Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 93 014
  • 728
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 42
След като едва днес изгледах епизода от петък мисля че Джихан е взел писмото затова се разстрои. Вече на 100 % съм сигурна че Елиф е блъснала Хазар а той горкия просто иска да защити дъщеря си затова излъга. Реян може ли да е толкова тъпа понякога се чудя..., но ще видим какво ще се случи в новия епизод мисля, че ни очакват изненади. Едно нещо ме мъчи защо Хазар гледаше по този начин Миран? Дали в писмото пишеше че е негов син, а и Азизе му каза “че сина ми ще го убие” тепърва предстои да видим.

# 346
  • Мнения: 5 455
Тази вечер може и да има трейлър, а утре озета.

# 347
  • Мнения: 4 369
Хайде на фрага!

https://www.youtube.com/watch?v=-OhPYAtodqE&feature=youtu.be … _W3Xh9VWVekdf6ACM

А, така! Падна й на Зехра ченето, че много беше против Миран!
Сега сигурно няма да каже на Хазар, защото трябва да разкрие и нейната тайна, че Рейян е от др. баща

# 348
  • Мнения: 22 051
Сега ако скрие Зехра, ще е най-голямата гад Imp
Рейян Миран ли видя, или чу разговора?

# 349
  • Мнения: 1 130
Не знам кой какво чу, но Рейян и Миран стават все по-хубави!
Рейян да не носи документи за развод?

Много тъжно нашето момче

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 20:21 от dessince

# 350
  • Мнения: 4 369
Сега ако скрие Зехра, ще е най-голямата гад Imp
Рейян Миран ли видя, или чу разговора?

Еви, аз мисля, че ще скрие. Нали я даваха все една такава хрисима, смирена и добра, но знаем, че тихите води са най-дълбоки. От два епизода хич не ми харесва Зехра. Само върви, реве, тръшка се и нищо повече. На детето си не съчувства.

Хахах, сега на Зехра ще й се стъжни, защото ще разбере, че дълбоко пазената тайна я знаят и др. хора /Есма знае, че Рейян не е дъщеря на Хазар/.

Във фрага Есма била казала -  Хазар трябва да знае това. Дай му го!

Сега да я видим колко честна е Зехра към дъщеря си и към г-н Хазар.
Като не каже за писмото, Рейян ще се разведе с Миран и така греховете на Зехра към дъщеря й ще се увеличат.

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 23:03 от bubanka

# 351
  • Мнения: 15 391
Сега ако скрие Зехра, ще е най-голямата гад Imp
Рейян Миран ли видя, или чу разговора?

Ще скрие разбира се ooooh! ooooh!
Тя за да й е мирна главата не казва на Рейян истината за нейния баща и не я спасява от шамарите на дядката, пък сега кЪк да каже... дъщеря (НИ) е женена за сина на Хазар... срам и позор Sick
Даже си мисля, че и на Хазар нема да снесе.. тя така или иначе постигна своето прибра си дъщерята ся кому е нужно да рови пак.


Рейян да не носи документи за развод?


Пепел ти на клавиатурата, Деси  Hug кви са тез кара мисли  Naughty



Страхотни  Heart Eyes Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 22 051
Галко JoyJoyJoy

Ама Зехра съвсем ще я вкарат в отбора на лошите бе... Ще си оставя малко надежда до петък, не може ли? Thinking
И без това, едва я изтрайвам заради тръшкането и клетвите... УжасТ значи Rolling Eyes Ай дано ме опровергае!

Представяте ли си, макар хипотетично, Миран да подпише документите за развод? Smiling Imp

# 353
  • Мнения: 3 451
Оххх... Ако Есма не извади и някое трето писмо, загубени сме.  Rolling Eyes
Зехра със сигурност ще преживява сама, че Хазар има дете и от Дилшах. Проста женица си е.

# 354
  • Мнения: 41
Може пък  да ни изненадат и Зехра да даде писмото на Миран.
 Защо Есма избра Зехра, за това ключово действие и кое е детето на Есма...

# 355
  • Мнения: 785
Галко JoyJoyJoy

Ама Зехра съвсем ще я вкарат в отбора на лошите бе... Ще си оставя малко надежда до петък, не може ли? Thinking
И без това, едва я изтрайвам заради тръшкането и клетвите... УжасТ значи Rolling Eyes Ай дано ме опровергае!

Представяте ли си, макар хипотетично, Миран да подпише документите за развод? Smiling Imp

Аййй отиде ни бебека ! Smile
Мен сега ми е мъчно за Миран и ми се иска и Рейан малко да го погони

zagj писмото е за Хазар
  Зехра няма как да го даде на Миран сега  , то сериала ще свърши , ако стане така

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 22:47 от KrasiAnna

# 356
  • Мнения: 4 369
Оххх... Ако Есма не извади и някое трето писмо, загубени сме.  Rolling Eyes
Зехра със сигурност ще преживява сама, че Хазар има дете и от Дилшах. Проста женица си е.

Тя Есма ще вземе хляба на пощальона с тия писма Simple Smile ))))))))))
Есма започна да изкупува грехове и се изкачва по стълбата водеща към ада, но Зехра май започна да слиза по тая стълба. Може би СЦ имат идея да покажат, че във всеки човек се крие и дявол и ангел.

Мислех го и преди, но сега се сетих да споделя, това че Азизе наистина е много по-умна от Насух. Сама жена върти всички около нея, контролира ги, има аналитичен ум и извлича най-доброто от ситуациите в нейна полза. Докато Насух само грухти  и се блещи на по-слабите от него, разчита на синовете си, но пък и не им дава свобода да действат. Затова Азизе винаги е поне една крачка пред него!

# 357
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: )))) Точно Мери, само грухти Насух Joy
Е сега то е ясно, че няма да хукне веднага да каже Зехра, но дано не протакат много, защото трябва да има развитие. Сега поне 2 епизода ще мълчи.

# 358
  • Мнения: 4 369
Добро утро, ветровити!
Боби, ако искат СЦ за доразвалят образа на Зехра /на мен от началото не ми е ОК образа й/, тя няма да каже, а Хазар или някой друг ще намери писмото у нея /дано да не е Рейян, защото направо ще се срути емоционално, като си помисли, че са брат и сестра с Миран/.

# 359
  • Мнения: 1 036
Здравейте Hug



Зехра уж добър човек, а причинява по- големи злини и от лошите. Това което не можа да постигне умната и комбинативна Азизе, го постигна посредствената и малодушна Зехра. Раздели младите влюбени и ще се постарае да запази това положение на нещата. Тя ще подтикне Рейян и към уреждане на юридическата страна на въпроса, но май няма да успее.

Скрит текст:
Снощи имаше спойлер, че вече снимат 23-та серия и Ебру е в конака на Асланбей. Значи си е прибрал жената Миран.

За  тайната, Зехра най- вероятно ще премълчи. Има подсказка, че Ярен ще научи някаква тайна за Миран. Тя има навика да подслушва и може така да разкрие истината за произхода на Миран.

Общи условия

Активация на акаунт