Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 52

  • 16 471
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 28 519
Добро утро!
Скай до сега се кискам с теб....стрАотна си момиче, съжалявам, че не намери време да се видим по нашето крайбрежие! Hug Heart Eyes И ако верно можеш да танцуваш така направо те признавам..!
Дедо на мен донесе парфум, тръшнах се за Кензо Флауър, сто годишен е знам, но изведнъж ми се доиска да мириша на цветя.... в България не намерихме, освен по тия он лайн фалшиви сайтове и поръчахме от Амазона, тамън ме подсети, че днес, утре трябва да го чакам! Що ми са толкоз парфУми не разбрах, ама....! За подарък от Дедо Мраз и аз ще се замисля, да видим Телчо ко ша каже!
Питката стана един път, много се хареса....знаех си аз, че съм задобряла, та вчера се наложи да правя наново....!
Хайде момичета хубав, релаксиращ ден, аз съм отпуск, сега вдигам Телчо да прави коледно кафе с поръска, а аз мятам палачините! За килата не ми се мисли, имам чувството че от всякъде надстърчам вече... ooooh! ooooh!

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 09:39 от mimi.7299

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Лелеее, Скайче, настъпи ме по мазолЯ   newsm53
Това ми е мечта! Не да танцувам като мацката, а с такъв пич.
Винаги съм искала мъж,който да обича и да умее да танцува, ама явно не съм искала достатъчно  smile3506
Бандичка, през почивните дни през къщи се извървя що народ  smile3511
Хайде, на 27-ми разбираемо, ама те се мъкнеха и на 28, и на 29.....направо ми се ..връща от маси, кафета......
Не мога да възстановя Sad

Моята содена отново не се получи. Бухна, обаче вътре бше като влажна...глетава...а,бе, не стана.

Аз съм на тръстиката...и утре... Sad

# 722
  • Мнения: 2 107
Иринитке, ама те содените питки вътре са по-влажни и сбити, много тиЙ висока летвата, душо...хем да е содена, хем да е като симид 😂😂😂
Скайче....е, ко да кажа...мълча си 🥰
И аз бих искала "танцувален" мъж, ама НЕ, моят е пън, но пък ми е златен ♥️

# 723
  • Мнения: 28 519
Айде, дойде кензото! Wink
Да ти кажа Иринитка и аз винаги съм си мечтала да танцувам точно с такъв мъж! Wink
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 17:29 от mimi.7299

# 724
  • USA
  • Мнения: 2 151
направи така, че да съм на мястото на една от тези мацки поне за 2:23 мин. 🔥🔥
Ама, хайде да четете между редовете и с разбиране, молА ви се! Безсрамници такива, аз поне по- завоалирано си го казах Blush Joy

Мимс, не знам как мирише Кензото, но много ми хареса това шишенце и май ще си го поръчам за красУта.
Иринитка, тази содена правих, нищо общо с другите.
https://boutiquedekristina.com/2018/12/06/%d0%b7%d0%bb%d0%b0%d1% … ba%d0%b0/#respond

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 19:27 от SkyBlue

# 725
  • Мнения: 28 519
Скайче, мирише нежно, първо Телчо донесе туй бижу от Париж, по аромата на крема ми се дощя и парфюма! Става за офиса, не е натрапчив! Шишето е дълго ....по високо от бутилка вода от половин литър!  Записвам питката, ако и содени питки почна да правя...значи може да ме обявите за шеф готвач! 🤣
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 17:30 от mimi.7299

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо, преди време имах  туй Кензо, но не е мойтУ.
Много ми е нежен.
Скайче, аз прочетох завоалирана ти мечта, ама я изрекох гласно  hahaha hahaha
Моя образ пък е пластичен като хипопотам с обръч  hahaha

# 727
  • Мнения: 28 519
Иринка ,  да, нежен е...реших да докарам ангелско излъчване Joy...да не повярваш Stuck Out Tongue Winking Eye...,ей такава ми е и Ноата, но този има някаква тръпка! По същата причина не харесвам Булгаритата!

# 728
  • Русе
  • Мнения: 4 774
По същата причина не харесвам Булгаритата!
Ама направо ме извика - аз пък си харесвам старите Омния на Булгари - новите не Grinning
Привет бандичка, четях си ви редовно, но си имах гостенчета и нямаше време за писане Simple Smile
Днес изпратих младежа и приятелката му за Сф и - сега малко по-спокойно. Тези дни се наготвих за седмици напред Grinning
Скайче, виж как раздвижи веднага темата Grinning

# 729
  • Мнения: 28 519
Ох, Деси, добре се появи....мен пък по Коледа и НГ ми е спокойно откъм готвене, все някъде по чужди трапези сме...и аз пити меся!   hahaha hahaha Виж как не се сетих вчера да идем у Иринита и тъка и така се извървял половин град  hahaha hahaha
Такааа, спокойно, спокойно, ама днес пекох тиква, готвих боб и правих тиквеник, стана мммм, до сега го опитвах и така няколко пъти! hahaha

ПП Бандааа, ставайте, спите ли, кой ще готви! Поздрави от Курдов, вчера се чухме, не е в добър период, но аз вярвам, че ще се оправи! Весело посрещане, не преяждайте, наблегнете на питиетата и веселбата! 💝👌

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 10:08 от mimi.7299

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Момичета и Курдов,
Благодаря ви за обичта, споделеността, грижата, смеха, добрината, искреността, човечността и...естествено за лудостта!

Нека вечерта ви донесе сълзи от смях, искри от щастие и обич в очите, и онова, леко стискане на ръката от любимия човек, което казва "Тук съм! С теб съм!"

Изпращам 2019 с брагодарност за всичко,което ми се случи и за всичко, което не ми се случи!

Наричам Новата 2020 да бъде за всички нас здрава и щастлива!
Нека се случва онова, което трябва да се случи, в най-точното време!
Не се питайте дали грешите или не!
Следвайте сърцето си!
Каквото трябва да стане, ще стане!
Който трябва да е тук, ще е тук!
Който трябва дойде, ще дойде!
Да вървим по пътя си без да се обръщаме назад!
В светлина и мъдрост!
С вяра и надежда....че най-доброто за нас предстои!
Обичам ви!

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 18:22 от Irinita

# 731
  • Мнения: 2 085
Иринка не мога да го кажа по-хубаво ! Здраве, любов, споделеност и всичко това ръка за ръка с любимия човек !



Весело посрещане на новата година бандичка ! Нали знаете тя е като тъщата - щеш не щеш посрещаш  Joy

# 732
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 733
  • Мнения: 471
Честита нова година!Да сме здрави,успешни и щастливи!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт