"Селски" номера и пинизи - тема 2

  • 399 564
  • 5 969
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: X
Трети месец е към момента. Абсолютно невъзможно е да се работи и живее :/ Ако ходехме на работа иди-дойди, но сега е ад.
Проблемът е в болднатото, не в ремонта на съседите.

# 1 921
  • Мнения: X
Съседите отгоре също правиха ремонт. Няколко пъти се качвах на обяд да правя забележка да не работят между 12 и 15 часа. Също след 20ч ремонтните дейности са забранени. Така че много учтиво ги помолих да ги спазват.
Ако съседите са разбрани, се стараят да ограничат шума в твзи часове.

# 1 922
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Защо от 12 до 15 ч.? Часовете за почивка са от 14 до 16.

# 1 923
  • Мнения: X
Защо от 12 до 15 ч.? Часовете за почивка са от 14 до 16.

Където съм аз, не са.

# 1 924
  • Мнения: 3 311
Аз не правя забележки за да свършат по- бързо с ремонтите, но аз съм пълен непукист относно шум. Нищо не ми пречи, нито караници, нито къртене, нито музика... Но всяка магия си идва с цена, само да са гъкнали като си пусна някоя жица докато чистя. Grinning
С бабите вече наистина е трудно както каза HighSpeed, в старата квартира имах под мен и от едната ми страна глухи баби, които когато си пускаха телевизора със сериалите беше като дискотека и редовно заспиваха на пуснати телевизори. На мен не ми пречеше, но ММ полудяваше.

# 1 925
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Мен надути телевизори ме докарват до истерия. И още повече несъобразителността на глухите им баби.

# 1 926
  • Мнения: X
Мразя шумове. Израснала съм на село и понасвм животински звуци, обаче не и несъобразителни съседи. Търпя бебешки плач, защото няма как и е абсолютно нормално. Търпя и кучешки лай, но до няколко минути. Когато кучето на съседите лае вече 6ти час, изпадам в истерия и искам да отида да им изкъртя вратата. Същото важи за крещящи в 2 през нощта тийнейджъри.
Аз се съобразявам. Селско е, че някои хора си мислят, пе правилата не важат за тях и че щом ги търпиш, значи не ти пречи.

# 1 927
  • Мнения: 10 826
Аз се съобразявам. Селско е, че някои хора си мислят, пе правилата не важат за тях и че щом ги търпиш, значи не ти пречи.

Ключово е това! Ще ти думкат басовете на главата ден и нощ, ако не идеш да вдигнеш скандал, 1-2-3-100 пъти. Не знам кой нормален човек ще си мисли, че съседите се кефят на 24/7 дискотека... Аз винаги гледам да се съобразявам с часовете за почивка кога да пусна прахосмукачка, например. Съседите си я пускат в 7 сутринта, в 12 през нощта... И не са един и същи човек, което е по-лошото..

# 1 928
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Една селска пръчка ми сече пътя на едно кръгово и аз й свирнах, защото просто гледаше на другата посока и не ме видя! Тая набра, настигна ме, изравни се с мен и нещо нареждаше, ръкомахайки. Междувременно направи колона в бързата лента, защото караше с моята скорост( ограничение 60, аз да съм била с 55) и изнерви още бая народ.

# 1 929
  • Мнения: 39 321
Аз бих и теглила една сочна българска майна Joy

# 1 930
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Съвсем по селски й теглих няколко. Бих искала и да ги чуе, не само да се опитва да чете по устните ми Simple Smile

# 1 931
  • Мнения: 3 010
Проблемът е, че от две седмици станаха три месеца. Има начини да се разбереш с майсторите кога какво да се свърши или поне да предупредиш кога ще е много шумно, за да излязат хората. Да, не е незаконно - но ние живеем в една кооперация точно 5 семейства и на никого не е в интерес да изнервя другия.
Помолиха за да спестят пари и да не слагат скеле на сградата, да им се даде достъп за нещо от нашата тераса. Съгласихме се на цената строители да минават всеки ден през вкъщи. Не ме кефи отношението им. Но нейсе, да сме живи и здрави.

# 1 932
  • Мнения: 3 640
Всеки ден във вас влизат майстори, които правят чужд ремонт? 
Лол ... 😶😶😶

# 1 933
  • Мнения: 5 012
В многофамилните жилищни сгради е така.Свиквайте,ако жилището е ваше,ако сте на квартира може да се преместите.Ние сме вход със 24 апартамента,но сме се разбрали който прави ремонт да не спазва времето за почивка от 14 до 16 часа.И който има гости да не спазва 22 часа,но да не е всяка вечер.

# 1 934
  • Мнения: 2 749
Кучетата ми са шумни, а папагалът още повече. Голяма селянка съм значи. Но пък не ми пречи телевизора на бабата до нас или бормашината под нас. Като живееш в блок, търпиш.

Общи условия

Активация на акаунт