🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 845
  • 760
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 596
Тембърът на Жана е доста специфичен. Пуснах няколко клипа от участието ѝ в Х-фактор и хич ми не мяса на Розата.

# 376
  • Мнения: 5 659
Фигурата на Розата не ми се връзва с тази на Жана. По скоро ми напомня Есил Дюран. Според мен розата е тя.

# 377
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Есил е много по-стегната и фина от Розата

# 378
  • Мнения: 1 130
Есил Дюран е около 10 см по-ниска и по-слаба.


https://www.facebook.com/FaceToFaceGabrovo/videos/378034789448989/
https://www.facebook.com/yourockpianobar/videos/337328273702608/

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 23:11 от Organza

# 379
  • Мнения: 546
Ако като глас Розата не е лесно да я разпознаем. ..да се пробваме като поведение на сцената... походка... жестове...стойка на тялото...как държи микрофона...

# 380
  • Мнения: 4 590
Гласът на Жана въобще не прилича на този на Розата според мен. В Капките, колкото и да го преправяше, все си личеше, че е нейния.

# 381
  • Мнения: 94
Като глас Жана също има една пресипналост в гласа, която се забелязва и у Розата. Есил наистина е много по-дребна. Само краката на Жана ми се струват малко по на X от на Розата сякаш.

# 382
  • Мнения: 1 130
Стойката и извивката на крака навътре ми приличат на тези на Жана. Снимката на Жана е от септ.2018, сега е по-слаба. Вижте на видеото маниера на Жана.

https://www.facebook.com/yourockpianobar/videos/337328273702608/

# 383
  • Мнения: X
По фигура Розата мн ми прилича на Алекс Сърчаджиева.

# 384
  • Мнения: 94
Слушайки пак двете първи изпълнения на Розата, съпоставено с гласа на Жана, нейният изглежда по-тънък, ако мога така да се изразя.  А къде би паснала уликата с числото 7 при Жана и това с майката.. Иначе жестовете с пръстите на ръцете и китките си приличат.

# 385
  • Мнения: 10 093
Изглежда, че с Розата успешно ни объркват или пращат за зелен хайвер.
Ако това не е действаща певица (“някога и това съм се опитвала да правя”), няма как да я обсъждаме Жана, колкото и да е, има и в момента дейност.
Ако горното “някога” е за заблуда - значи пък много успешно се крие. Тази специфична дрезгавина ми звучи като Роберта, но тук идва проблемът, че повечето хора нея не я намират за “много известна“ Роза. И нямам идея шиенето какво общо има с нея.
От друга страна, споменаването на майка ѝ - ако не е известна поне малко и тя, за какво изобщо се казва това, кой би знаел миналото на родителите на известна личност, ако самите те не са били поне малко интересни за публиката?
Много въпроси още, а стигаме до задънена улица...

# 386
  • Мнения: 361
Леле, ако пее така, дано да започне да се занимава с музика! Дали ще записва кавъри или ще прави авторски песни, все ми е едно - искам да я слушам.

Чисто визуално ми се струва, че ръцете на Розата са малко по-фини от тези на Жана, а и в бюста ми се струва, че е по-скромна, но може това да е оптическа измама от костюма.

По фигура Розата мн ми прилича на Алекс Сърчаджиева.

# 387
  • Мнения: 9 483
Гласът на Алекс е по-писклив и звънлив. А и тя е по-слаба, има тънка талия, и бюст си има.

# 388
  • Мнения: 537
Ето това не го разбирам - всички харесват Розата, докато не знаят коя е, обаче ако е Жана, вече не я харесват. Чак главата ме заболя от подобен логически парадокс Simple Smile.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 00:08 от Flo Ann

# 389
  • Мнения: 10 093
И още един детайл - допълнението към отговора за преподаването “ Затова участвам - за да можем да помагаме на българските деца.” - с какво се предполага, че с участието ѝ във формата ще помогне на децата? Да придобият увереност, че който има способности може да успее, въпреки всичко, да се борят, да не се отказват от целите си, когато са способни или? ...
Също и песента на АВВА, свързвам я и аз не буквално със заглавието, а с някаква горчивина, че победата не винаги е успех. В този ред на мисли, Роберта е имала разочарования, когато не са отразявани нейни успехи. Не казвам, че категорично е тя, но се намира връзка. А може Розата да е някоя дама, която може да пее, но е известна със съвсем друга професия сега, но тогава как изобщо да я разпознаем? Имам предвид,  ако като глас и тембър не може да се хване нещо познато, с размитите улики трудно се получава.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 00:39 от fenyx

Общи условия

Активация на акаунт