Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 846
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 455
И к'во се оказа сега? Аз, дето съм трето лице за темата, вече недовиждаща и със сенилни моменти, помня най-много от всички. Joy
Понеже оня бутон така и не се появява, ще се наложи да си го въведа сама.
JoyJoyJoy

# 706
  • София
  • Мнения: 2 768
Кой е “оня” бутон?
Ехх, сега няма да мога да спя, цяла нощ ще сънувам бутони и какво се случва след като ги натиснеш😂

П.п.
Сега незнайно как ми изкочи в ума оная червена гъба мухоморка,  за сваляне на напрежението, покрай матурите я бях намерила, помните ли я🤣

# 707
  • Мнения: 21 455

Те, този. Заграденият. Със Санакова ( и не само ние) мислим, че " Полезно" не изразява достатъчно многопластово емоциите и отношението на ССФ към дадено мнение.

# 708
  • София
  • Мнения: 11 960
Кой е “оня” бутон?
Ехх, сега няма да мога да спя, цяла нощ ще сънувам бутони и какво се случва след като ги натиснеш😂

П.п.
Сега незнайно как ми изкочи в ума оная червена гъба мухоморка,  за сваляне на напрежението, покрай матурите я бях намерила, помните ли я🤣
Че можем ли да я забравим? Joy
А, незнайно как ти изкочи в ума?! Wink Таман стана това време от денонощието, изискващо червена точка.

# 709
  • София
  • Мнения: 7 049
Да, бе!
Червена точка в темата, а аз отивам да чета за "сенилните моменти" на Санака!
Ей, не се научи тази жена да говори на чист български, без да вкарва думи, които извикват неприлични асоциации в мен!

И аз помня малко лица, които мога да свържа с никове. Явно сенилните ми моменти са по-силни от нейните. Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 17 987
Сиси, тук съм и вечер ви чета с огромно удоволствие за отмора, ама просто в последно време бях много ангажирана. В събота пък бях супер уморена, прибрах се в 9 и нещо, кога тепърва да се разписвам в Халбите, иначе с огромно  удоволствие щях да се поява на срещата ви. И как да не съм уморена - ставам рано, лягам супер късно, спя малко повече от тази (горе-долу два пъти и половина повече,) дето МИА е срещнала в рейса. Лошото е, че правата пропорционалност липсва и не се чувствам два пъти и половина по-добре от нея след това - ще да е, защото не пия желязо и фолиева киселина. Ако бях пила, нямаше да съм капнала и щях да ви гостувам в събота. Утре купувам блистерчета с нужното и следващия път съм на линия. А римите - и аз се зачудих на себе си,  толкова материал, цветен и забавен, поднесохте напоследък Simple Smile, как пък не се размърдах. Ще се поправя, обещавам.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Значи желязо и ФК трябвали Sleepy
petenka1983, и мен ме шашна! Че и мъжО уважаваш....Trollface

# 712
  • Мнения: 4 065
За някои желязо и ФК, за други 250 кафета до обяд и 120 валериана и ашваганди след обяд. Склоняването към неспане трябва да се криминализира.

Хъх, и аз готвя. Имам смътни спомени, че навремето дори ми харесваше. Сега, ако имаше как, нямаше да пипна. Но се налага, заради малката ми дъщеря, отказва стол и кетъринг и де факто вечер след работа приготвям храна за целия следващ ден и за двете.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 326
Добро утро, снощи сте се поразписали сериозно. Да не е било пълнолуние, та не ви се спеше?
Не мога да ви цитирам поименно, но очевидно се очаква втори тур за овации и извиняване на отсъствията.
Та какво ще кажете за 7.12 (събота). Между Никулден и Св.Анна. Нагледах деветокласната тема и те се организират за предишния уикенд, та да имат време да си починат и да дойдат и с нас.
Дали ще можем да организираме кръчма, Сънчо?
Хайде, споделяйте мнение.
Прекрасен ден.

# 714
  • София
  • Мнения: 532
Вий пък сега, Уилям Уортън, Джон Уилямс, кой да ги различи. Да не са ги кръщавали така подобно, пък Laughing
Значи, чак тази сутрин загрях, че съм объркала името, ще ме прощавате. Но фатална е само смъртта, както казваше една колежка.
Мартеа, и аз съм така с готвенето. Навремето ми действаше релаксиращо. В наши дни най-релаксиращо ми действа комбинация от чаша вино и диван/книга/ТВ в съотношение 1:1 или 2:1 Joy
А недоспиването не само е неприятно, а може да доведе до здравословни проблеми.
За нови срещи съм винаги готова!

