Коледа 2019/2020

  • 128 654
  • 1 921
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Всяка една формичка става за линцерови сладки. Аз едва преди месец си купих точно за тях форми. Иначе преди ползвах каквито съм имала, за горната част от линцера съм изрязвала с капачка отвора.

# 1 891
  • София
  • Мнения: 3 787
Дами, някоя от вас прави ли сладки с лимончело? Имам половин бутилка и така си седи, но преди време ядох уникалки коледни сладки с крем от лимончело вътре. За съжаление колкото и да търся из нета не мога да намеря рецепта.

# 1 892
  • София
  • Мнения: 10 877
Дами, някоя от вас прави ли сладки с лимончело? Имам половин бутилка и така си седи, но преди време ядох уникалки коледни сладки с крем от лимончело вътре. За съжаление колкото и да търся из нета не мога да намеря рецепта.

Към тези Сладки със сметана, семена и подправки можеш да добавиш 1-2 с.л. лимончело, малко настъргана лимонена кора и още малко брашно. За сметка на това можеш да махнеш някоя от подправките по избор.

# 1 893
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Дами, някоя от вас прави ли сладки с лимончело? Имам половин бутилка и така си седи, но преди време ядох уникалки коледни сладки с крем от лимончело вътре. За съжаление колкото и да търся из нета не мога да намеря рецепта.
Направи едно тирамису с лимончело. Става уникално. Може да ползваш тази рецепта, като замениш виното марсала и кафето с лимончело. В крема настържи кората на 1 лимон.
Скрит текст:

Иначе в нета намерих тези рецепти за сладки с лимончело: https://www.fattoincasadabenedetta.it/ricetta/biscotti-limoncelli/ и https://www.cookist.it/biscotti-al-limoncello/ Ако ти хареса някоя мога да ти я преведа.

# 1 894
  • София
  • Мнения: 3 787
Страхотни сте момичета. Тирамису с лимончело не се бях сетила, но още тази събота или неделя ще го направя. Ако стане хубаво - за единия ден на Коледа ще има такъв десерт Simple Smile
Ваня, ще пробвам тези сладки
Mikkey, ако не те затруднява, може ли да ми преведеш ето тези Biscotti al limoncello: la ricetta dei pasticcini deliziosi e profumati

# 1 895
  • Мнения: 7 287
Влизам да благодаря на Mikkey  за поредната прекрасна рецепта ! Канестрели ( много нежни ,  стават и за печати ).

Скрит текст:



Извинявам се за глупавия си въпрос , но ...елхичката и джинджифиловото човече шаблони ли са ? за напудряне със захар или какао ? или как се ползват? Вътрешните фигурки могат да се отчупят.Назъбените и вълнообразни краища са ми ясни. От големи буркани с Нутела са. Благодаря !

# 1 896
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Denyil, перфектни са станали! Heart Eyes
Печатът със снежния човек е много сладко! Жълтото и зеленото са шаблони за пудра захар и отстрани имаш зъбчета за оформяне на крем, сметана, като тези, само, че малки.


Yellow_girl след малко ще ти я пратя на ЛС.

# 1 897
  • Мнения: 7 287
Mikkey , благодаря  , рецептите ти много ми допадат и често вече "съм у вас" Wink ! Значи правилно съм предположила и смело да отчупя вътр.фигурки.Благодаря !

# 1 898
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Къде да търся рецептата за канестрели?

# 1 899
# 1 900
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Благодаря! Аз даже и страницата съм харесала. Обаче, като отворя блога,  антивирусната ми изписва, че е обезвредена някаква заплаха.

# 1 901
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Благодаря! Аз даже и страницата съм харесала. Обаче, като отворя блога,  антивирусната ми изписва, че е обезвредена някаква заплаха.
Няма нищо опасно на сайта ми, не знам защо така ти дава.

# 1 902
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря! Аз даже и страницата съм харесала. Обаче, като отворя блога,  антивирусната ми изписва, че е обезвредена някаква заплаха.
На мен нищо не ми изписва, всичко е наред, следя си я от много време и има много хубави неща, харесват ми определено.

# 1 903
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Проблемът сигурно е при мен. Ето това ми излиза:
Скрит текст:

Щом тестото е добро за печати, значи ще се пробва. Simple Smile

# 1 904
  • Мнения: 2 687
сега съм с питанка къде в сф има маршмелоу микро и нормални. с гугъл не намирам. намерих, че имало в кауфланд, но мнение в бг мамма отпреди 5 г...

Общи условия

Активация на акаунт