Мъж Скорпион - 5

  • 55 331
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 113
Имат амбиции показани по възможно най-подлизурския начин.
Прикрити са, обаче меркантилността изплува на повърхността и стават смешни и предсказуеми.

Първоначално са  интересни, мистериозни и вълнуващи и това определно завърта главата, но за съжаление във времето, чувствата на любов избледняват пред чувствата на задушаване 😅

Аз съм прекалено свободолюбива  и директна и трудно приемам шантаж и игрички и бързо се изнервям,когато не знам истината.

# 721
  • Мнения: 10 013
На мен главата ми не побира как го търпите 3 години. Три!
Не ми прилича на свободолюбие, и то никак.

# 722
  • Мнения: 113
На мен главата ми не побира как го търпите 3 години. Три!
Не ми прилича на свободолюбие, и то никак.
Е първо бях влюбена, много влюбена 😅

# 723
  • Мнения: 136
Три години е много време.
Жените от зодията определено са по-загадъчни, мистериозни и интересни.

# 724
  • Мнения: 7 159
Жените от зодията определено са по-загадъчни, мистериозни и интересни.
Но също толкова отмъстителни и много силно мнителни.
И нито един мистериозен скорпион не познавам, по-скоро прикрити и потайни.

# 725
  • Мнения: 136
Изглеждат мистериозни в началото, а като човек е внимателен и наблюдава, хваща всичките им потайности 😃
Водолеят примерно е по-мистериозен.

Отмъстителни и мнителни не е до зодия, а до човек.

# 726
  • Мнения: 7 159
Отмъстителни и мнителни не е до зодия, а до човек.
То всички качества са до човек, но аз най-мнителните хора, които познавам, са скорпиони. За отмъстителността - винаги имат план да отмъстят, но не винаги го изпълняват - имам предвид "по-меките" представители на зодията.

# 727
  • Мнения: 4 733
Това важи по- скоро за жени скорпиони.
 Мъжете защитават его, авторитет, себелюбие. Това е може би зодията , която преследва целта си до край и с цената на всичко. Те гледат от високо, амбициозни и инициативни са и енергията я използват за преследване на набелязаните от тях цели. Мисълта ми е , че те са толкова силен (и твърдоглав) характер, че е недопустимо да имат слабости като отмъстителност и завист.

# 728
  • Мнения: 113
Може и да не показват своите слабости, но реалността и фикцията им се разминават

Приемам, че могат да понесат най-тежките психически състояние у любимия си, да бъдат до него в най-тежките му моменти, което си е похвално.
Но скорпионът ще стои с мен в дълбоката черна яма и сякаш желае да сме там,защото според мен му е по-лесно в ямата, отколкото на повърхността.

Поне при мен беше така. Докато осъзная, че в тази връзка,ние бяхме повече в тъмното, отколкото в светлото и всеки мой опит да подам ръка, за да ни е хубаво, бе тактично или грубо отказван.

И накрая вече се отказах, скорпионът мразеше да се отказвам "от нас", защото сме сключили пакт на едно по висше ниво, и тва беше неговата манипулация - да ме кара да чувствам вина, заради постоянният ми отказ от него и връзката.
Все пак накрая аз избрах себе си, ах колко свободна се почувствах и си пожелах,никога повече да не бъда с човек, така дълбоко вкоренен в своите си комплекси и психо филми.

Някак скорпионът не иска животът да е лек.
За него ми се струва всичко е потенциална заплаха.

А и другото, ми в леглото, всички тия хвалби са пресилени 😅

# 729
  • Мнения: 459
Момичета къде ги намирате тези ревниви скорпиони? Аз съм скорпион и мм също е скорпион никога не ме е ограничавал и ревнувал.Много спокоен и уравновесен.По-скоро аз съм по-импулсивна и дръзка на моменти.И все пак не всичко е до зодия,а до човек Simple Smile))

# 730
  • Мнения: 10 013
Като Скорпион мога да кажа, че по-голяма глупост от отмъщението няма. Ще се тровиш и занимаваш с негативизъм? Защо? Ако не харесваш някой, не общуваш с него. Ако извърши престъпление срещу мен- при необходимата инстанция.
Къде ги намирате такива твари с толкова свободно време на ръце, че да се занимават с хора които не са им приятни?
Много приятели Скорпиони имам, и не съм видяла и чула да са си отмъщавали.
А и зависи какво имаш предвид отмъщение. Да дадеш гласност на недоволството си не е отмъщение.
Дайте примери някакви, така нищо не се разбира.
Една Везна веднъж тържествуваше как си била отмъстила. Как, питам. Била му казала "истината" в очите.Joy
Да умреш от смях с дефиницията им за отмъщение.
Но е вярно, че има свръх чувствителни към критика хора.

# 731
  • Мнения: 8 909
Като скорпион са ми странни тези категорични заключения за отмъстителност. Нито някога съм се занимавала с правене на такива планове, нито с изпълнение. Като приключа с някой, за мен той буквално е мъртъв и директно отпада от живота ми.
Е, на него може много да му се иска да продължава да е фактор и нещо да се тръшкам и страдам, но това със сигурност е само във фантазията му. Не говоря само за романтични отношения, но и за всякакви други.

# 732
  • Мнения: 18 327
Като казахте "за всякакви други" имам приятелче Скорпион, който ту рязко се набърква в живота ми и проявява голяма загриженост (без да съм искала нещо, по самоинициатива), ту се държи само като дистанциран познат. Не проумявам... Аз съм Рак и съм постоянна - нито имам периоди да настоявам някой да прави каквото на мен ми се струва правилно (това направо ми е шокиращо Grinning), нито да се държа с приятел като с бегъл познат. Накрая се научих да си казвам: "Особености на Скорпионската природа!" при озадачаващи случки, гледам мир да има и това е.

# 733
  • Мнения: 113
Ако под отмъстителност се има предвид злопаметност?
Но да, най-хубавото отмъщение е да забравиш

# 734
  • Мнения: 8 909
Различни неща са злопаметност и отмъщение. Злопаметност е и след 100 години да помниш нещо, което някой е направил и не ти е харесало, наранило те е, не е било в твой интерес и т.н.
Отмъщение е да търсиш начин да му върнеш, да го уязвиш, нараниш и т.н. с целенасочени действия.
Ако някой не прави разлика, проблемът е в неговия телевизор.

Общи условия

Активация на акаунт