Коледа 2019/2020

  • 128 655
  • 1 921
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря!
Стоя тестото 4 часа в хладилника. Ама този път много лепеше и реших, че може би яйцата са били по-големи и самата консистенция на тестато е различна и затова и лепи повече.

# 1 876
  • Мнения: 471
Здравейте!Страхотни сте !Черпя идея след идея от вас и не знам къде ще му излезе края Simple Smile Имам един въпрос-тъй като имам известно количество соево брашно дали бих могла да го включа в сладкоправенето?На кутиите пише че има свойство да отсрочва процеса по втвърдяване на изделията .Някой ако е ползвал ще съм благодарна да сподели опита си.

# 1 877
  • Мнения: 5 362



С това ще се опитам да забързам процеса за направа на перфектните шотландски бисквити.
Ще започна скоро, защото ще пращам колет който трябва да е пристигнал до 24.12. Май моите коледни бисквити ще са първите я темата.

# 1 878
  • Мнения: 1 030
А коя според вас е рецептата за линцер, която трудно мога да сгреши човек.
Намирам различни-едни с бадемово брашно, други без...
Обърках се.

# 1 879
  • София
  • Мнения: 11 711
[quote author=G..D.. .............

С това ще се опитам да забързам процеса за направа на перфектните шотландски бисквити.
Ще започна скоро, защото ще пращам колет който трябва да е пристигнал до 24.12. Май моите коледни бисквити ще са първите я темата.
[/quote]
С такава метална формичка изрязвам шотланд. б-ти, може би е само малко по-дълга, но от снимката не мога да добия представа, но такъв печат си нямам, и бързо ги направи да им се наслаждаваме.
А коя според вас е рецептата за линцер, която трудно мога да сгреши човек.
Намирам различни-едни с бадемово брашно, други без...
Обърках се.
Започваш тази рецепта, която те грабне на пръв поглед и си готова.

# 1 880
  • Мнения: 14 087
Аз правя вече две години линцерите на Наталина. Повече от добри са, с най-обикновени продукти. Финансово не ми е изгодно бадемовото брашно.

# 1 881
  • Мнения: 11 919
А коя според вас е рецептата за линцер, която трудно мога да сгреши човек.
Намирам различни-едни с бадемово брашно, други без...
Обърках се.

Аз не съм от големите домакини, винаги търся да е лесно и вкусно. За първи път мин година правих линцерите на Наталина, няма какво да се обърка, ароматни, красиви. С нормално, пшеничено брашно. С риск да се повторя--точно вкусът на линцерите от детството ми имаха, а моето детство е доста отдалечено

# 1 882
  • Мнения: 6 726
Линцерите по рецепта на Наталина правя от 8-10 години. Това бяха едни от първите коледни сладки, които направих. Препоръчвам я!

# 1 883
  • Русе
  • Мнения: 1 846
И при мен така, линцерите и рохличките на Наталина, бяха първите коледни сладки, които направих преди години. И аз препоръчвам рецептата!

# 1 884
  • София
  • Мнения: 10 877
Аз харесвам линцерите със смлени лешници. Yum

# 1 885
  • Мнения: 293
Аз харесвам линцерите със смлени лешници. Yum
Бихте ли споделили рецептата, ако я има в заглавната страница се извинявам, на пръв поглед не я открих Simple Smile

# 1 886
  • София
  • Мнения: 10 877
Аз харесвам линцерите със смлени лешници. Yum
Бихте ли споделили рецептата, ако я има в заглавната страница се извинявам, на пръв поглед не я открих Simple Smile

Няма я в заглавната страница, преди няколко страници ги пуснах: Лешникови линцер сладки.

# 1 887
  • Мнения: 6 781
Аз съм правила линцери с лешници по тази рецепта - Сладки линцер. Понякога съм заменяла лешниците с бадеми, че и с орехи. Пак се получават. Не слагам лимон и канела, а само ванилия. Просто така ги предпочитаме в къщи. Харесвам и тези, и другите, които са без ядки. Но, които и да изберете няма да сбъркате. Това са едни от сладките, които винаги се изяждат.

# 1 888
  • Мнения: 263
А да ви попитам от къде взехте формички за линцеровите сладки?

# 1 889
  • Мнения: 14 087
Аз от магазин "за левче".

Общи условия

Активация на акаунт