Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Бихте ли инвестирали в " Исторически парк"?

• 24 845
  • 258
  •   2
Отговори
# 255
Нямам време да чета много страници назад, ама да питам и аз тия, дето хвалят голямата инвестиция, ще обсъдите ли Силвия Попова, жената на Тодор Попов, кмет на Пазарджик, вилаета на Пеевски. Там застреляха преди време и една общинска служителка, ама случаят се покри и скри.

Може да си пуснете и старото разследване за имотиърте на кметското семейство и свързаните фирми и да си отговорите на въпроса може ли да има чадър над Ивелин Михайлов, как се появяват и изчезват пари по схеми и т.н.

# 256
Нещо не са се появявали скоро защитниците на великия проект и фараона.
Покриха се нещо.... Ама, то вирусът е виновен. Ако не беше ковида, пари и злато щеше да тече към "инвеститорите".

# 257
И преди съм го писал много пъти, че за мен няма съмнение в това как функционира тази пирамида. Не е нужно да си някакъв особен интелект за да разбереш, че тези мошеници имат политически протекции над тях. Сега са утихнали  заради пандемията, но постоянно търсят нови жертви на жалките си измамни схеми . В момента всички от сектата ще се ваксинират под строй защото вожда вече го е решил. Откази не се приемат нито възражения.

# 258
  • при Arctic Monkeys
В едно от поточните предавания в ютюб зададох въпрос на Ивелин как хората, ипотекирали жилищата си, успяват да погасят ипотечните си кредити.Обяви ме за мъж,който се крие под женско име и не отговори на въпроса ми, изприказвайки куп тъпотии. 😀

Общи условия

Активация на акаунт