Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 92 926
  • 728
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 036
Здравейте!
Имам претенциите, че следя много внимателно сериала и твърдя, че Азизе никъде не е казвала, че Мехмед е дете на Елиф и Насух. Това което тя каза е, че трябва отново един Шадоулу да убие друг Шадоулу. Тези нейни думи породиха низ от наши предположения за неузаконени сексуални контакти  на Насух с голяма част от женското население на Мидят. Simple Smile Голям плейбой го направихме, но дума дупка не прави Simple Smile  Но реалността в Мидят и то преди близо 50 години е била много по- скучна от нашите предположения. Правили са гафове сценаристите с някои подробности в сериала, но не вярвам да са объркали толкова важни факти в историята.
ValentinaP, за Дилшах и Хазар вече няма съмнение, че са нарушили строгите морални норми. Дилшах е платила скъпо за това прегрешение, а Хазар явно благодарение на двойния стандарт се разминал с по- малко наказание, поне за сега.

# 331
  • Мнения: 783
Аз мисля, че от тези неясноти сериалът губи. Липсва действителна интрига, няма отговор на въпроса “ Защо е всичко това?” Малко трябва да открехват тайните, защото не ни е само този сериал и не можеш да се държиш безкрайно на платонична любов и жарки погледи на “сега излезох от банята и съм секси.” Лежим в пещери прегърнати на лъжички и т.н. Драмите  и разярените неудовлетворени жени са ми в повече. Нещо трябва да се случва, иначе си оставаме на един Миран.


 Напълно съм съгласна с Вас
 Май ще има пак флаш-бек  . Ами дотягат и той ни в клин , ни в ръкав
Какво ще ми си спомня Рейан стари работи , като до " вчера"  му вярваше до край , целуваше се и се  прегръщаше с Миран Завъртим ли се пак в омагьосания кръг на умоляването и преследването от Миран и рейтингът ще падне
И да Зехра и Хазар се уговориха да излъжат Рейан Те смятат ,че по този начин ще спасят детето си
Не ги оправдавам , но ги разбирам Само , че ако наистина искат да се спасят и Рейан и Хазар и Зехра и Гюл трябват кардинални мерки Да заминат и толкова А както знаем те ще си останат при Насух и сие А там живот за Рейан - няма

# 332
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ами и аз съм от тези дето вече ги объркаха тотално - кой кога бил бременен ,от кого, пък скрил и т.н.
Постоянно ни подвеждат - както с писмото и дали Хазар говори за Реян или Миран.
И също смятам ,че ако продължават така ще почнат да губят интерес феновете. Май най-големите вятърничави са СЦ.
За бащата на Реян се мълчи също - кой знае там каква бомба ще излезе.

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 20:06 от BVAR

# 333
  • Мнения: 4 369
Аз пък все още им имам доверие на СЦ и очаквам интересни обрати, сюрпризи и романтични моменти.
Може би ние феновете усложняваме неща и търсим "под вола теле" Simple Smile
Според мен скоро ще се разбере за връзката баща-син. Не случайно няколко пъти докторът каза, че такава реакция се получава при преливане на кръв от близък роднина. Не са тъпи Шадоулу и ще загреят какво става. Това разкритие ще "повлече крак" и ще започнат  да се изясняват и другите загадките, които ни тормозят.
Имайте търпение, момичета! Наслаждавайте се на Миран, Рейян и...конете!

# 334
  • Мнения: 5 434
И папарашки снимки няма да подскажат малко. Фраг -утре, сигурно.

# 335
  • Мнения: 3 422
Здравейте, момичета Hug
Цитат
Според мен скоро ще се разбере за връзката баща-син. Не случайно няколко пъти докторът каза, че такава реакция се получава при преливане на кръв от близък роднина. Не са тъпи Шадоулу и ще загреят какво става.
Peace
И аз така смятам. Шадоолу ще разберат. Друг е въпросът, дали ще кажат на Хазар за сега. А Миран има да се гърчи, докато разбере още дълго. Представям си Азизе, като разбере, какви ги е наговорил Фърат. Тя не знае за кръводаряването.  Laughing

# 336
  • Мнения: 21 995
Аз пък все още им имам доверие на СЦ и очаквам интересни обрати, сюрпризи и романтични моменти.
Може би ние феновете усложняваме неща и търсим "под вола теле" Simple Smile
Според мен скоро ще се разбере за връзката баща-син. Не случайно няколко пъти докторът каза, че такава реакция се получава при преливане на кръв от близък роднина. Не са тъпи Шадоулу и ще загреят какво става. Това разкритие ще "повлече крак" и ще започнат  да се изясняват и другите загадките, които ни тормозят.
Имайте търпение, момичета! Наслаждавайте се на Миран, Рейян и...конете!

И аз  така викам, Мери Grinning

# 337
  • Мнения: 5 434
Какво казвате– Криви ще излязат сметките на Азито. Тая жена е с диагноза.

# 338
  • Мнения: 1 036
Според мен скоро ще се разбере за връзката баща-син. Не случайно няколко пъти докторът каза, че такава реакция се получава при преливане на кръв от близък роднина. Не са тъпи Шадоулу и ще загреят какво става.

Ами тъпи са Шадоулу и май няма да вържат нещата. Виж ако докторът го беше казал това пред Джихан и Хандан, имаше някаква вероятност те да се сетят. Минала седмица имаше спойлер, че Насух викал толкова ли нямаше от кой друг да вземете кръв, та сте взели от Миран. Азизе може да е сдиагноза, но веднага щеше да се усети какво се случва, ако беше на мястото на Насух.

# 339
  • Мнения: 5 434
Цитат
Азизе може да е сдиагноза, но веднага щеше да се усети какво се случва, ако беше на мястото на Насух.
Имах предвид поведението ѝ. А, че логическото ѝ мислене е "бръснач", спор няма. Само ребуса с бележките ѝ се опъва.

# 340
  • Мнения: 4 369
Азизе наистина е превъртяла още преди 18 год., но много ми е интересно кой или какво е причината.
Насух е много арогантен и си мисли, че всички са му подчинени и трябва да го обслужват като краля слънце /не мога да забравя колко невъзпитано и безпардонно се държа с доктора/. Ако е казал тия думи за кръвта на Миран, значи е злобен и немислещ индивид. Ако СЦ намерят оправдателна причина в миналото на Азизе/напр. младото слугинче е изнасилено/, не мисля че и за Насух могат да намерят такава причина, за да оправдаят неговата жестокост и наглост.

# 341
  • Мнения: 21 995
Мери, Юсуф разказа на Рейян, че Насух е бил много добър, състрадателен човек. Променил се е след пожара в чифлика.

12 часа са продължили снимките на дъждовната сцена, специален екип от Истанбул е пристигнал за нея. Ебру и Акън са останали 5-6 часа под дъжда, като в паузите си почивали загънати в одеяла и край огъня. Нищо чудно, че Ебру е болна.



Но получихме тази великолепна сцена Heart Eyes



Болното ни момиче Heart



И афишите на филма нося, чакам го с нетърпение Blush

# 342
  • Мнения: 5 434
Юсуф от чифлика нали каза, че като млад не е бил такъв. За някакво животно ли даде пример, не помня.

# 343
  • Мнения: 4 369
Добре де, бил се променил след пожара, но хората които тормози какво общо имат с тази случка. Всички са родени след това. Не може целият свят да му е виновен, за нещо което 1-2 човека са му причинили! Лош човек е за мен Насух и то не съдя само от издевателствата над Рейян!

# 344
  • Мнения: 1 130
Страхотна

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 18:51 от dessince

Общи условия

Активация на акаунт