ЮЛИ 2020

  • 23 659
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 230
Мацки,
Втасах я, едвам дишам, кашлям и хремата е трудна, уж пия разни хомеопатични, вдигам лека температура до към 37.4  свалям я с парацетамол.
ММ го изкара за 2-3 дни с лек антибиотик.
А за АГ не съм ходила от мин. седмица.
Мисля към средата на декември да ходя пак, ако няма нещо наложително.

# 271
  • Мнения: 2 024
Само мисълта за ядене ме втриса. 🤭 Ще видя докъде ще избутам, единствено ме притеснява да не ми повлияе много болничния на майчинството, иначе бих си взела още утре

# 272
  • Мнения: 211
ето и снимка от ехографа ,плодния сак е добре оформен иначе .. не се стърпях и записах час при друг АГ за утре ,дано там да се види нещо по обнадеждаващо

Ели, засичала ли си овулация? Ако да, сметни по нея. Предния преглед кога беше и колко беше сакчето? Имаш ли размери на сакчето-ако нямаш измери на снимката, мисля, че са реалните. Дълга и къса страна и виж среден размер. Покрай моят стрес в петък четах, че цълтъчно мехурче се появява към 10 мм среден диаметър на сакчето. В петък нямах нищо и аз, а днес /три дни по-късно/ имаше всичко. Бързо става. Желая ти успех.

# 273
  • Мнения: 107
ето и снимка от ехографа ,плодния сак е добре оформен иначе .. не се стърпях и записах час при друг АГ за утре ,дано там да се види нещо по обнадеждаващо

Ели, засичала ли си овулация? Ако да, сметни по нея. Предния преглед кога беше и колко беше сакчето? Имаш ли размери на сакчето-ако нямаш измери на снимката, мисля, че са реалните. Дълга и къса страна и виж среден размер. Покрай моят стрес в петък четах, че цълтъчно мехурче се появява към 10 мм среден диаметър на сакчето. В петък нямах нищо и аз, а днес /три дни по-късно/ имаше всичко. Бързо става. Желая ти успех.
Аз като ходих на лекар беше 9мм и имаше вече мехурче.

# 274
  • Мнения: 955
Момичета, ето ме и мен. Ходих на лекар, изписа ми утрогестан и но шпа и се надявам, че ще спре кървенето. Чу се пулс все пак, което ме поуспокои. Наложи се да кажа и на шефката ми, която е голяма патка, ама карай. Сега лежане и чакане за следващия преглед на 10ти декември. Благодаря за стиснатите палчета Hug

# 275
  • Мнения: 29
ето и снимка от ехографа ,плодния сак е добре оформен иначе .. не се стърпях и записах час при друг АГ за утре ,дано там да се види нещо по обнадеждаващо

Ели, засичала ли си овулация? Ако да, сметни по нея. Предния преглед кога беше и колко беше сакчето? Имаш ли размери на сакчето-ако нямаш измери на снимката, мисля, че са реалните. Дълга и къса страна и виж среден размер. Покрай моят стрес в петък четах, че цълтъчно мехурче се появява към 10 мм среден диаметър на сакчето. В петък нямах нищо и аз, а днес /три дни по-късно/ имаше всичко. Бързо става. Желая ти успех.
Не съм засичала Ову беше напрегнат месец с много ангажименти ,тичане нагоре надолу и изобщо не съм се сещала за бебе и т.н ама то пък стана 😊 сега видях на снимката пише 8.8 mm

# 276
  • Мнения: 130
Здравейте! Иска ми се да ви питам тези от вас които са с малки дечица , как се опазвате да не ви ритнат или ударят без да искат? Вдигате ли ги?
Моя разбойник е на 2 г и е много луд. Много обича да играем е да се борим, уж се пазя но отнасям все по някой удар. Дано не стане някоя беля😃

# 277
  • Мнения: 211
Elena Iliyanova а кога ти беше предният преглед ? С добра техника ли те гледаха? Стискам палци, просто да не е още достатъчно голямо и да е късна овулация. Успех!

# 278
  • Мнения: 29
Elena Iliyanova а кога ти беше предният преглед ? С добра техника ли те гледаха? Стискам палци, просто да не е още достатъчно голямо и да е късна овулация. Успех!

1вия преглед беше на 06.11 тогава се потвърди ВМБ и едвам забележимо сакче,за техниката уж е добра ,но накак си ми се струваше мн бърз прегледа 5 мин цялата работа..

# 279
  • Мнения: 110
ако нямаш проблеми с болки, кървене - може да си го вдигаш по-малко, няма как да спреш, но почни да му обясняваш как има бебе в корема ти, как е като малко бобче и трябва да внимава да не го смачка. моите двама са с 17м разлика, та нямаше как да не вдигам баткото

# 280
  • Мнения: 205
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile

# 281
  • Мнения: 439
Прекрасна новина.. близнаците са голяма благословия!!! Лека бременност пожелавам! ❣️❣️❣️

# 282
  • Мнения: 58
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile


Уаааааау 😍😍😍 Двойно щастие! 💕 Леко бременеене и успешен финал! ❤❤❤

# 283
  • Мнения: 43
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile
Йеей честита двойна радост Heart Eyes Лека и безпроблемна бременност и две големи и пухкави бебета на финала HugHeart

# 284
  • Мнения: 211
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile
Чустито двойно щастие!
Желаь всичко най хубаво и на финала,здрави,сладки и пухкави бебоци☺

Общи условия

Активация на акаунт