Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Ако имаше наистина симптоми на бременност, тестът щеше да е положителен. Ако хормонът е толкова нисък, че тестът не може да го засече, какво да причинява тези симптоми?!

# 166
  • Мнения: 2 176
И аз си мисля така тест след 2 дена защото има ги тези симптоми проверих ги 😃
На 4 дни закъснение и отрицателен тест , не знам какво толкова се чудиш. Симптоми като гадене и др. подобни ,нереални за този ранен етап на бременноста, може да имаш и от най-обикновен грип и просто да се припокриват с някои симптоми на бременност.
Вземете малко се образовайте, не може да ви е толкова ниска половата и каквато и да била друга култура🙄
Сериозно?! Хвърляте се да правите някакви работи, а за безопасен секс, овулация и подробности за зачеването и бременноста, които са важни, дори и да не искате дете, не сте чували.

# 167
  • Мнения: 30
Като цяло видях една тема тук в bg-mamma    казват че почти имат ниски хормони

# 168
  • Мнения: 2 516
Какви ниски хормони? Не разбрах.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 6 119
Я пак - кои са ниските хормони?

ЧХГ трябва да е достатъчно висок, за да бъде засечен от тест за бременност. Симптомите на бременността се причиняват именно от повишения в пъти ЧХГ.
Ако няма висок ЧХГ = няма и симптоми. Ако има дори и леко завишен ЧХГ = има и положителен тест за бременност.

Накратко, симптомите се появяват след положителен тест за бременност. При отрицателен няма как да имаш симптоми.

# 170
  • Мнения: 2 176
Като цяло видях една тема тук в bg-mamma    казват че почти имат ниски хормони
Ходи си направи един кръвен тест накрая , след 48часа пак, че да приключват тези драми със симптоми, хормони и тестове.

Няма как да са ти почти ниски хормоните- или са високи, или са ниски, или ги няма, липсва възможността “почти”

# 171
  • Мнения: 46 572
Котенцето Илейу 651454, точно това се опитват да ти обяснят. Тези симптоми се появяват на по-късен етап, когато нивата вече не са ниски.
Което не значи, че не си бременна. Може да си, може и да не си. Тест в тези ранни дни се прави с първата урина.

# 172
  • Мнения: 2
Здравейте. На 4 трябваше да ми дойде, но ми закъсня. На 8 си направих тест, който беше отрицателен. Не съм готова да стана майка. Въпроса ми е възможно ли е резултата да не е бил верен? Понеже още ми закъснява вече със 7 дена.

# 173
  • Мнения: 2 176
Здравейте. На 4 трябваше да ми дойде, но ми закъсня. На 8 си направих тест, който беше отрицателен. Не съм готова да стана майка. Въпроса ми е възможно ли е резултата да не е бил верен? Понеже още ми закъснява вече със 7 дена.
Какъв тест прави? Вземи си някакъв хубав, тип Шуърчек и го направи да се успокоиш. Принципно не би трябвало да покаже грешен резултат, но то зависи от много неща - дали си го направила правилно, дали е бил читав....

# 174
  • Мнения: 2 516
Здравейте. На 4 трябваше да ми дойде, но ми закъсня. На 8 си направих тест, който беше отрицателен. Не съм готова да стана майка. Въпроса ми е възможно ли е резултата да не е бил верен? Понеже още ми закъснява вече със 7 дена.
Ако си с редовен цикъл, би трябвало да е положителен тестът при такова закъснение. Надали си бременна, обаче отиди на лекар, за да се открие причината.

# 175
  • Мнения: 56
Здравейте! С приятеля ми правим секс по метода на прекъснатия полов акт, като "прекъсваме" доста преди той да свърши, тоест след като прекъснем се изискват поне още 5 мин стимулация, за да свърши. Досега не сме имали проблеми. Наскоро правихме секс по същия начин, но според календара ми съм била в овулация? Какъв е шансът да се случи забременяване?

# 176
  • Мнения: 2 176
Какъвто е бил при всеки друг акт. Всеки път има риск, защо сперматозоиди СЕ отделят и по време на акта, не само при еякулация. Не мислете, че като са в малки количества , не може да забременеете. Един сперматозоид е предостатъчен, за да настъпи бременност, още повече ако сте в или около очакваната дата на овулация!

# 177
  • Мнения: 528
Използвайте предпазни средства, ако не искате дете!

# 178
  • Мнения: 14
Здравей всъщност има шанс, но не е много голям. Ако ви закъснява може да си купите тест за бременност  от близката аптека и да разберете.. Другият вариант ако се съмнявате и е било до 24ч. може да си вземете така нареченото спешно хапче, но то е до 48 ч след акта .  и третият вариант е да си пуснете кръвни изследвания . А колкото до прекъсваният полов акт , ако все още не сте готова за родител  може да се посъветвате с гинеколожката си да ви предпише противозачатъчни и по този начин също да се предпазвате ...

# 179
  • Мнения: 2 176
Само да допълня , по повод прекъснатия полов акт. Второто ми дете се появи след прекъснат полов акт и все още невъзобновена менструация от предишното- сами се сетете какъв е шансът, но ето, че го има😉

Затова, ако не сте говови да сте родители , използвайте надеждни средства за контрацепция. Ако сте малки, гаджета просто, не е лошо да помислите и за предпазване от венерически болести. Бременноста минава и се прекъсва, тези болести остават за цял живот и може да ви осъкатят сериозно🙃

Общи условия

Активация на акаунт