ЮЛИ 2020

  • 23 648
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 107
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile


Уаааааау 😍😍😍 Двойно щастие! 💕 Леко бременеене и успешен финал! ❤❤❤
Леко и безпроблемно раждане. И две пухкави бебчета на финал ❤️❤️
Ели, аз нали ти казах нещо на теб. Ще видиш твоята изненада скоро 😂😂😂

# 286
  • Мнения: 34
Добро утро, дами!

Кайлийн, радвам се, че се появи! Да кажеш след прегледа какво е казал док.

Николова, добра идея ми се вижда да повториш изследванията.

Фейсбук група май няма. Аз не искам да се включвам в нея, така че - който има желание, нека направи тайна група и по мейл да добавя участници.

За кафето - четох, че е нормално до 200 мл кафе на ден, аз пия по едно сутрин от години. Първо се юрнах да го спирам, но не се справих, защото направо се блъскам в стените цял ден. После прочетох, че не е страшно да приемаш малко кофеин, стига да не прекаляваш и винаги да имаш предвид, че го  има и в шоколад, кола и т.н.
Чая може да бъде по-опасен от кафето, трябва да се внимава какво има в него.

Някой беше питал за следене и раждане в София. Аз възнамерявам да се следя при д-р Гагова във Вита, съответно и раждането да е при нея. Но аз съм ходила при нея само за прегледи преди да съм бременна, та утре ще се видя с нея за първи път и ще я разпитам и за бременност.
Възнамерявам да раждам естествено, стига да няма медицински показатели сериозни, но не ми се вярва. Веднъж съм раждала така без проблем.

Като казах, че утре ще ходя при АГ, нямам търпениееееее! Стискайте палци всичко да е както трябва! Мисля днес да си напиша всички въпроси към нея, защото със сигурност ще забравя половината като отида.

Добре дошли на новозаписалите се! Ще ви добавя на първа страница днес по-късно!

Хубав ден желая на всички - с по-малко гадене, повече енергия и най-много усмивки! Two Hearts

Зсравей, може ли да добавиш и мен - май не се видях в списъка - извинявай, ако греша! Аз съм Цвети, на 27, втора бременност и надявам се първа успешна, от София, термин - 11.07

# 287
  • Мнения: 2 024
Честити две тупкащи сърчица!

# 288
  • София
  • Мнения: 1 254
Еххх че хубаво с тия две сърца!

Аз още чакам, прегледа ми е в 13:30.

# 289
  • Мнения: 211
Еххх че хубаво с тия две сърца!

Аз още чакам, прегледа ми е в 13:30.

Успех!!! Чакам те с отговор на въпросите ти, защото и мен не вълнуват същите. Вчера бях на преглед без час и не исках да злоупотребявам с времето й. За магнезий ми е най+интересно, защото аз от край време си пия и не съм го спряла сега.
Елена, ходи ли днес на преглед? Стискам палци и те чакам.

# 290
  • Мнения: 343
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме <3 <3
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile

Честити сърчица ! Нека бият така до края ! Аз в събота съм на доктор,да си видим точката. Има ли някоя мама която е на фраксипарин/келксан?

# 291
  • Мнения: 58
Добро утро , ето ме и мен след прегледа днес
Две тупкащи сърчица чухме Heart Heart
Термин 04.07 , но мисля че  ще съм по рано , но важното е всичко да е наред.
Очакваме голям купон догодина, ученик в първи клас и близнаци Simple Smile


Уаааааау 😍😍😍 Двойно щастие! 💕 Леко бременеене и успешен финал! ❤❤❤
Леко и безпроблемно раждане. И две пухкави бебчета на финал ❤️❤️
Ели, аз нали ти казах нещо на теб. Ще видиш твоята изненада скоро 😂😂😂


ТОзи коментар ще го игнорирам! 😂 Благодаря за разбирането! 😂😂😂

# 292
  • София
  • Мнения: 1 254
Ето ме и мен! Мина прегледа, всичко е наред, ММ го завлачих, беше комично, защото той много се притеснява.
Имам си супер миниатюрен ембрион, на който му чухме с триста зора сърцето, но ММ не го чу от ошашкване хахаха
АГ каза, че може би ще да ми е била малко по-късна овулацията, щото едвам едвам я хвана за пулс точката.
Аз съм доволна, чакаме наште довечера, нямам търпение да им кажем!

По отношение на въпросите ми, докторката беше много доволна, че с епоявих със списък, защото така става бързо и нищо не забравя човек. Та каза следното:

1. Рано е да се говори за Пренатест, а и ние нямаме никакви предпоставки да си го правим. Ще говорим пак в 10 г.с.
2. За следеното на Б ми каза, че още е рано, ще ми каже следващия път.
3. Със спорта каза да си продължавам в умерени граници с леко натоварване.
4. За дискомфорт докато лежа по гръб ми каза, че е нормално, да не се притеснявам.
5. Магнезий ми каза да не пия на този етап.

