Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 131 568
  • 3 269
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Мнения: 15 839
Нямам наблюдения над мъжете раци, защото не познавам такива, но имам наблюдение над по-големите деца в семейства, в които има проблеми между родителите. Обикновено по-голямото дете в подобно семейство става пряк свидетел на всички проблеми и драми. Преживява всичко заедно с родителите, които в опит да предпазят по-малкото, обикновено натоварват по-голямото с техните грижи. Такива деца порастват преждевременно - стават по-силни и по-оправни в живота. Когато пораснат се справят по-лесно с проблемите и са по-отговорни, за разлика от по-малките, които биват лигавени повече. Уилям и Хари са типичния пример за подобни деца. Големия е по-твърд, отговорен и стабилен, а по-малкия си е лигльото, на който всичко му е било спестено и позволено. Просто Хари е бил прекалено малък, за да осъзнае какво се е случвало в семейството му, докато Уилям, както беше споменано и тук, е бил свидетел не само на проблемите между Чарлз и Даяна, а и на истериите на майка си, които явно са били доста по-сериозни, отколкото се е знаело, че са. И именно това го е направило по-отговорен.
Според мен Уилям се е поучил от грешките на родителите си и не желае да ги повтаря. Мисля, че ще бъде чудесен крал един ден - отговорен, твърд, обективен и непоколебим. Нещата, които биха минали при Чарлз, не биха минали при него. И именно Кейт, такава, каквато е, ще допринесе за това, защото тя наистина е перфектна за ролята, която ще заеме един ден, като кралица - стабилна, отговорна, стриктна и дискретна. Жена, за която семейството и кралството са най-важни

# 3 196
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Как го траете мъж рак вкъщи? 😂
По интересни теми си говорите последните страници,  ще чета.

# 3 197
  • Мнения: 39 727
Дами, когато Уилям стане крал (то и за Чарлз се отнася, но не ми е интересен), какви са вариантите за корони?

# 3 198
  • Мнения: 7 006
Ми аз няколко пъти писах за теориите за извънземното начало на човечеството и къде в картинката се вписват кралските линии,кои са Сириус и Орион..

Скрит текст:
Накратко
Това са двете най-развити раси,научно и технологично(моля да не се бърка с духовен напредък).От много време враждата помежду им е преминала в съюз - Империята.Колонизират други светове и им използват..Да кажем просто "ресурсите"  
Кралиците,които са представителки на Орион(студенокръвни и матриархат)имат доминираща роля и цялата империя стои под шапката на Кралицата Майка(подобно кошерното съзнание).Сирианците са топлокръвни и имат патриархален строй.Изпълняват васална управническа функция в империята,най-вече завладявайки и колонизирайки нови светове.Това значи и управническа и админска функция в новите колонии.Всеки сириански владетел,обаче,може да бъде легитимен такъв,но само ако има сключен брак с орионска принцеса.

При колонизирането неминуемо следва съешаване със съществата обитатели на дадената планета,спомнете си в Библищта,Битие 6:2, какво четем  
 1 Когато човеците взеха да се умножават на земята и им се родиха дъщери,
2 тогава синовете Божии видяха, че дъщерите човешки са хубави и взимаха си от тях за жени, кой каквато си избереше.Нали уж един Бог е,и синът му е един,Исус..Ама ей на кво пише..
3 И рече Господ (Бог): няма Моят Дух да бъде вечно занемарван от (тия) човеци, защото са плът; нека дните им бъдат сто и двайсет
години.   Кой родител ще се свени и скъпи са живота си,дъха си и какъвто и да било друг ресурс,когато говорим за собственото му дете!?Що за психар е библейския бог?

Фигурите с кралско потекло от различните фракции които участват в колонизирането,също си харесват по някоя "местна" правят свое потомство и така се поставя началото на съответната управническа каста или с други думи,създаването на нови кралски кръвни линии,които остават наместници на властта и се отчитат на  своите "богове"..В този ред на мисли,излиза,че земята въобще не се развива по своя линия и всичко е един маскараден парад за народа..Политика,войни,глад,просперитет,социални строеве и режими...За нашите богове,това са просто експерименти ц цел трупане на опит при фермерството и маньоври на личната им борба за власт...


п.п.А да..
Контролът им съвсем не се простира в 3Д и 3та плътност...Стигат до 5Д с всичките му плътности.Това значи,че имат контрол и над астралните матрици

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 21:15 от Какво?

