Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 047
  • 370
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Сега я потърсих И излезе на 56 канал, не на 78, точно "Жива рана" върви.

Да - за всеки оператор е на различна позиция.  Не както му се иска на Славчо.
Особено пък при най-големите 3.  Където имат място.

М сат - 205.

# 16
  • Мнения: 10 755
на Виваком си е на 78 канал

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Слави Трифонов:  

“7/8 ТВ” Нe e плaтeн кaнaл и ниe нe иcкaмe пaри!
“7/8 ТВ” e бeзплaтнa и e пoдaрък зa зритeлитe!  
 Aкo тя липcвa във вaшaтa тeлeвизиoннa лиcтa - oбърнeтe ce към cвoя кaбeлeн или caтeлитeн oпeрaтoр.

Реалният старт на телевизия 7/8 е в понеделник 4 ноември в 19.00 часа!
 - засега само с  вечерна програма на живо и сутрешнен блок до обяд на запис.

# 18
  • Мнения: 548
Гледам я на нашата цифрова телевизия на 78 канал. Изключително дразнеща реклама или нещо друго се нарича с нахална репортерка! Сравняват с други телевизии... Загубиха ме , докато не я спрат!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 909
При А1 е на 70 канал, ще хвърлям по едно око от чисто любопитство! Времето ще покаже дали ще я бъде!

# 20
  • Мнения: 1 211
Нормално е в началото да почне плахо и само с проверени неща. Всяко начало на Тв е такова. Е началото по БТВ се даваше основно Алф.
Това за сега реално си е Шоуто на Слави по 5 часа. Но според мен ще влезнат в час, ако почнат и реклама. Ще привлекат и други предавания и може да стане успешна. За сега има потенциал само. Ще следя поне в началото.
Много силен коз според мен му беше, че взе Камен за водещ. Хората се върнаха с умиление в годините на КУКУ, а и Камен е много приятен водещ. Ще видим.
Само един въпрос ме мъчи. След като всеки от Шоуто си има предаване в предаването на Слави, какво ще правят? Чудно...🤔🙄

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Слънце - Точно   шоуто на живо с Камен Воденичаров и жива връзка със зрителите ще вдигнат рейтинга.  

Самото Шоу на Слави - ще се изявяват Слави - Иво Сиромахов и Ку - ку бенд и  без рекламите ще имат предостъчно време пък и по-рано.
От 22.00 до 22.55 часа е по-добре за зимата от супер късното излъчване по Би ти ви.
Реално зимния прайм тайм е от около 19.30 ч. до 22.30 часа.

# 22
  • Мнения: 416
Аз с удоволствие бих гледала повторения на  много стари предавания с интересни гости- политици, артисти. Не само български, но и световни, с хора, които не са вече между нас.

# 23
  • Мнения: 1 211
Няма как да стане, защото тези предавания са били излъчени по Бтв и са тяхна собственост в крайна сметка.

# 24
  • Мнения: 5 658
А за хората живеещи в чужбина, по какъв начин можем да ви гледаме от интернет.? Благодаря
И аз това питам?

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Аз с удоволствие бих гледала повторения на  много стари предавания с интересни гости- политици, артисти. Не само български, но и световни, с хора, които не са вече между нас.

Има ги в Ютуб  - много предавания.   Там само може да се гледат.
Собственост са на Би ти ви и няма как да се излъчат по друга тв. - дори от Слави!

Ненапразно - новото име по 7/8 тв.  е:  
  "Вечерното шоу на Слави Трифонов" ....тъй като Би ти ви държи правата върху името   -  "Шоуто на Слави".

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 13:49 от Печикамъков

# 26
  • Мнения: 1 723
Някой може ли да каже на каква честота се излъчва от А1, че не ми се сканират и подреждат отново всички канали.

# 27
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 135
Някой може ли да каже на каква честота се излъчва от А1, че не ми се сканират и подреждат отново всички канали.
12.137 V  30000 5/6 - 39° East

# 28
  • Мнения: 1 723
Благодаря Бонго, но явно не съм си формулирал ясно въпроса.За наземната кабелна телевизия питах.Макар, че май в различните градове са различни честотите.

# 29
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 135
Благодаря Бонго, но явно не съм си формулирал ясно въпроса.За наземната кабелна телевизия питах.Макар, че май в различните градове са различни честотите.
определено не си го формулирал както трябва  hahaha  за А1 си помислих за сателита.
наземната ТВ е по въздух от предаватели. там не се излъчва доколкото знам.
кабелната се излъчва по ...  за честотата питаш каб.оператор към който си.
едно сканиране ще ти отнеме всичките проблеми.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт