Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 17 987
Първа, но без рими Simple SmileБлагодаря,  Фран,  за темата.

# 2
  • София
  • Мнения: 16 174
Не се приема. Искаме си римите!

# 3
  • София
  • Мнения: 17 987
Излизам сега, рими довечера- ако не ме домързи. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 867
Шарки, май е по-добре без.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 987
Шарки, май е по-добре без.

Що, нали е говорилник? Принципно питам. Няма зададена посока, няма ограничения за дискусията (в рамките на добрия тон, разбира се).Да не би някой дълбоко да се е засегнал, че е бил "възпят" хумористично? Ако да, много ниски прагове на търпимост има и определено е опериран от чувство за хумор..

# 6
  • софия
  • Мнения: 4 984
не не, рими си трябват, освен това вече е усложнена задачата...аз си чакам дозата смях...
“Добър вечер” да кажа аз!

# 7
  • София
  • Мнения: 16 174
Възпятото дали е верно или неверно, важното е, че е смешно. Аз искрено се забавлявам да чета описан в рими  бурния ни форумски живот.

Русалке, бЕгай сега, ще твориш довечера или утре. Утро вечера мудрее.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 276
Шарки, май е по-добре без.

Що, нали е говорилник? Принципно питам. Няма зададена посока, няма ограничения за дискусията (в рамките на добрия тон, разбира се).Да не би някой дълбоко да се е засегнал, че е бил "възпят" хумористично? Ако да, много ниски прагове на търпимост има и определено е опериран от чувство за хумор..
давай смело с римите, ама няма ли да напишеш нещичко за прословутата специализация от 10 клас Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Мниго исках да се въздържа, но нямах желание! Wink

# 10
  • Мнения: X
Попея, как да те питат теб за Дрита, като Дрита вече няма Simple Smile И ти като Нико със спомените от преди 20 години.

Хора, в образованието нещата се менят всяка година. Достатъчно е двама учителя и един директор да се смени и училището рязко да се промени. Как се разчита на спомени от преди години, направо ми е мистерия.
” Бърди, не си съвсем права. Много от хубавите училища не само в България, а и по света си остават такива през годините. В случая 20-то не случайно е едно от желаните основни училища в София. За него напират от цяла София. Добре, че направиха районирането.    22-ро също до ден днешен  е от много желаните гимназии. За Дрита имам много добри впечатления. Племеницата ми е там от доста години и е много доволна. Едно от приятелчетата на сина ми също учи там, и родителите му много я хвалят. Сега се преместиха в новата сграда, която е наистина хубава. Както се вижда информацията ми за 20-то и за Дрита е съвсем актуална и от първа ръка, а за 22-ро винаги мога да попитам някои от съседите ми в квартала ако реша, че след няколко години искам детето ми да учи там.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 259
Благодаря, Фран!
Интересно ми е дали на Нико детето е стигнало ученическа възраст, или отдалече опипва почвата.

Нико, извинявай, видях, че си писал. Написах този коментар преди да видя твоя пост.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 276
22-ро “Стъкленото” ли беше?

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Мецан и той така отрано се интересуваше, помня преди години как му се чудех, но вече не. Той излезе айрън мен в образованието.

# 14
  • Мнения: X
Благодаря, Фран!
Интересно ми е дали на Нико детето е стигнало ученическа възраст, или отдалече опипва почвата.

Нико, извинявай, видях, че си писал. Написах този коментар преди да видя твоя пост.
Детето ми е трети клас.

Общи условия

Активация на акаунт