Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 92 928
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 036
Гледам Рейян и Миран пак на водни процедури. Не мога да разбера защо чакат да стане студено и да почнат да ги мокрят. Ето простудили са Акън. Той затова вчера с шапка и ръцете в джобовете. В тая голяма пещера с тоя малък огън дали са се стоплили нашите младоженци. И те един меден месец карат живи да ги ожалиш Simple Smile

# 181
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Не ви ли стана топло от флага, ще си сипя едно хладно розе и тая Сандра много ме дразни !
От фрагът ми стана топло, но от финала  на серията снощи ми стана много студено....Не напразно хората са казали "внимавай , какво си пожелаваш" и "без вина , виновен"....Миран не направи нищо на Хазар, но в очите на всички и най вече на любимата жена, той е първия заподозрян....Много мъка и сълзи имаше в тази серия....но как и да бъде по друг начин след като 27 години желанието за мъст не е утихнало в сърцето на Азизе, а ми се струва и в сърцето на Султан...Дали пък тя няма пръст в тази работа....Зехра ме разочарова....Само тя не беше удряла шамар на Рейян....Как вдигна ръка, още не мога да проумея.....Ярен пък е непоправима....Усмихва се от сърце на мъката на  роднините си и не пропуска да пусне отровата си....Вярва ли си наистина, че развеждайки Рейян, Миран ще остане за нея....Че той не я брои за жива....Миран обеща нещо на Рейян и се надявам да спази обещанието си...В Гюл ми е надеждата да помогне на Рейян да остане на крака, след като и майка и се отказа от нея, а баща и се бори за живота си...Кой взе писмото...? Със сигурност е някой, който знае за съществуването му, и за тайната скрита в него...Предстои да видим...

# 182
  • Мнения: 21 995
На мен пък точно на финала ми стана топло. Рейян като оловно войниче застана до съпруга си.


Вятърничав - еп.20 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1319274351300
и в групата "Любими сериали с превод ®" - https://vk.com/club113691288



Ценни, много ценни диалози вкарват сценаристите. Хареса ми серията, въпреки болничния престой.

# 183
  • Мнения: 5 434
Писмото дали не го взе "третият" играч? Този, за когото и Азизе не знае.

# 184
  • Мнения: 47
На мен пък точно на финала ми стана топло. Рейян като оловно войниче застана до съпруга си.


Вятърничав - еп.20 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1319274351300
и в групата "Любими сериали с превод ®" - https://vk.com/club113691288



Ценни, много ценни диалози вкарват сценаристите. Хареса ми серията, въпреки болничния престой.

Еванджелин, БЛАГОДАРЯ!:clap:

# 185
  • Варна
  • Мнения: 7 505
CoffeeCookieNotes



Flowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry Blossom Еви, благодаря за превода на екипа! Heart

# 186
  • Мнения: 1 036
Благодаря за превода на български език!
Писмото дали не го взе "третият" играч? Този, за когото и Азизе не знае.
И аз мисля, че лицето Х взе писмото.

Въпреки минорното настроение в серията, тя ми хареса. Отново много силни диалози, съдържащи валидни за всички хора мисли и емоции. Преди няколко години, в един руски много качествен комедиен сериал, един от героите озвучи тази мисъл, че всички сме деца, докато родителите ни са живи. Още като го чух много се впечатлих и когато за съжаление настъпи моментът и аз да стана възрастен човек, се убедих колко е вярно това твърдение. В нашия сериал са го перефразирали за нуждите на сценария, но прозвуча в най- подходящия момент. Изобщо ситуацията въздейства силно по няколко причини. Трагедията в живота на Миран, но който му се е наложило рано да порасне и никога не познал бащина подкрепа, а всъщност баща му е жив. Рейян, която е разкъсвана между страха за живота на баща си и любовта си към Миран, на който в момента тя не знае дали може да му има доверие. И Хазар, който е загубил любимата си и възможността да познава сина си, но в стремежа си помогне на осиновената си дъщеря и нейния любим, който всъщност му е син, рискува живота си.  
А споменът за разговора между Рейян и Хазар за надеждата е светлия лъч в тази серия. Много красиво мястото, много красиви бащата и дъщерята и много красиви думите, които си казаха. Докато гледах сцената, надежда изпълни душата ми. не само за добрите герои в сериала, а изобщо за всичко в живота.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 10:46 от nedlen

# 187
  • Мнения: 3 422
Цитат
На мен пък точно на финала ми стана топло. Рейян като оловно войниче застана до съпруга си.
  newsm10 Въпреки опасността да се стопи, което и стана в очите на майка й. Не знам, дали въпросът опира до не съвсем адекватно изпълнение, но погледът на Зехра след шамара направо ме вцепени. Опитах се да открия в него елемент на някаква лудост, предизвикана от извънредната ситуация, ама ... виждам повече злоба от неподчинението. Или въобще старото и средното поколение може да мисли само в категориите: роден - враг. Wink
Въобще, в този епизод като че ли се доказва идеята, че при болест, смърт, екстремна ситуация всеки се показва какъвто е в действителност. И съм съгласна, ключовата дума в серията беше НАДЕЖДА. Друг е въпросът кой на какво се надява в бъдеще. Личат си както дребните и зли душици, така и свестните.
За писмото - не знам... Може и да е лицето Х, което може би  ги следи непрекъснато. На мен най-странен като реакции от познатите вече образи ми беше Фърат, особено с първите си думи към Миран в колата на път за болницата.

