Отговори
# 465
  • Мнения: 49
Много ви благодаря.....и извинете,звуча като развалена грамофонна плоча,знам,но всичко това е от притеснение..🙏

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Нормално е да се притесняваш.Моля се всичко да е наред,а и вероятността да си забременяла е много малка,не съм математик,но едва ли е повече от 1-2 процента.
Момчето правило ли е секс с други момичета?Има и полово предавани заболявания,човек от много неща трябва да се пази.
Има вариант да говориш с майка си и да купите хапче за спешна контрацепция. Все още не е късно.

# 467
  • Мнения: 49
Да с доста го е правил,доколкото знам..имал е 23 приятелки.....но вече не е такъв де с него на 20-ти май правим 3 месеца и като цяло си държи на мен.

# 468
  • Мнения: 2 173
Според мен шансът да си бременна е много нищожен, почти никакъв, но все пак виж дали ще ти дойде. Не знам дали на тази възраст ти се е регулирал изобщо цикълът- редовен ли е , или идва на по-големи и неравни интервали....
Може малко да изчакате със секса. Наистина, няма какво да изгубите, ако не правите такъв сега, на тази възраст.
Знаем, че тази тема ви е интересна, особено сега, но е по-добре да изчакате. По-добре кажи на майка си, това, че тя не одобрява да правите секс, не променя фактите, че правите. Като майка ще гледа само и единствено да те опази и да ти помогне. Да, няма да е щастлива и да се радва, може да те посмъмри, но всичко това с добро.

Полов живот започнах да водя някъде на 16-17, но много внимавах и майка ми знаеше. Винаги, когато съм имала притеснения, съм споделяла с нея.

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Тогава се моля да не ти е лепнал нещо.Много голям опит има.

# 470
  • Мнения: 49
Ами не знам ако разберат ще стане бунт....а и не съм усетила да има нещо след като се случи това със презерватива..

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Чак пък да е имал 23 приятелки и да е правил секс с всички, особено на 14-15-16 години? Grinning Нещо те послъгва. Wink
Като един мой бивш, дето ми твърдеше, че бил с 9 момичета, пък после си призна, че е девствен.

# 472
  • Мнения: 2 173
Сега, като прочетох какво е правил този твоя приятел, ми се струва по-вероятно да ти е лепнал някоя венерическа болест.
Не искам нищо да коментирам и да се меся, но 3 месеца наистина не са много и за жалост ми изглежда малко все едно си 24тата, която си е мислила, че много я обичат....

Хубавото е, че момчетата много обичат да се перчат в тази възраст и е по-вероятно да послъгва😉

# 473
  • Мнения: 49
Ами не,като цяло наистина и преди мен е бил с момичета..той сега ще прави 18.А относно това за цикъла мисля че ми е редовен понеже съм забелязала че е в продължителност седмица..и до сега не ми е закъснявал,нито пък да е продължавал повече от седмица (или 5 дена).А иначе понякога падат едни като частички не знам как да обясня..като засиряци.
А относно това и аз мисля че не съм забременяла.

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Цикълът не е самото кървене, а времето от първия ден на едното кървене до първия ден на следващото кървене. Самото кървене се нарича менструация и дължината му няма нищо общо с редовността на цикъла.

# 475
  • Мнения: 49
Да де,но дори попитах майка ми и тя ми каза,че е редовен понеже все пак знае какво се случва..

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Ох,тези мъжеее,големи са егоисти.Мислят за своите желания преди всичко.Въпреки че имам син,продължавам да мисля така.
Има вариант да послъгва за бройката,но ако наистина е опитен,поне не е свършил и вероятността е много малка за бременност, по-голяма е за венерическо заболяване.
Пак казвам,че има вариант да поговориш с майка си.По-добър съвет не мога да дам.

# 477
  • Мнения: 41 343
Стига сте я плашили сега пък с венерическо заболяване. И там шансът е нищожен. Той си е извадил онази работа на момента, доколкото разбрах. Заразите не са електрически ток, че да се предават на секундата, когато се допре нещо голо до друго голо.

# 478
  • Мнения: 49
Значи е глупаво да продължавам да се притеснявам от това че мисля че съм бременна?

# 479
  • Мнения: 41 343
Да ти кажа, дядо Господ не пише тук и колкото и да настояваш, няма да дойде да ти напише, че 100% не си бременна. Не го ли схвана вече? 99,9% не си бременна, но от смъртни толкова. Повече - като ти дойде мензисът.

Общи условия

Активация на акаунт