Мъжете в женски форуми

  • 8 929
  • 230
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 971
Мъжете във форума, които наблюдавам сякаш са се договорили да начукат канчетата на жените, ако са решили да се щастливи, свободни, успели.... Ако някоя жена се оплаче от мъжа си, то я заклеймяват като недостатъчно положила усилия за да го задържи. Simple Smile А, че мъжът е някаква утайка не е важно! Най-общо мъжете във форума вменяват вина в жените за всичко възможно.  И непрекъснато се изтъкват като по-добри във всичко. Изобщо дразнят много. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 8 007
Относно АР на сингъл жени: познавам такива и приемам избора им, не знам дали пречи, но и на мен ми е противоестествено - то си е, няма какво да се спори по въпроса.

# 32
  • Мнения: X
Относно АР на сингъл жени: познавам такива и приемам избора им, не знам дали пречи, но и на мен ми е противоестествено - то си е, няма какво да се спори по въпроса.
То може да е противоестествено, но още по-противоестествено е по въпроса да отсъждат мъже, които нямат семейни ангажименти. Един вид - мъжът старателно гледа да не направи някое бебе, но е притеснен за морала на другия пол, щото последният все пак иска бебе и действа.

# 33
  • Мнения: X
4. Излъган от жените субект, работещ в силно феминизирана среда (всички знаем какво означава това), търсещ немеркантилна и осигурена млада дама, пускащ от време навреме намеци за бизнес-триповете си и екскурзиите си из Ривиерата и Малдивите, които се оказват пътуване на споделени разноски с втора класа във влака за Сунгурларе.

И още се сетих, може да допуша после.
Това би трябвало да съм аз 😁
Само че нямах пари за влак и пътувах на стоп с каруцата на едни цигани 😊

# 34
  • Down south
  • Мнения: 7 732
Забавна тема!
Сякаш говорите на друг език. Казвате, че тук имало и мъже?
Освен един, който караше жена си да "запише" фармация и един, който плащал наем на жилище, което пък било на жена му, други не съм "срещала"

# 35
  • Мнения: 6 978
Има свестни мъже. На прима виста се сещам за Лан_7, Онзи, Ronald, punchinello... все веселяци, на които им личи, че не ги тресaт комплекси. Рядко се срещат в СО, обаче. Grinning

# 36
  • Мнения: 18 363
И онзи веселяк Холдън-а... Да. Hands Plus1

# 37
  • Мнения: 19 180
Този с фармацията и наема са един и същ.

Бране, не ти покривам критериите, аз съм в майчинство все пак. Ама помня такива хвалби, та ровенето е лесно.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Доста е крийпи да се рови в чужди мнения, животи, чаршафи и битие. Още по - вредно е да даваш характеристики на непознати, чрез ограничения си, нещастен мироглед. Това се дължи на отричането на всичко непознато или неприемливо от лична гледна точка. Хуморът е добра атестация, ако е разбран. В реала общуваме с мъже, забавляваме се и се интересуваме точно от различните им възгледи. Не е нужно форума да е фемини -клюкарник или кошче за жалби и истерии.  Непонятни са ми крайните изводи и емоции. Нима контактувате така с познати и приятели? Нормално е да опонираш, но без излишни квалификации и лични пристрастия. В някои теми съм била с противоположни мнения, но уважавам и ценя тезите  на Базила (примерно). Не е нужно да имаме еднакви съдби или еднотипни интереси  Различията са полезни и в комуникацията
Буквално, без мъжкия принос няма и да сме мами. Joy

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 16:28 от Viviana91

# 39
  • Мнения: 19 180
Ко каза, Ко?!

Трябва да ставам, но все пак се чувствайте свободни да обяснявате колко е крийпи да публикуваш пост от публична тема, в която някой за пореден път се хвали с личната си кореспонденция, публикува я даже... Очаквам следващия път съвсем некрийпи да пусне и снимка на потребителката.

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 16:24 от кукумицинка

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не мога да дам общо мнение. Има мухльовци, но има и свестни. Интересно, че все мухльовците ме лазят на ЛС. Няма да публикувам обаче, това е мухльовско.

# 41
  • Мнения: 18 363
Чакай да видим рекапитулация.
Веднъж попитах за нещо в тема и един потребител ми прати линк на ЛС.
Друг път с друг потребител разменихме две изречения за една книга.
И с трима души, с които си бъбрим по темите, сме си бъбрили и на лични.
Кой ви „налазва” на лични, не знам...
Но доколкото знам, те могат и да се блокират, ако е толкова зле. Simple Smile

# 42
  • Мнения: X
Тези досадници въобще не са излишни, Лори, игнорирането им е важна и здравословна част от самочувствието на една жена.

# 43
  • Paris, France
  • Мнения: 14 196
Има ли такъв събирателен образ на мъжете във форума според вас? Приличат ли си потребителите от мъжки пол? Доста често по темите вече се срещат и мъжки мнения, което по принцип би трябвало да ни радва, защото е по- различна гледна точка, а именно- мъжка, но понякога имам чувството, че чета едно и също от един и същи човек. Ако за нежната "половин(к)а" лайтмотивите са: пари, професионален успех, майка героиня, то за мъжката сякаш са: меркантилност, претенции, готованки, няма-да-се-мина. Май общото е, че всички много 'разбираме' от отношения- семейни, приятелски и общочовешки. Stuck Out Tongue
Е, Сърдитко Петковци ли са, или просто разтягат локуми, за да ни забавляват.
Вие сте )

Всякакви мъже и жени пишат тук, някои даже без деца. Този форум има подфоруми по интереси и ако човек си намери интересна тема може да си пише в нея. Много мои българоговорящи познати имат профили тук и са доволни от полезната информация, която намират.

На мене са ми интересни гледните точки на мъжете относно отношенията между половете, с майки, с родители. Нормално е мъжете да имат леко различна гледна точка от женската, особено израстналите в патриархални мачо култури като българската. По много въпроси мнението ми се припокриват с това на повечето мъже тук.

За мъжете, пишещи тук имам много добро мнение - отзивчиви, умерени, аналитични, обясняващи ясно и точно това, което мислят, вежливи без излишно мазнене, търпящи критика и различни гледни точки. Силно се впечатлих от търпението и прегледността на писанията на потребителите Дедо, Дядо Хаджия, Ердинч и много други, но те май отдавна не пишат тук или поне не ги засичам. В този подфорум са добре формулирани и вежливи мненията на бг-татко81, zemonti, bratan и други потребители. От FragranceFanatic научих за нов парфюм, който нямаше да ида да душа ако не ми го беше казал, а сега, с него синът ми обира овациите и момичета го гонят по улиците да го душат.

За 13-14 години писане тук само един мъж ми е писал с неприлично предложение и това беше наскоро. Отговорих ми спокойно и му пожелах щастие и радост в живота и бла бла и повече не ме по безпокои.

Не мисля, че мъжките мнения се различават коренно от моето. Не се намирам за по-вежлива и алтруистична от пишещите тук мъже. В днешно време нарцис и психопат е модерно да се лепват на всеки себичен и леко егоистичен човек.

кукумицинка, честито! Да сте живи, здрави, прави и много щастливи заедно! Леко и меко майчинство!

# 44
  • Мнения: 6 978
bgtatko81 ми беше симпатичен до едно време. У него има една пасивна агресийка и злобно захапване, придружено с подскачане като ощипан при несъгласие с неговото мнение, които не са на място. Хем мен лично никога не ме е нападал. Иначе пишеше интелигентно и понякога мнението му удряше право в десятката. Аз и имам слабост към философстване та трябваше да ми е любимец на теория. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт