Пътят на честта - тема 5

  • 42 060
  • 794
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 317
Боооже , не съм подозирала никога за Мариана Попова , че е такава кукувица 🙄 или по-скоро не съм обръщала внимание на тези й “изяви” , но е грозно ....Обаче аз си мисля и нещо друго - имам си една любима приказка за баницата - не е луд този, който я яде , а този който я дава. Та, в този ред на мисли щом той позволява по този начин да му стопира кариерата ... явно той е окей с това 🤷🏻♀ Вярно е , че семейството е по-важно от кариерата , но е кофти да спираш по този начин . За мен това граничи с егоизъм , а може би някаква злоба , че той може да бъде по-успешен от нея , не знам и аз вече .

# 616
  • Мнения: 669
Съгласявам се с Фучеджиева. С безумията си Марианка наистина може да провали кариерата на Плачков.
Предупреждението е повече от ясно.

Не се съгласявам обаче с твърдението, че можело да се случи само в България.
Това е класически пример - случва се с всеки мухльо, хванал се с кукувица с огромно самочувствие, която не се държи като съпруга, а като деспотичната му майка.
[/quote
готин... как се е съгласил на секс отношения с нея , та даже да се жени- пълна лудост




















 Мариям
на винаги ми е била грозотия,Веско е по- готски, как се е съгласил на сексуални контактии с нея, та още повече да се жени за туй....

# 617
  • Мнения: 774
Нищо чудно сем. Плачкови така да си правят реклама.Пак Плачков ще си играе по този посредствен начин.Еднотипно все едно ще организира въстание.

# 618
# 619
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Патологичната ревност е психична болест и оправия няма.

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Успокоих се,че и другата година ще я има темата,за да се забавляваме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 621
  • Мнения: 11 566
Кера по БНТ сега.

# 622
  • Мнения: X
Не смея да отворя хладилника... 🙄

# 623
  • Мнения: 414
Успокоих се,че и другата година ще я има темата,за да се забавляваме Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще се радвам да продължи. Хубаво е сериалчето и го гледам с удоволствие.

Ще дам една идейка на Фучи за следващия сезон Hug
Тъмното мутренско минало застига Киро Мафиота и в ожесточена битка със смътния си враг, плаща с живота си за всички сторени злини.
Мястото на Киро Мафиота е заето от (по избор) Миро Полиглота / Спиро Оборота / Гиро Кашалота

# 624
  • Мнения: 1 429
Успокоих се,че и другата година ще я има темата,за да се забавляваме Stuck Out Tongue Winking Eye
Мястото на Киро Мафиота е заето от (по избор) Миро Полиглота / Спиро Оборота / Гиро Кашалота[/i]
Хахаха....умирам.Много забавно

# 625
  • Мнения: 669
Случайно попаднах на един афиш за предстояща постановка
Ей тука вече не знам Марианчето как ще се бори

Тва е фотошоп! Не може да я е пипнал 'тая'! Laughing Grin
[/quote
 Ленчето е готска, Марияна на кутрето и не може да се намаже

# 626
  • Мнения: 4 746
Мариянчето нещо много е набрала на Фу, тя да не се е изказала нещо срещу нея, че така да е яхнала метлата?

# 627
  • Мнения: 680
Драмата продължава. И вече не е за Керината, а за Кировата чест.

# 628
  • София
  • Мнения: 5 139
Фучеджиева ако знаеше що за сапунка са отношенията между Плачков и Мариана Попова, нямаше да си играе въобще да пише "Пътят на честта". Хваща ги двамата, вкарва София Маринкова за цвят и гледаме сеир...

# 629
  • Мнения: 9 033
Скрит текст:
Драмата продължава. И вече не е за Керината, а за Кировата чест.
Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт