ЮЛИ 2020

  • 23 593
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Varna
  • Мнения: 57
Аз още от стимулацияте се подух много и започнах да пишкам често, след пункцията имах хиперстимулация и тогава буквално на всеки 20-30 минути бях в тоалетна и почти така си остана и до днес. Има вечери в който ставам по 6-7-8 пъти да пишка, през деня дори не ги броя. Не ми се мисли какво ще е в последните месеци Simple Smile Гади ми се главно следобед ,но не съм повръщала.

# 556
  • Мнения: 235
Вечер ставам по два пъти до тоалетна, направо е ужасно, корема така ми се надува... При вас така ли е? Нали по принцип това с пишкането е в по-напреднала бременност, когато се притискат повече органите?
И аз често ходя до тоалетна през деня, а понякога ставам и през нощта.
Иначе нямам голям апетит и почти след всяко ядене ми става тежко и си чувствам корема много подут.

# 557
  • Мнения: 363
Аз винаги съм ставала да пишкам нощем,  но като съм бременна е още повече. С предишното в 11та седмица ставах през 20 мин 😂
Още не ми е лошо, като цяло, ако не броя болезнените гърди и подутия корем, никак не ми е бременно още.

# 558
  • Мнения: 4 941
На мен не ми става лошо, дори вчера пътувахме 2 часа и нямах проблем.  Но нямам апетит, което е странно за мен, понеже аз си похапвам. Много обичам сладко, но сега не ми се яде изобщо. Иначе след вечеря, почти винаги хапвах нещо сладко, даже беше прекалено според близките ми.

# 559
  • Мнения: 2 024
Аз пък съм с такъм вълчи апетит..... Постоянно ми се яде, постоянно. Чудя се какво да хапвам, за да залъгвам глада, ама не винаги ми се получава.

# 560
  • Мнения: 367
Момичета, аз сутринта получих много обилен кръвоизлив. Лежахме си на дивана с детето и като тръгнах да ставам се изля направо - съсирек и огромно количество ярка кръв. АГ каза да отивам в отделението за кюретаж, но се оказа, че бебчо още е там, сърчицето му още тупка. Отлепил се е малко. Оставам в болницата за няколко дни. Дано се закрепи! Аз съм с надежда, че всичко ще е наред. Лежа и не мърдам. Защото досега не си сядах на д*пето. И снощи до 4 часа си слагах коледна украса. И за нищо не се щадя, влача, бутам... и ето го резултатът. Дойде да ми напомни, че трябва да мисля за него на първо място. Ще пиша като имам някаква яснота какво се случва.

# 561
  • София
  • Мнения: 382
tancheto_shushi , стискам ти палци всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover Сега е времето да си почиваш, а другите трябва да помагат. И аз понякога забравям и се засилвам да вдигна нещо по-тежичко, но се усещам навреме.
Аз пък съм с такъм вълчи апетит..... Постоянно ми се яде, постоянно. Чудя се какво да хапвам, за да залъгвам глада, ама не винаги ми се получава.
И аз съм така последно време - така ми се яде лютеница, че закусвам два пъти Smile  "залъгвам" се с маслини - като седна и изяждам една кутийка

# 562
  • Мнения: 2 024
tancheto_shushi, стискам палци всичко да е наред. И то ще бъде-щом тупка сърчицето и си под лекарско наблюдение.
Azidaa, аз с плодове, ама къде ти! То коремът ми стърже, та две не гледам! Иска си стабилно ядене 🤭

# 563
  • Мнения: X
Момичета, аз сутринта получих много обилен кръвоизлив. Лежахме си на дивана с детето и като тръгнах да ставам се изля направо - съсирек и огромно количество ярка кръв. АГ каза да отивам в отделението за кюретаж, но се оказа, че бебчо още е там, сърчицето му още тупка. Отлепил се е малко. Оставам в болницата за няколко дни. Дано се закрепи! Аз съм с надежда, че всичко ще е наред. Лежа и не мърдам. Защото досега не си сядах на д*пето. И снощи до 4 часа си слагах коледна украса. И за нищо не се щадя, влача, бутам... и ето го резултатът. Дойде да ми напомни, че трябва да мисля за него на първо място. Ще пиша като имам някаква яснота какво се случва.

Миличката, кой знае как си се уплашила. Всичко ще е наред и се пази !!!!

Аз много се притеснявам с това вдигане. Малката все иска да я нося, вдигам я да я сложа на люлка... много ми е тъжно...хем се пазя хем и тя си иска грижите

# 564
  • Мнения: 955
И аз стискам палци всичко да е наред, Танче!
Относно апетита, хапвайте си и се глезете и се радвайте! На мен ми е зле и ми се гади почти постоянно, така че ям колкото да не е без хич,а като случайно имам апетит се тъпча, като за последно. Нямам търпение да мине 12та седмица и малко да се нормализират нещата Cold Sweat

# 565
  • Мнения: 312
tancheto_shushi, моля се всичко да е наред! Щом си в болница не се притеснявай! Сигурна съм, че ще се погрижат добре за теб! Важното е че навреме си отишла и щом бебо тупка вярвам, че всичко ще е наред!

# 566
  • Мнения: 4 941
Танче, бързо да се оправиш, всичко ще е наред щом си под наблюдение.
Момичета, пазете се! ❤️🙏И аз понякога забравям... Сега точно си купихме жилище и се местим, чистим, подреждаме. Но гледам повече да почивам.🙂

# 567
  • Мнения: 211
Танче,успех мила!Дано всичко е наред и съвсем скоро да си добре и ти и бебчо!

# 568
  • Мнения: 367
Много ви благодаря на всички! Много е приятно, че въпреки, че не се познаваме, а ни обединяват само общите майчински вълнения, вие искрено се надявате заедно с мен всичко да се нареди Heart Hands Pray

# 569
  • Мнения: 193
Танче успех и всичко ще е наред щом си и под наблюдение.Ти и бебчо няма да се давате лесно 😊

Общи условия

Активация на акаунт