Звукови и ултразвукови четки за зъби

  • 51 231
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 752
Да се включа с питане-купих си четка за зъби Филипс HX 6877, като в комплекта е поставен накрайник с обозначение W. Искам да купя още накрайници и питах онлайн търговец, който ми каза, че този с W бил смотан и най-добрите били С3. Ама за тях чета, че са средно меки, а W се води с твърд косъм. Видях, че новите са А-Premium all in one... Та, кой да избера?

# 76
  • Мнения: 2 133
Аз ползвам С3 и от тях до момента съм най-доволна, като съм ползвала още няколко модела, точно а премиум ол ин уан не съм ползвала.

# 77
  • Мнения: 5 898
Да се включа с питане-купих си четка за зъби Филипс HX 6877, като в комплекта е поставен накрайник с обозначение W. Искам да купя още накрайници и питах онлайн търговец, който ми каза, че този с W бил смотан и най-добрите били С3. Ама за тях чета, че са средно меки, а W се води с твърд косъм. Видях, че новите са А-Premium all in one... Та, кой да избера?


https://cavarii.com/2020/07/09/what-are-the-differences-between- … eplacement-heads/

# 78
  • Мнения: 2 838
Аз ползвам C2 и съм доволна. Други накрайници не съм пробвала де, от две години купувам само този модел.

# 79
  • Мнения: 1 752
Има голяма разлика, между W и С 3. W е доста твърд и направо ми беше травмирал венеца до коронката. С 3 е доста по-мек и е по приятно усещането. Сигурно А ще са добри, но тях ще ги пробвам след време.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Здравейте,

и аз издирвам ултразвукова четка подходяща за чувствителни зъби и венци на прилична цена.Използвам четка Софт.Доколкото разбирам трябва да гледам Филипс.Засега си купих зъбен душ на Панасоник /по препоръка на зъболекаря ми /и съм много доволна, ползвам го само на първа степен, засега, дори и тя ми се струва доста силна на моменти, но няма кървене.От по-силните беше се разкървил венеца при проблемните места.Образувам зъбен камък доста и се надявам да се предотврати донякъде поне.

Приемам съвети за модел.

# 81
  • Мнения: 530
Здравейте,никога не сме ползвали ел.четки за зъби с ММ.Реших да купя и той ми казва”ако няма да е ултразвукова по-добре да не взимаме”
Та искам аз да купя нещо,което да знам,че си заслужава.Ясно ми е,че всеки човек си прави преценка според бюджета си.Хората си купуват и 2 за 100лв и една за 1300лв.Това му е ясно,че вс е с различен бюджет.Просто аз не обичам да сменям често нещата си и предпочитам да дам малко повече пари,но да съм послушала съвет на някои,който разбира и да не го сменя уреда скоро.
Марката ,която ще купя е Philips,пр бих искала някакъв среден вариант,гледах в emag Diamond clean 9000 два броя за 670лв.Има и по евтини,но не съм наясно дали са ултразвукови.Ако може препоръка

# 82
  • Мнения: 2 133
Само да вметна, че два броя не са ви необходими, освен ако единият от вас не ходи често по командировки.
Ползвате едно тяло и различни глави.
Преди около 2 години купихме нашата за около 300 лв., имаше някаква промоция.
Разгледайте сайтовете на магазините тип “Техно-“ и вижте за намаления. Всички на Филипс са ултразвукови. Цената е различна според броя на програмите (нашата например е с 5) и брой трептения (нашата - 62 или 65 000, не помня точно).

# 83
  • Мнения: 530
Благодаря ти много за съвета.
Доколкото виждам са два основни вида ProtectiveClean и DiamondClean.Гледайки цените,предполагам,че втория вид е по-добър.
Исках да попитам само за зареждането има ли значение дали модела ще е с чашка или с друга станция?

https://www.technopolis.bg/bg/Chetki-za-z%C3%A0bi/Chetka-za-z%C3 … X9911-88/p/800002
 
https://www.technopolis.bg/bg/Chetki-za-z%C3%A0bi/Chetka-za-z%C3 … 3?tab=description тук разликата мжду двете в цената не е голяма,но броя движения са двойни.

За комплект видях този
https://www.technopolis.bg/bg/Chetki-za-z%C3%A0bi/Chetka-za-z%C3 … 2?tab=description и бих искала да попитам той по-скоро като по-скъпия единичен модел ли е?Благодаря

# 84
  • Мнения: 2 133
Аз бих взела тази, която е с по-голям брой движения.
Не мога да дам мнение за другите начини за зареждане, нашата е с чашка. Питайте в магазина има ли някаква разлика.

# 85
  • Мнения: 1 752
Аз съм с Protective clean и четката има три режима на работа - Clean, White, Gum care, както и три нива. Честно казано, не усещам разлика в режимите, ползвам на втора степен. Знам, че новите и скъпи модели имат пет режима, малко безсмислено ми се вижда, освен ако нямате излишни пари за даване.

# 86
  • Мнения: 5 898
Има съществена разлика всъщност в режимите. И още повече, ако се използва и конкретна глава за съответния режим. Има глави за избелване, интердентални за джобове, плака и т.н.

Сменила съм през годините 3 модела на Филипс.
Критериите за избор са повече трептения и опция за регулиране на силата на трептене(когато например са ви разранени венците) + видове режими.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Fancy, коя е тази глава за плака.Аз съм и с джобове тук - таме, не много.Не мога да се мия вече с твърди четки.Още оглеждам, но ще е Филипс, защото само при тях виждам, че има избор на глави и изобщо на модели.

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 9 920
Добра оферта, има и опция 5Е с абониране. И да калъфа
https://www.ibood.com/offers/de/s-de/o/2x-philips-sonicare-elekt … paign=webgains_de)

Общи условия

Активация на акаунт