Бихте ли инвестирали в " Исторически парк"?

  • 67 673
  • 370
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7
Кои да пада ниско, за какво ? Знаеш ли кой съм ? Познаваш ли ме ?

# 181
  • Мнения: 29 371
И кой си?!?! .....не, че ми дреме.

# 182
  • Мнения: 7
Ма как ще ти дреме, като си мислиш, че като си се скрил зад компютъра си недосегаем.
Нали ти знаеш всичко ! Казваш, че съм паднал ниско, явно визираш, че съм човек от фирмата. Говорите наизуст. Много сте "силни" и всичко знаете. Хейтърска работа.

# 183
  • Мнения: 8
Брех, че добър човек бил този Ивелин Михайлов. Предлагам да му изрисуваме икона и да го канонизираме. Само не ми е ясно, щом е толкова свестен, защо постоянно отлага изплащането на дивиденти към инвеститорите? В едно от първите си видеа той твърдеше , че през 2020 г акционерите ще получат първите дивиденти. Нещо имате ли да кажете по темата?

# 184
  • Мнения: 7
Без да съм експерт в тези среди, нито член на фирмата се подразбира, че нещата стоят така.
Във всяка фирма или компания която човек инвестира, има условия, сред които и това, че дивидентите могат да закъсняват, могат да намалеят а дори и могат да спрат, за определен или дори неопределен период.
Защо ?
Защото, не всичко което се случва е предвидимо. Винаги и навсякъде има риск. Нещата не винаги се развиват, според плана на компанията/фирмата. В случая, особена роля играе и корона вируса. Особено в светата на туризма. А даже и да не беше вируса, пак няма гарантирана печалба. Никоя компания, не може да ви гарантира печалба. Или ако го прави, то е лъжлива гаранция. В бизнеса има рискове. Затова и много компании фалират всяка година.
Очевидно хората зад парка правят всичко по силите си и се борят да успеят.

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 08:04 от penchew

# 185
  • Мнения: 29 371
Бе, ко приказваш....?!?!

Още преди няколко страници предрекох, че тази година оправданието ще е коронавируса. Какво ли ще е догодина?

# 186
  • Мнения: 7
Няма компания/фирма, която да не иска да изплаща дивиденти, на своите акционери.
Това обаче не може да става, на всяка цена.
Ако годината е била добра и има печалба, то фирмата има всички основания да изплаща дивиденти на акционерите/ инвеститорите си и ще го направи с радост. Но ако е била лоша година или фирмата/проекта тепърва прохожда, то приоритет трябва да е оцеляването на фирмата.
Защото, ако тя тръгне да раздава пари, ше фалира и никой няма да спечели от това.
Нито фирмата- нито акционерите.
И това не е конкретно за фирмата стояща зад исторически парк, а важи за всички фирми по света.
В този период, много фирми и компании не просто са с недостатъчна печалба, а дори работят на загуба. А конкретно туризма вероятно е най- ударен по цял свят. Така че, не може да очакваме, на магия да стават нещата.

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 08:01 от penchew

# 187
  • Мнения: 29 371
Да, да, добре. Нямам против да инвестираш там. Щом имаш пари за трошене....

# 188
  • Мнения: 68
Няма компания/фирма, която да не иска да изплаща дивиденти, на своите акционери.
Това обаче не може да става, на всяка цена.
Ако годината е била добра и има печалба, то фирмата има всички основания да изплаща дивиденти на акционерите/ инвеститорите си и ще го направи с радост. Но ако е била лоша година или фирмата/проекта тепърва прохожда, то приоритет трябва да е оцеляването на фирмата.
Защото, ако тя тръгне да раздава пари, ше фалира и никой няма да спечели от това.
Нито фирмата- нито акционерите.
И това не е конкретно за фирмата стояща зад исторически парк, а важи за всички фирми по света.
В този период, много фирми и компании не просто са с недостатъчна печалба, а дори работят на загуба. А конкретно туризма вероятно е най- ударен по цял свят. Така че, не може да очакваме, на магия да стават нещата.
 Оправданието е като задника, всеки го носи със себе си. Когато обаче вземахте парите на ахмаците друго приказвахте. Имаше едни обещания от рода на 40 % доходност на година и 1001 приказки  от Шихеразада. Лично при мен идваха два пъти ваши сектанти да ме забавляват с подобни локуми .  Относно заплахите ви, че вожда щял да ни съди заради твърденията тук направо тръшнахте слона с голи ръце! Под тази тема пишат около 50 души а в нета сигурно са хиляди които не ви долюбват, всички ли ще ги осъдите? Ми освен да ги осъдите, защо направо да не ги задължим с закон да посещават всяка седмица бутафорията ви? Вие давате ли си сметка докъде сте стигнали с тази секта? Навсякъде името на " Исторически парк" е синонин на измамници и умствено ограничени идиоти. Дали Вие идвало случайно на акъла какво ще последва за вас и компания когато започнат да валят жалби от излъганите? Създателите на подобна пирамида в Америка получиха по 30 години средно. При вас няма да са толкова, но колкото и да е корумпирана нашата прокуратурата ще си получите заслуженото рано или късно.