Питах още какво да правя, ако имам спешен случай, например прокървяване. Каза да се явя в отделението на Вита. Каза ми да пия Биозин мама и да се явя след 2 седмици в кабинета отново.

Това е моя отчет! Хепи съм! Отивам да готвя за довечера!

# 293
  • Мнения: 211
Ето ме и мен! Мина прегледа, всичко е наред, ММ го завлачих, беше комично, защото той много се притеснява.
Имам си супер миниатюрен ембрион, на който му чухме с триста зора сърцето, но ММ не го чу от ошашкване хахаха
АГ каза, че може би ще да ми е била малко по-късна овулацията, щото едвам едвам я хвана за пулс точката.
Аз съм доволна, чакаме наште довечера, нямам търпение да им кажем!

По отношение на въпросите ми, докторката беше много доволна, че с епоявих със списък, защото така става бързо и нищо не забравя човек. Та каза следното:

1. Рано е да се говори за Пренатест, а и ние нямаме никакви предпоставки да си го правим. Ще говорим пак в 10 г.с.
2. За следеното на Б ми каза, че още е рано, ще ми каже следващия път.
3. Със спорта каза да си продължавам в умерени граници с леко натоварване.
4. За дискомфорт докато лежа по гръб ми каза, че е нормално, да не се притеснявам.
5. Магнезий ми каза да не пия на този етап.

Питах още какво да правя, ако имам спешен случай, например прокървяване. Каза да се явя в отделението на Вита. Каза ми да пия Биозин мама и да се явя след 2 седмици в кабинета отново.

Това е моя отчет! Хепи съм! Отивам да готвя за довечера!
Прекрасни новини!И аз съм в четвъртък при АГ,дано чуем сърчицето до тупка☺
И съм и при ЛЛ да веди до къде съм си докара настинката и кашлицата

# 294
  • Мнения: 439
Момичета, аз пък днес съм с болки..всеки път като вдигна бебка от креватчето ме прорязва, а не е много тежка.. около 7 кила с мокър памперс.. разтревожих се, тъй като още нищо не е потвърдено.. чудя се да отида ли на спешен кабинет да ме видят, или да си трая до петъка.. Sad(

# 295
  • Мнения: 89
Здравейте,  момичета!  Вчера мина и моя преглед,  с вагинален ехограф видяхме добре оформен сак,  около 15 мм и жълтъчно мехурче,  всичко изглеждало много добре за времето си (5г.с+6д., термин 15 юли).  Лекарката се презастрахова още преди да попитам,  че: "Разбира се не очакваме да видим ембрион и сърце,  много е рано",  та не го е и търсила много.  Каза,  че най-рано след 2 пълни седмици може да се види всичко добре -  трябва да съм поне 7-8 седмица.  Пиша това,  за да не се притесняват останалите бъдещи майки,  ако не видите сърчице преди 6-7 седмица.  Сега намерих снимки от първата си (успешна)  бременност,  тогава на преглед съм била в 5г.с и 3 дни и отново се е видял само празен сак,  дори без мехурче. За тежестта ниско долу -  нормално било,  да пия но-шпа и фолиева Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 17:25 от Dona_Rosa

# 296
  • Мнения: 955
Момичета, аз пък днес съм с болки..всеки път като вдигна бебка от креватчето ме прорязва, а не е много тежка.. около 7 кила с мокър памперс.. разтревожих се, тъй като още нищо не е потвърдено.. чудя се да отида ли на спешен кабинет да ме видят, или да си трая до петъка.. Sad(
Постоянна ли е болката или краткотрайна прерязваща? Най-вероятно няма проблем, нормални са болките. Но по-добре избягвай да я вдигаш.

# 297
  • Мнения: 439
Момичета, аз пък днес съм с болки..всеки път като вдигна бебка от креватчето ме прорязва, а не е много тежка.. около 7 кила с мокър памперс.. разтревожих се, тъй като още нищо не е потвърдено.. чудя се да отида ли на спешен кабинет да ме видят, или да си трая до петъка.. Sad(
Постоянна ли е болката или краткотрайна прерязваща? Най-вероятно няма проблем, нормални са болките. Но по-добре избягвай да я вдигаш.
Точно прерязваща, за кратко, после минава в боцкане и спира.. Дано наистина да няма проблеми...

# 298
  • Мнения: 94
Днес мина и моят преглед. Говорихме за БХС и фетална морфология, каза ми да отида в краяна другия месец и да ги направя в Шейново... Предишния път съм ходила в Марковс и Фемина, и пак за там се бях настроила. Сега не знам ако не я послушам и отида другаде как ще реагира като занеса резултатите

# 299
  • Мнения: 252
Здравейте, днес мина и моят преглед. АГ каза, че има сърчице, добре се развива и отговаря на  Г. С. На 10 декември съм пак на преглед и вече регистрация... надявам се и се моля и тогава всичко да бъде наред. Продължавам да пия утрогестан и оксилик. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт