🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 843
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4
Розата - Златка Райкова ???

# 571
  • Мнения: 11 726
Не вярвам да е Златка. Този рок глас...

Относно червената русалка, четох в някакво интервю, че Алисия е тренирала плуване в ЦСКА.
Като бонус - любим цвят - червен. Зодия риби Simple Smile

# 572
  • Мнения: 11 535
Розата - Златка Райкова ???
Златка ако можеше да пее като Розата, щеше да се издържа с пеене вместо с чекнене.

# 573
  • Мнения: 5 679
Розата няма как да е Златка Райкова, тъй като ако не се лъжа, когато бяха още първите двубои, Златка още беше бременна. Дори тогава си мислех, дали не е възможно под костюма на Коконата да се крие именно Златка. А и да не забравяме бюста на Златка... сравнен с бюста на Розата...

# 574
  • Мнения: 523
Каква Златка Райкова?? На някой предложенията са по-абсурдни от тези на панела. Пиле и Космос Simple Smile

# 575
  • Мнения: X
Тя беше бременна и роди по това време.

# 576
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изобщо не става въпрос дали Злата е забременяла, родила или кърмила. Става въпрос, че е абсурд тя да е розата, заради това, че няма такива гласови възможности.

# 577
  • Мнения: 5 679
Каква Златка Райкова?? На някой предложенията са по-абсурдни от тези на панела. Пиле и Космос Simple Smile
Да не искаш да кажеш, че Пилето е Валя Балканска AnguishedAnguishedAnguished?!?
Бъзикам се разбира се Joy

# 578
  • Мнения: 5 222
Каква Златка Райкова?? На някой предложенията са по-абсурдни от тези на панела. Пиле и Космос Simple Smile
Хубаво е да не им се обръща внимание на такива. Това предположение е дадено от профил с 4 коментара, а предишното, че Принцесата не е Алисия, беше също от нов профил. Глупави опити да тролват.

# 579
  • Мнения: 3 891
Бе тя че няма такива гласови възможности - няма, ама факта, че по това време беше с огромен корем, роди и т.н. прави предположението абсурдно.

# 580
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бе тя че няма такива гласови възможности - няма, ама факта, че по това време беше с огромен корем, роди и т.н. прави предположението абсурдно.

Да си дойдем на думата.

# 581
  • Мнения: 10 093
Мислите ли, че Розата все пак специално акцентира за помагането на деца? Или го каза просто “ей така”, без умисъл ?
Ако е наистина акцент, лично на мен това не ми пасва на профила на Жана (не искам нищо лошо да кажа за нея с това, но просто не мога да я свържа с такава активност или не ми е известно да е толкова загрижена за обучение и развитие на деца)

# 582
  • Мнения: 1 130
Знам, че Жана участваше в кампания срещу дом.насилие, в това мисля,че се включва и насилието над деца. В тази връзка мисля, че до някъде това би отговаряло на "помагаме на деца".

# 583
  • Мнения: 3 891
Аз мисля, че нямаше какво да каже и го изтърси просто ей така. Но ще видим.

# 584
  • Мнения: 10 093
Да, ще чакаме да видим.
Хем искам скоро да разберем коя е Розата, хем искам да остане по-дълго във формата. Голямо противоречие 😄

Общи условия

Активация на акаунт