# 189
  • Мнения: 7
Ти се оля направо!
Първо, аз не съм взимал пари, защото не съм член на фирмата.
Второ, това че има хора, които когато инвестират пари в дадено нещо и очакват след това да ринат парите с лопата е техен проблем.
Не че обвинявам хората които са инвестирали, просто трябва да проявят разбиране и да имат търпение. Повтарям, че нещата не стават с магическа пръчка.
С определението сектанти пък ставате банални.
Някак си, не е достоверно и всеки които познава хората във фирмата го знае.
В темата не знам колко души пишат, но в нета със сигурност не са хиляди.
Това са шепа едни и същи хейтъри, с по няколко профила, които сипят помия из форумите.
Думата бутафория, също не е уместна, защото всичко в исторически парк е правено максимално реалистично, със скъпи материали и труд!
Явно ви харесва да си чаткате тука, със зли коментари но действителността е друга и е жалко, че вас не ви интересува за нея.
Гледате само, да сипете помия, като че ли, някой ще ви даде нобелова награда. Даже се замислям, дали да не спра да ви обръщам внимание.
Проблема е, че има доста хора, които се връзват на приказките ви, а от това губят самите те.

# 190
  • Мнения: 29 371
И какво те засяга теб точно? Нали нямаш общо с фирмата? Какво точно те засяга нашето мнение и това, че го споделяме във форума? Ти нали знаеш "истината", дерзай!!!

# 191
  • Мнения: 1 306
Няма компания/фирма, която да не иска да изплаща дивиденти, на своите акционери.
Остава да кажеш и че няма банка, която не иска да плаща лихви. Ама видиш ли като не плащат другите, желанието някак е поспаднало и предпочитат да минат с 0.1% максимум.

# 192
  • Мнения: 18
Без да съм експерт в тези среди, нито член на фирмата се подразбира, че нещата стоят така.
Във всяка фирма или компания която човек инвестира, има условия, сред които и това, че дивидентите могат да закъсняват, могат да намалеят а дори и могат да спрат, за определен или дори неопределен период.
Защо ?
Защото, не всичко което се случва е предвидимо. Винаги и навсякъде има риск. Нещата не винаги се развиват, според плана на компанията/фирмата. В случая, особена роля играе и корона вируса. Особено в светата на туризма. А даже и да не беше вируса, пак няма гарантирана печалба. Никоя компания, не може да ви гарантира печалба. Или ако го прави, то е лъжлива гаранция. В бизнеса има рискове. Затова и много компании фалират всяка година.
Очевидно хората зад парка правят всичко по силите си и се борят да успеят.
 Това дето сте написали тук вярвате ли го? Съгласен ли сте да дойдете да ми работите една година, а аз да ви платя след 20 години? Като отидете в магазина можете ли да си напазарувате  и да им платите след пет години? Ивелин и Управителния съвет си прибират парите всеки месец , а  лопушниците да чакат 20 години. Търсите под вола теле ама няма вече, народа вече знае колко струвате.

# 193
  • Мнения: 11
Ти се оля направо!
Първо, аз не съм взимал пари, защото не съм член на фирмата.
Второ, това че има хора, които когато инвестират пари в дадено нещо и очакват след това да ринат парите с лопата е техен проблем.
Не че обвинявам хората които са инвестирали, просто трябва да проявят разбиране и да имат търпение. Повтарям, че нещата не стават с магическа пръчка.
С определението сектанти пък ставате банални.
Някак си, не е достоверно и всеки които познава хората във фирмата го знае.
В темата не знам колко души пишат, но в нета със сигурност не са хиляди.
Това са шепа едни и същи хейтъри, с по няколко профила, които сипят помия из форумите.
Думата бутафория, също не е уместна, защото всичко в исторически парк е правено максимално реалистично, със скъпи материали и труд!
Явно ви харесва да си чаткате тука, със зли коментари но действителността е друга и е жалко, че вас не ви интересува за нея.
Гледате само, да сипете помия, като че ли, някой ще ви даде нобелова награда. Даже се замислям, дали да не спра да ви обръщам внимание.
Проблема е, че има доста хора, които се връзват на приказките ви, а от това губят самите те.
  Вашата работа  е " кой ми сра в гащите , че сега мирише " ! Завлякохте  маса хора , не изплащате обещаното , ама не сте мошеници.  Карате хората да си продават къщите и апартаментите , ама не сте измамници. Окрадохте камъните по селата около вас за да стойте тази простотия дето никой не иска даже да я погледне. Кому е нужно всичко това?

# 194
  • Мнения: 8
Без да съм експерт в тези среди, нито член на фирмата се подразбира, че нещата стоят така.
Във всяка фирма или компания която човек инвестира, има условия, сред които и това, че дивидентите могат да закъсняват, могат да намалеят а дори и могат да спрат, за определен или дори неопределен период.
Защо ?
Защото, не всичко което се случва е предвидимо. Винаги и навсякъде има риск. Нещата не винаги се развиват, според плана на компанията/фирмата. В случая, особена роля играе и корона вируса. Особено в светата на туризма. А даже и да не беше вируса, пак няма гарантирана печалба. Никоя компания, не може да ви гарантира печалба. Или ако го прави, то е лъжлива гаранция. В бизнеса има рискове. Затова и много компании фалират всяка година.
Очевидно хората зад парка правят всичко по силите си и се борят да успеят.
  Очевидно хората зад парка правят всичко за да покрият кражбите си . Колко пари има вложени в тази компания до момента? Като гледам доста милиони ги няма. Като добавим към това и лошия мениджмънт просто не съм оптимист за бъдещето на този парк.

Общи условия

Активация на акаунт