Отговори
# 150
  • Мнения: 953
Някои тестове отчитат по- късно. Кръвен тест направете или повторете теста за бременност след няколко дни. Възможно е и просто закъснение да е. Случва се. Но, непоносимостта съм парфюма, хм 🙂. Успех!

# 151
  • София
  • Мнения: 36 171
Здравейте дами на 20 години съм и имам опасения, че съм бременна. До този момент цикълът ми винаги е бил по часовник редовен , но този път вече закъснява с почти 5 дни. Направих си тест преди 2 дена и беше отрицателен (Surecheck). Все още не ми е дошло, но усещам стражно напрежение в гърдите, изключително засилен апетит, болки в кръста и гърба, вече 2 дена не съм се пръскала и с парфюм - миризмата просто не ми понася. Не знам на какво да вярвам повече на теста или на тялото си. Моля ви дайте ми съвет дали има повод за притеснения и дали не е най-добре да се отиде при специалист за преглед и съответно кръвен тест. Много благодаря за отделеното внимание и извинявайте ако е писано по-темата в други групи.. току-що се регистрирах. Simple Smile
Здравей!
Ако е имало по-късна О., може и да е рано за тест.
Може също МЦ да е ановулаторен и в такъв случай не се знае кога ще дойде М.
Имаш няколко варианта:
- да отидеш на лекар за да те видят на УЗ - едва ли ще се види бременност, ако е много рано ( дори теста не я засича), но задължително попитай лекаря дали вижда ЖТ и ако има - размера му, както и дебелината на МЛ ... дори може да ти каже дали скоро се очаква М ( според типа на МЛигавица)
- да правиш тестове през 2 дни - като кръвният тест е много по-точен
Уринния тест се прави с първа сутрешна урина
Дано да е това, което искаш Peace


ПП.
По симптоми не може да разбереш дали има или не бременност - това само ще те обърка и притесни излишно.

# 152
  • София
  • Мнения: 10 642
Няма как теста да е отрицателенш да имаш симптоми на бременност.

# 153
  • Мнения: 19
Здравейте дами, правих два теста за бременност единия на 05.01 срещу 06.01, а другия на 06.01 към 11ч. с първа урина. Прилагам снимки ( тази с двата върху тетрадката са снимани днес в 14:45), на втората снимка са снимани сега (18:30), защото ги погледнах и имат много бледи, едва долувими черти. Дали са изпарителни
 или трябва да се притеснявам?

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Не се виждат снимките.

# 155
  • Мнения: 953
Не се вижда втора черта.

# 156
  • Мнения: 46 641
За мен са категорично отрицателни всичките.

# 157
  • Мнения: 19
За мен са категорично отрицателни всичките.

И аз така мисля, но Шуърчека под жълтото зацапване на снимката има съвсем бледа Розова черта, това обаче е след около 4-5 часа от направата на теста, в редовните 5-10 мин и двата имаха по 1 черта.

До този момент, не съм ги поглежда Ла след 10мин., за първи път се случва да ги задържа толкова време. Два дни преди предполагаемата дата на менструацията са правени.

# 158
  • Мнения: 3
Скрит текст:
Здравей!
Ако е имало по-късна О., може и да е рано за тест.
Може също МЦ да е ановулаторен и в такъв случай не се знае кога ще дойде М.
Имаш няколко варианта:
- да отидеш на лекар за да те видят на УЗ - едва ли ще се види бременност, ако е много рано ( дори теста не я засича), но задължително попитай лекаря дали вижда ЖТ и ако има - размера му, както и дебелината на МЛ ... дори може да ти каже дали скоро се очаква М ( според типа на МЛигавица)
- да правиш тестове през 2 дни - като кръвният тест е много по-точен
Уринния тест се прави с първа сутрешна урина
Дано да е това, което искаш Peace


ПП.
По симптоми не може да разбереш дали има или не бременност - това само ще те обърка и притесни излишно.
Благодаря ви много, дами! Днес отидох на лекар , каза ми да повторя теста след няколко дни рано сутрин и след това да посетя гинеколог. Каквото и да се окаже най-важното е да сме здрави. Лека вечер!

Няма как теста да е отрицателенш да имаш симптоми на бременност.
И аз съм на същото мнение, точно за това реших да попитам дали е възможно да е невалиден, защото съм го направила твърде рано.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 23:23 от Не се сърди, човече

# 159
  • Мнения: 953
Има как. Някои тестове отчитат по-късно, както вече писах. И го казвам от опит. Дори това със симптомите.

# 160
  • Мнения: 3
Има как. Някои тестове отчитат по-късно, както вече писах. И го казвам от опит. Дори това със симптомите.

Определено ще изчакам да мине седмица от закъснението и ще повторя. Благодаря ви за помощта!

# 161
  • Мнения: 30
Здравейте отново пускам тема. Защото още ми закъснява и съм хремава запушен нос повръщам но повечето ми се гади постоянно отивам да чишкам имам спазми всякаш ще ми идва но не ми идва минаха 4 дена  за закъснение  гърдите ми са ужасно болезнени ям като за двама не мога са се наситя вчера правих тест към 18;36 беше отрицателен теста
Според вас

# 162
  • Мнения: 2 516
Болна си, иди на лекар. Не си бременна.

# 163
  • Мнения: 953
Пак тест след дни.

# 164
  • Мнения: 30
И аз си мисля така тест след 2 дена защото има ги тези симптоми проверих ги 😃

Общи условия

Активация на акаунт