Професионални серии за коса 129

  • 46 174
  • 778
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 258
На опаковката пише 1-2 пъти седмично.
Аз предполагам, че веднъж в седмицата ще ми е достатъчно. Използвам доста стилизанти и нещо такова си е важно в ритуала за косата Simple Smile
Иначе намокряш косата, взимаш количество и разтриваш по скалпа и после отмиваш с вода. Аз минавам и с шампоан след това, не знам дали е правилно, но оък косата ми е супер после.

# 196
  • Мнения: 31 372
Аз мия с шампоан след пилинг на скалпа.

# 197
  • Мнения: 3
Здравейте,
отдавна Ви чета, но за първи път пиша и то с молба за съвет.
Косата ми къдрава, суха, преди беше изрусена на ниво 11като винаги съм боядисвала само корените. От Юни я потъмних общо 3 бочдисвания на ниво 6-ца. Косата ми е в ужасно състояние - цъфти, къса се и стои много суха. Подстригвам я през 2-3 месеца и не знам къде греша непрекъснато. Мия я 2-3 пъти в седмицата, изсушавам с четка и сешоар и понякога/не винаги/ използвам преса след изсушаването. Козметиката, която използвам и редувам е предимно на Керастаз - сериите Therapiste , Extentioniste, Macadamia Natural Oil, маската Marrakesh Moisture с арган и шеа и серума за цъфтящи краища,термозащита Цимент и Нектар термика, Олио Macadamia Healing Oil Treatment. Наскоро си взех маската Chronologiste и ДПШ на Label M, но не съм ги ползвала все още. Пропуснах да кажа, че използвах Еластисайзър Екстрийм през пролетта, но не съм го подновявала след като свърши. Извинете ме за дългия коментар, но наистина имам нужда от съвет.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 7 730
 Петя терапии протеинови до откат. Това,че си потъмнила русото не прави косата здрава автоматично. Освен това боядисваш дължините ежемесечно защото тоя обезцветен косъм не задържа пигмент-нормално е. Вземи пак еластисайзър екстрийм или тоя с Нар ако ти е писнал екстрийма  плюс да речем няколко ампули Лалга. На хроноложист е хубаво да имаш и шампоана или да речем архитект шампоан с маска хроноложист. Трябва ти сериозен протеинов шампоан,който да отваря косъма,за да могат да действат протеиновите маски. Иначе хубави продукти ползваш.
 Колорплекс няколко дозички за терапии също ще са от ползва.
 

# 199
  • Мнения: 3
Благодаря, мислех, че Тераписта ще е достатъчен протеин

# 200
  • Варна
  • Мнения: 7 730
 Терапист е хубав протеин,но на коса като твоята дори той не стига. Пробвай да нанесеш маската далеко от корена и да загрееш под шапка за баня за 10мин. Хубаво е всички маски да ползваш така докато не забележиш промяна в косата.

# 201
  • Мнения: 3
Много ти благодаря

# 202
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета! От 7 години ви чета, но се оказа, че имам нужда от съвета ви. Косата ми е много къдрава, тънка, средно гъста, дълга, небоядисвана. През влажните сезони обаче (септември-април) се заплита жестоко, бухва, хвърчи и се образуват топки заплетена коса на тила. При сресване скубя много коса и като цяло изглежда зле, каквито и стилизанти да използвам. Затова през тези месеци я изправям с Loreal Stemapod от 2 години, като гледам да не минавам кичурите повече от 3 пъти.

Neverland 09, забелязала ли си да ти се скапва състоянието на косата драстично от пресата на Лореал?

# 203
  • Мнения: 4
Pchelichka, не съм забелязала. Фризьорката ми - също. Единствено отбелязва, че косата е изтъняла, но аз се подстригвам 2 пъти в годината, така че е нормално. Когато отреже 7-8 см, косата много живва. Здрава е по дължините, но е тънка като цяло. Ако се държеше прилично при влага, нямаше да я горя. Но тънка и къдрава коса е кофти комбинация.

# 204
# 205
# 206
# 207
  • Мнения: 11 029

Поръчах сета. Като пристигне, ще споделя отзиви.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 7 730

 Кристалче тук е обикновения серум не интенз. И той е хубав разбира се аз съм го приготвила след като ми свърши интенза. Освен това имаш и травълчета на скалп детокса и измивния балсам на марката.

 Гледам Агора са заредили Кадифе  newsm78. Някой с реални впечатления от марката вече? Фризщорката ми я предлагаше преди време ама аз като видна скръндза 40лв. за терапия няма да дам  Laughing.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 16:36 от prinzesata

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
В kosa.bg са пуснали определени марки с 20% намаление
Освен серума за растеж на GG, има ли друг, от който сте доволни?
Подариха ми ваучер от ЗР и искам от там да си взема нещо 🤔 също имам нужда и от М, която да ми уплътни косата ... Идеи?

Общи условия

Активация на акаунт