# 188
  • Мнения: 5 434
Имах надежда за Ханифе. Криво дърво се изправя, крив човек не се изправя. И друго- ако Фъро е син на нея, ако разбере, че Ярето ѝ е кандидат снаха...

# 189
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз понаглеждам серията : ))))
Тази Ярен - голяма кокошка - Божеее как се преструва пред Фърат - реване, припадане JoyJoyJoy
Фъро, ако й се върже ще е голям глупак.

# 190
  • Мнения: 5 436
Аз понаглеждам серията : ))))
Тази Ярен - голяма кокошка - Божеее как се преструва пред Фърат - припадане JoyJoyJoy
Фъро, ако й се върже ще е голям глупак.
Привет! Не знам какво значи твоето “ понаглеждане” на серията. Може би е същото като моето- докато работя в кухнята таблетът върви със серията, защото да се втренчва само в нея ми е леко скучновато нещо. Не разплитат чорапа , тръшкането на Ярен и Джунко не ми се гледат. За мен Джунко се е решил да вкара съспенс като бутне Хазар. Ама и да не е така-  май ми е все едно. Липсва ми нова интрига. Малко сълзи пролях на монолога на Рейян за бащата и как е вътре в нея. Очевидно Султан не е помогнала на мъжа си при катастрофата и Елиф е свидетел. Скука. Даже не виждам страст между главните герои. Акън си фучи По един и същ начин. Рейян гледа като Бамби, но това е невинност, а не страст. Хубава вечер.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Вики понагледжането ми е, че от вчера гледам по 10 -15 минути и спирам на пауза и не мога да добутам до края   : )))
Не мога да реша гледа ли ми се или да превъртам.
Как да го спаси Султан тоя мъж - като рискува и тя да изгори? То просто нямаше шанс да му помогне, ако не остане и тя да избухне там заедно с него.
Това за Елиф беше интересно.
Иначе и на мен почна да ми става скучно от тия терзания - ту на Реян, ту на Миран.
Тамън се отърва от едни шамари Реян - налетя на други - Спря Насуф, то пък майка й после я шамароса.
Но ми хареса как хвана дядото, ако го беше цапнала нямаше да е зле  : ))).

Приказките на Азизе на малкия Миран и той как казва ,че ще убие Шадоулу - малко ми идва инфантилно, не сме в средновековието. Съвсем заблудени ги изкарват.

Намирам също ,че има промяна в играта на Акън и Ебру не към положително - от преди 2 серии някъде. Нещо по-сковани са, не се усеща онова отношение един към друг, което имаха.

И защо Ярен почнаха да я обличат като дива селянка не разбрах. Но комбинациите й са убийствено зле. А тия от Асланбей - все по нощници JoyJoyJoy

# 192
  • Мнения: 1 036
Въпреки опасността да се стопи, което и стана в очите на майка й. Не знам, дали въпросът опира до не съвсем адекватно изпълнение, но погледът на Зехра след шамара направо ме вцепени. Опитах се да открия в него елемент на някаква лудост, предизвикана от извънредната ситуация, ама ... виждам повече злоба от неподчинението. Или въобще старото и средното поколение може да мисли само в категориите: роден - враг. Wink

И преди е имало какво да се желае от Зехра за отношението и към Рейян. Когато можеше да спаси дъщеря си от издевателствата на семейство Шадоулу, тя не го направи за да не се разкрие истината за произхода на Рейян. А сега дори хормоналният дисбаланс не може да я оправдае за това, че удари Рейян.
Ако падането на Хазар не е случайно, според мен най- вероятният извършител е Султан. Това че нещастието раздели Рейян и Миран, съвпада с нейните интереси. Тя няма алиби. Каза, че са били заедно с Гьонюл уж да за да осигури алиби на дъщеря си. На практика и тя самата се сдоби с фалшиво алиби.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Зехра и Миран пред болницата  - сцената е много добра - там Акън го изигра изключително. Hands Clap Как се стресна и леко подскочи даже.
Е, стана ми жал за него, чак толкова не заслужаваше. И пръстена как му хвърли Зехра . . .

# 194
  • Мнения: 5 434
Такива капелати като Султан срещат ли се в Мидят?

Общи условия

Активация на акаунт