# 3 199
  • Мнения: 8 578
Короната е ето тази:

# 3 200
  • Мнения: 48 145
Ох,тръпки ме побиват
Аз съм на ниво тоалети Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 201
# 3 202
  • Мнения: 7 006
Отдавна вече не ме побиват тръпки..
Скрит текст:
То ако погледнеш древните митове и легендите..Шумер и Египет и строежите там и въобще по света..Всичко сочи Орион и Сириус..
При Масоните също звездата Сириус е ключова.
Alfa Canis е латинското ѝ название.Голямо Куче.Смята се,че расата е смесица между мечка - лъв и куче,като към днешна дата,са толкова кучета,колкото ние сме маймуни.Но носят генетичните особености на тези животни,запазени през еволюционния им път.

При нашите Дуло,при Чингиз Хан,както и при Боян Мага,кучето или вълк,играят особена роля..
Има светец изписван с кучешка глава - Христофор Великомъченик...



https://www.google.com/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D … rc=c6h0mnkjkovtmM:

Песоглавите в Египет..Бога Анубис

 
Освен това..Латинското Саnis -куче,същия корен носят нашите владелски титли.Кан/Хан/Кхан

ДоминиКанис в буквален превод значи "Божии хрътки"

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 21:32 от Какво?

# 3 203
  • София
  • Мнения: 10 473
Ако на някого му се зажени тия дни: BGN 423.59  20%OFF | 2017 new!Customer-made Luxs Vintage Costumes Victorian Dresses Princess Diana dress Cosplay Lolita dresses US4-36 C-1087
https://s.click.aliexpress.com/e/lhCpsfja
Надолу я има и тиарата на Кейт за 12 лв. Joy

# 3 204
  • Мнения: 321
Отдавна вече не ме побиват тръпки..
Скрит текст:
То ако погледнеш древните митове и легендите..Шумер и Египет и строежите там и въобще по света..Всичко сочи Орион и Сириус..
При Масоните също звездата Сириус е ключова.
Alfa Canis е латинското ѝ название.Голямо Куче.Смята се,че расата е смесица между мечка - лъв и куче,като към днешна дата,са толкова кучета,колкото ние сме маймуни.Но носят генетичните особености на тези животни,запазени през еволюционния им път.

При нашите Дуло,при Чингиз Хан,както и при Боян Мага,кучето или вълк,играят особена роля..
Има светец изписван с кучешка глава - Христофор Великомъченик...



https://www.google.com/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D … rc=c6h0mnkjkovtmM:

Песоглавите в Египет..Бога Анубис

 
Освен това..Латинското Саnis -куче,същия корен носят нашите владелски титли.Кан/Хан/Кхан

ДоминиКанис в буквален превод значи "Божии хрътки"

Какво?,
Скрит текст:

Roman statue of god Anubis with the attributes of Mercury, probably from the nymphaeum of Hadrian's Villa in Tivoli.
Римска статуя на бог Анубис с атрибутите на Меркурий, вероятно от нимфeума /не знам какво е, съжалявам/ на вилата на Адриан в Тиволи.
Тази снимка я видях и си я запазих, защото много ми хареса.
Като четях това, което си написала, се сетих за нея.

# 3 205
  • Мнения: 48 145
Тоест тези неща не са символи, а буквално?

# 3 206
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Затова предложих да се направи отделна тема Simple Smile

# 3 207
  • Мнения: 7 006
Ами да направим,ама как да я кръстим?

История,митове и легенди за Кралските фамилии?

п.п.Ели,аз имам подобна тема,която съм поизоставила,то и превода на Алманаха на Сакс-Кобург и Гота и него занемарих..
Ако направим тук подобна тема и в нея поразровим пикантериите,може би накрая ще стигнем до някакви смислови заключения(всеки за себе си и през своята си призма,аз се надявам да ми просветне да си доразвия онази тема,че боксувам от мноого време и хаотично пиша тук-там..но не и където трябва..Joy)

# 3 208
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Митове и легенди: извънземни раси на Земята Simple Smile

Конспиративни теории за произход

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 23:10 от Miriel

# 3 209
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Момичета, отивайте в темата за Боговете и хората, и философиите и живота:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1117103

Тази тема е за тия неща Hug

Ето едно красиво слънчице:



Максима днес е много хубава:

Общи условия

Активация на акаунт