъдеш емоционално до обичния си, заслужава адмирации, не присмех, че някой си е женчо. Това е от мъжките поведения.

Dart Dart  И един често присъстващ образ. Не ти пише, не си говорите, не обсъждате теми, но сякаш го познаваш. Ей сега ще дойде да ти подари 2-3к, щото е ларж, да ти изпере и да ти поговори за квантова физика на свещи, които е подредил по цветове в концентрични окръжности и 3 тангенти. Мъжът на ССФ. 10/10 : ))

________________________________________
 Trollface  Trollface Под черта пиша този образ, тъй като е нереален. И нямам предвид нереален като много готин, а като измислен. Или поне силно се надявам. Тролоподобни човечета, бълващи нови и нови профили в пика на сексуалността си, на която никоя жена не може да насмогне. Застава и сякаш слушаш Шехерезада, която се преквалифицирала и карала курсове при Кобилкина. Ирл може и да са импотентни.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 13:58 от The Catcher in the Rye

# 70
  • Мнения: 18 364
Ох, самота, самота... Laughing
Кетчи, май горе-долу казваш, че ако един мъж не приказва много във форума, не те дразни. Е, в краен случай за ремонти и саксии може повече да се изкаже, дори да разкаже виц. Но в СО хич да не взема думата, камо ли да спори за нещо. Nerd

# 71
  • Мнения: 48 052
Да говори...само дето както казах, достатъчно много от малкото мъже съм запомнила не с нещо добро, полезно или интелигентно, а с това, че е най- добре да им избягвам мненията.
Като цяло за мен е странно мъж да се регистрира и напоително да пише в женски форум. Абсолютно комплексарщина. Някои си правят някаква реклама, други наистина вероятно участват в някакви цветарски теми, но отвъд това...не. Simple Smile Просто не. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 19 181
Има типично женски раздумки, където наистина е странно мъж да е редовен участник.

Друго, което ми прави впечатление е, че ако един мъж се е запознал с десетина жени - в бг-мама, на автобусната спирка, на опашката в пощата за плащане на сметки... и е пил кафе с тях, след което второ виждане и срещи не е имало, се има за много вървежен. Кое му е вървежното да пиеш кафе с толкова жени, които или не искат да те видят пак, или ти не искаш да ги видиш пак? Средностатистическата жена би се сдухала, ако излезе на толкова срещи, без никакво развитие. Ще се запита какво не ѝ е наред, ще се опита да ги изтрие от съзнанието си, а сред мъжете има екземпляри, които споменават с гордост, че преди месец-два са били на среща, от която явно нищо не е излязло, дори и "красиво приятелство".

# 73
  • Мнения: 2 478
Има типично женски раздумки, където наистина е странно мъж да е редовен участник.

Друго, което ми прави впечатление е, че ако един мъж се е запознал с десетина жени - в бг-мама, на автобусната спирка, на опашката в пощата за плащане на сметки... и е пил кафе с тях, след което второ виждане и срещи не е имало, се има за много вървежен. Кое му е вървежното да пиеш кафе с толкова жени, които или не искат да те видят пак, или ти не искаш да ги видиш пак? Средностатистическата жена би се сдухала, ако излезе на толкова срещи, без никакво развитие. Ще се запита какво не ѝ е наред, ще се опита да ги изтрие от съзнанието си, а сред мъжете има екземпляри, които споменават с гордост, че преди месец-два са били на среща, от която явно нищо не е излязло, дори и "красиво приятелство".
Въобще не обобщавам, а разсъждавам по друг начин, всеки с мисленето си, а именно аз гледам на такива случки, като напълно нормални, Arrow да, ти си харесал първоначално човека, и се уговаряте, виждате, излизате, но гаранции за развитие, и/или че ще си паснете и нещо ще излезе, няма. Всичко е късмет и обстоятелства. Бройкаджии мъже и жени ги оставяме на страна в уравнението.
Moже и два, три пъти да се видите неангажиращо, като ти да излизаш с цел да разнообразиш за себе си, а не че търсиш връзка непременно с човека.
Може, както казваш и с 10-на да излезеш и пак нищо да не излезе, а не че има проблем "в теб". Човек трябва да се наслаждава на живота, да е усмихнат, готин и позитивен, да се обича и уважава, за да го уважват и обичат и другите, а точният човек ще се появи, когато най-малко очакваш и го търсиш. SatisfiedBowtie

# 74
  • Мнения: 1 308
Като цяло за мен е странно мъж да се регистрира и напоително да пише в женски форум. Абсолютно комплексарщина.
Не знам какво ще рече "напоително", но твоите 29000 мнения май бият на тежка форумна психоза без значение дали си от правилния пол. Ако искам да проуча къде продават свестни тигани е близко до ума да го прочета в женски форум, а не в някой автомобилен.

Общи условия

Активация на акаунт