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 08:37 от Bis

# 715
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
petenka1983, шапка ти свалям. Simple Smile Впечатли ме с тези 1, 2, 3 ястия вечер. Аз явно не мога да си разпределям времето като хората.

В наши дни най-релаксиращо ми действа комбинация от чаша вино и диван/книга/ТВ в съотношение 1:1 или 2:1 Joy
И при мен така + всички вкъщи да се правят, че съм невидима и да не ме занимават с нищо, но не ми се получава.Joy

# 716
  • София
  • Мнения: 6 175
За някои желязо и ФК, за други 250 кафета до обяд и 120 валериана и ашваганди след обяд. Склоняването към неспане трябва да се криминализира.
Аз подозирам, че беше на поне 350 кафета тази дама, ама да не я обсъждам, че току виж е от деветокласната тема и чете в мамата (каза, че има син на 16). Ще ви разказвам като се видим на следващия тур. Честно казано, точно защото съм толкова уморена и засипана с разни гадости, много ми се вижда с приятна компания за разпускане. А и заведенията с червено вино са много уютни декември месец Stuck Out Tongue На втори тур като не се притеснявам толкова, се надявам да говоря по-малко глупости.
А диетата до обед само черно кафе за тонус, следобед само бира за успокоение съм я патентовала преди 20 години. Сега вече не ми понася.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 09:03 от M_I_A

# 717
  • Мнения: 4 065
И на мен тази диета не ми се получава вече. От седем - осем кафета през деня и 2 чаши вино вечер вече съм на едно кофеиново и 5-6 безкофеинови (знам, знам, че са вредни, но ще вземат да ми поникнат крила иначе) и 20 грама нещо за наздраве вечер. Ако надвиша, на следващия ден страдам много. Старост - нерадост.

# 718
  • Мнения: 561
Мили дами и господине,

Днес се навършват 4 години от атентатите в Париж. Защо ви го припомням този тъжен ден.

Тук съм ви разказвал за моя хубостник и не знам дали съм споменавал, но той има уникална черта: някак много го бива в networking-а (не се сещам подходящ еквивалент на български) и все ме забърква в някакви ‚каши“. Sunglasses

Та преди години реших да му напиша една книжка за рождения ден, в която той е главният герой и така да го стимулирам да чете (дислексията му го възпираше в началото),  да е някаква морална подкрепа в трудни за него моменти в училище и да му покажа, че всеки е уникален по някакъв начин, вкл. и той. Получи се интересна история, фанатазе за предтийнове и тийнове.

Не знам дали успях в целите си, наистина, но той се зарадва на подаръка и нещо повече…намери ми издатели… Stuck Out Tongue Winking EyeSunglassesJoy  Не някое известно издателство, а по-скоро общност от четящи и пишещи хора, които издават по 2 – 3 заглавия годишно. И те харесаха историята, с което пък започна едно невероятно приключение за мен, финалът на което е след малко повече от две седмици – премиерата на творбата.

Защо го споменавам днес. ФБ ми напомни един пост от преди четири години и той ме подсети. Всъщност с акта в Париж (не се цитира, но той бе поводът) се завързва историята в книгата и мисля, че на децата трябва да им разкодираме, показваме всичко, което се случва около нас, не да го премълчаваме, само защото не е за детски очи/уши, а да се погрижим хлапетата да си вадят верните заключения и да станат по-добри хора.
Ако някой се заинтересува повече за цялата тази история, нека ми пише на лични, за да не се третира като скрита реклама. Но нямаше как да не спомена поредната лудост, на която ме подлага моичкият. И всъщност все повече и повече осъзнавам, че май получавам доста повече от него, отколкото той от мен. Simple Smile  Дааам

П.п. В тази връзка, ако модераторите преценят, че постът все пак е някаква форма на нерегламентирана реклама, нека ми изтрият поста, не искам да нарушавам правилата на този чудесен форум. Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 11 960
Та преди години реших да му напиша една книжка за рождения ден, в която той е главният герой и така да го стимулирам да чете ...
Пате, същото и със същите мотиви направих за сина си съвсем наскоро. Но още не ми е намерил издател Laughing , а и е рано да се каже дали ще постигне желания резултат в дългосрочен план. При теб получи ли се?
Браво, и на теб и на детето!

Общи условия

Активация на акаунт