Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 043
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
В тази Мания на Слатина не съм влизала, но в Мпулс в Галакси наистина има хубави неща на прилични цени.

# 61
  • Мнения: 7 247
Приемате ли снимки на дрехи от простора ? Wink
Дори и ден преди зареждане , успях да си харесам ( и да ми станат...) неща от кофти магазинчета...за символични суми



Два чифта почти еднакви ластични дънки, които ме върнаха в ученическите ми години-само такива носех...(тъмно и по-светло сиви)

Бодито е хубаво черно, но снимките са мн. лоши(исках да се поФаля....всичко за 3 лв.)

# 62
  • Мнения: 35 071
Честно казано, Мпулс започнаха да ми харесват. В нашия квартал има един ама той е малка трагедия. Та , тия дни ходих до големият им магазин и имаше хубави неща в евтината част. И все пак, в мания има най- прилични дрехи според мен, но цените вече са доста високи

# 63
  • Мнения: 317
Тези дни купих на ММ чисто нов сак за 9 лв. , че е " и ловец и рибар" Simple Smile Все още не мога да се прибера в София и обикалям само двата ВТ в близкото градче. В другият магазин има много нови стоки и за мен се сдобих с елегантно,  ново шалче и черен , нов колан по 0.50 ст. Две огромни чаши за домашно прясно мляко с какао по 0.70 ст. Щом се добера до София ще преслушам този магазин https://m.facebook.com/Nahodki.ood/

# 64
  • Мнения: 6 132
И аз днес доволна. От зала Б на детето тъничка жилетка и поларен суичър, на мен зелен /естествено/ пуловер с интересна плетка и още един 100% кашмир, на мъжа памучен спортен пуловер. За всекиго по нещо, почти никога не ми се получава и да искам, за около 6 лв. общо.

# 65
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Наскоро откриха при нас Fancy point.  Чували ли сте ги? Май са верига? По-зле ми са и от Мания.  Иначе надули цените. Днес влизам, ден за зареждане, разглеждам. Гледам пуловер, 100% кашмир...отзад дупка. Подминавам.  След малко още един пуловер. На Cos.  Дупка на корема. Ядосах се и излезнах. Няма да отида повече.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 718
Някой знае ли хубава Втотра употреба около Дървеница и Студентски град ?



Вчера получих тези боти от Мания . Пристигнаха бързо . Много са удобни.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Много ми харесват ботите,честито.
Колко струват?

# 68
  • Мнения: 7 247
Пак "включване от простора" Wink

Двете са по 50 ст.Цветовете не са такива "бозови" , но хем е мрачно , хем нямам добра техника.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 718
Много ми харесват ботите,честито.
Колко струват?
Ботите са 66 лева . Не са много евтини , но ги намерих в нета и са били 130 лева. На Тамарис са и са нови.

# 70
  • Мнения: 35 071
Рядко пазарувам в Хумана, когато е скъпо. Но днес взех две неща
Блуза за мен. За жалост, не се виждат кантовете

Панталон за зимата за детето

За момиче е ама ще го преживея Wink

# 71
  • Мнения: 6 132
За момиче е ама ще го преживея Wink
И моята носеше сини момчешки, ама каквото имало - такова взимала. Важното е финансовата част.

# 72
  • Мнения: 2 591
Fancy point на човек, който е бил на франчайз към Мания. Цените са като на Мания. Аз пък виждам доста хубави неща, но като цяло не е толкова добре зареден. Ама пак става да се рови Simple Smile

# 73
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Fancy point на човек, който е бил на франчайз към Мания. Цените са като на Мания. Аз пък виждам доста хубави неща, но като цяло не е толкова добре зареден. Ама пак става да се рови Simple Smile
то и персоналът е от там май. Simple Smile)

# 74
  • Мнения: 2 591
Fancy point на човек, който е бил на франчайз към Мания. Цените са като на Мания. Аз пък виждам доста хубави неща, но като цяло не е толкова добре зареден. Ама пак става да се рови Simple Smile
то и персоналът е от там май. Simple Smile)
Да, предполагам за Хасковския магазин говориш Wink

Общи условия

Активация на акаунт