Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 93 020
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 1 036
За малко да изгубим Султан, която не си знае мястото. Малко по- качествено да се беше задавила и щеше да даде фира Joy Joy Joy Но тя не пада по гръб. Конспирации ще прави.
tigasa1, шапката в случая беше част от маскировката. При предишната и конспирация се беше забулила, но явно сега се е ориентирала към по- европейска визия Simple Smile

# 197
  • Мнения: 76
Тази серия се беше малко като почивка , защото събитията бяха само в болницата . Младите си играят , Ебру е малко като изтръпнала около Акън не знам защо . Но си мислех какво ще правят двамата след края на сериала един без друг , сигурна съм , че вече са много близки дори и да не го съзнават. Акън не знам как го прави , но като се приближи до нея и му се разширяват зениците .

# 198
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
На мен пък точно на финала ми стана топло. Рейян като оловно войниче застана до съпруга си.


Вятърничав - еп.20 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1319274351300
и в групата "Любими сериали с превод ®" - https://vk.com/club113691288



Ценни, много ценни диалози вкарват сценаристите. Хареса ми серията, въпреки болничния престой.
Благодаря за превода на целия екип ❤💞❤

# 199
# 200
  • Мнения: 4 369

Това не е истински трейлър към следващия епизод. Фенове са го направили от предишни епизоди.

# 201
  • Мнения: 5 442
Оф, благодаря ти, че реших, че Хазар ритна камбаната.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ))) Тамън щях да ги пустосвам , че по никое време пускат фрагове и не погледнах профила ; ))))


Завъртяха ги нещата, сега и Зехра застана срещу Реян - лоша работа.
Хубави диалози имаше в серията на края.

Вики : )  и аз така, викам край тия развалиха нещата. Надявам се да не се пробват  СЦ да махнат Хазар.

# 203
  • Мнения: 12

Това не е истински трейлър към следващия епизод. Фенове са го направили от предишни епизоди.
Грешката е моя помислих че си е истински 🙂

# 204
  • Мнения: 5 442
Добро утро! Нещо за развеселяване рано в понеделник!
https://youtu.be/12zbDaPCS4w

# 205
  • Мнения: 22 052
Добро утро и честита нова седмица, момичета Hug





Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 07:59 от Еванджелин

# 206
  • Мнения: 76
Добро утро дами, мислех си това лице Х в крайна сметка на кого помага. Не разбирам , защо не иска Миран да прочете писмото. Дали Х не иска да отмъщава чрез тях двамата на Азизе. Чудя се дали и не го е видяла Елиф, Фърат ми се струва много странен не ми е ясен неговия образ. Искрен ли е към Миран или има натрупана злоба в него затова ,че винаги е бил детето на Есма. На моменти pеагиpa cтpанно.

# 207
  • Мнения: 5 456
Може би лицето "Х" не иска да се разбере от Миран, че е брат на Рейан, което не е истина, но Миран няма как да знае, че тя не е биологична дъщеря на Хазар.

# 208
  • Мнения: 4 369
Вчера по нощите изгледах епизода, по-късно ще коментирам.
Само за писмото - мисля, че Фърат или Ярен го взеха.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Струва ми се , че няма човек извън кръга на тия , които знаем. Някой от тях праща бележките на Азизе.

Дано Фъро да е взел писмото, а не Ярен. Много плоско мисли това момиче.

Ама много на крими го обърнаха сериала : ))))

Общи условия

Активация на акаунт