💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 024
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 535
Благодаря за новата тема.
Имам един въпрос относно Юлиян, той игра ли в капитанска битка докато беше в отбора на прабългарите? По спомен все някой от другите мъже отиваше, но може и да съм забравила и да е бил и той.

Скатаваше се в капитанските битки при прабългарите.Когато му дойде реда си измисли някаква болежка.Ама да не си помислите че това е мишкарство?WinkНе, неее.При другите е мишкарство, при Юлиян е стратегия;)
Точно така. Всичко, което прави Юлиян е стратегия. Stuck Out Tongue Closed EyesКогато номинира Георги, това беше стратегия, но когато Венцислава номинира Добчо, беше предателство. Stuck Out Tongue Closed Eyes Когато Юлиян тормози някой, това е за да го накара да свали маската си, което също е стратегия, но ако друг обижда или тормози съплеменник, това е защото е ужасен човек. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 9 700
Интересно ми е до каква степен племената са наясно какво е разпределението на силите при противника. Според мен всички са наясно, че славяните имат ядро около Веско  в размер на 4 гласа. Интересно е дали славяните са наясно за същото ядро около Радостина.
За мен лично ключов момент тази седмица е капитанската битка, много зависи дали Роберта ще победи и дали ще има още един "пленен" трак. Ако има за мен единствено вярното решение е да вземат не Пламен,не Добрин а Радостина и да я пуснат по пързалката. Това ще даде на балерините шанса при обединение да са с най-стабилната коалиция като гласове.

При игрите за номинация и аз мисля, че резултата ще е 1:1 и двубоя за оставане ще бъде
Юлиян - Стоян ( ако Роберта изгуби )
Юлиян - Радостина ( ако Роберта спечели и са достатъчно умни балерините )
Юлиян - Близначка ( ако Роберта спечели и балерините не са достатъчно умни - според мен не биха взели Пламен от страх, че може да играе с Роберта и Стоян )
Юлиян - Добрин ( само ако Траките загубят и двете битки за номинация, не мисля че славяните ще изберат него ако Роберта спечели, удар по жените на Траките е много по-печеливш на този етап ).

Юлиян печели дуела Simple Smile

А през това време Анка Арията ще гледа отблизо игрите още няколко дни ...

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 16:46 от Bengun

# 47
  • Мнения: 1 723
Много хора тук писаха колко неправилна била стратегията да се номинира Юлиян.Как било по-добре за племето да се изхвърлят слабите.Да, ама какво се получава?Юлиян ги чисти славяните и при обединението траките ще са мнозинство.Май не е толкова лоша тактика да пращаш най-силният си играч да чисти другото племе.

# 48
  • Мнения: 9 700
@biglubo - напротив, сега е момента да се чистят най-силните или най-влиятелните играчи точно преди обединението. Арията и военната не са конкуренция на никого реално погледнато.

# 49
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Анка Арията ще гледа игрите от първа линия още много дни. Не няколко. Моите по-дългосрочни прогнози са, че ядрото жени-пет/четири играчи ще стигне непокътнато до обединеното племе. Там засега идея нямам какъв ще е регламента за отпадане, но тези същите ще вървят комплект докато една по една не изгърмят. Прогнозирам, че останалите, които ще влязат в обединеното племе ще са мъже-тримата славяни и тримата траки, поне според мен Роберта ще отпадне и тя преди да ги обединят-ако има още една седмица с племена е ясно, че въпреки предложението за брак и похотливите погледи Веско с голямото мъжко сърце мъж няма да номинира.
Та ако в обединеното племе са 10 играчи-6 мъже на 4 жени/пет с другата близначка, то според мен мъжете ще започнат да махат една по една жените. И както е модерно да се казва и пише, първи ще гърмят "силните играчи". Предвид, че от тия най-силни са близначките, предполагам те ще си тръгнат първи. После дано е Венцислава, но може и да е Радостина. Анчето като най-безобидна и човек, който може да бъде отстранен във всеки един момент ще е оставена за най-накрая. И така защо да не остане и последната жена във формата. Знам, че звучи нереално, но според мен е напълно възможно и изпълнимо.

Май не е толкова лоша тактика да пращаш най-силният си играч да чисти другото племе.
Перфектната стратегия ако племето е обединено. При траките това не може да се каже, жените пращат Юлиян не защото имат тактика да чистят другото племе, а защото е силен играч и искат да го отстранят-мишката си го каза, Радостина също. Те не мислят с главите си, мислят с емоциите. Затова написах и горното, ако разсъждаваха като теб, и бяха обединени, то щяха да са мнозинство при обединението и нямаше кой да ги бутне. Сега поне според мен ще стане това, което написах по-горе

# 50
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Абе колкото и да го харесвам Юлиян, на капитанските си се скатаваше с аргумента другите да се доказвали, че той вече бил се доказал. Е,да, ама дотогава не бяхме видяли кой знае какво от него. Той после действително се утвърди като най-силният играч във формата. Може би бяха изместили фокусът от представянето му в битките за сметка на скандалите и не са ни го показвали чак толкова. Все пак ние виждаме само монтажи, както и той каза във лайфа. Определено смятам, че той е най-заслужил и трябва да спечели този формат. Веско не го видях кой знае какви стратегии да върти, освен че се съгласяваше с "мъжагите" от племето.

# 51
  • Мнения: 9 700
Анка Арията ще гледа игрите от първа линия още много дни. Не няколко.  Анчето като най-безобидна и човек, който може да бъде отстранен във всеки един момент ще е оставена за най-накрая. И така защо да не остане и последната жена във формата. Знам, че звучи нереално, но според мен е напълно възможно и изпълнимо.

Напротив, звучи напълно реално.

# 52
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Абе колкото и да го харесвам Юлиян, на капитанските си се скатаваше с аргумента другите да се доказвали, че той вече бил се доказал. Е,да, ама дотогава не бяхме видяли кой знае какво от него. Той после действително се утвърди като най-силният играч във формата. Може би бяха изместили фокусът от представянето му в битките за сметка на скандалите и не са ни го показвали чак толкова. Все пак ние виждаме само монтажи, както и той каза във лайфа. Определено смятам, че той е най-заслужил и трябва да спечели този формат. Веско не го видях кой знае какви стратегии да върти, освен че се съгласяваше с "мъжагите" от племето.
Нали си ми другарче, сподели набързо какво си говореха Марешка и Амелия с хората на този лайф. Не мога да се справя с тези технологии и те това е. И защо споменавате и Юлиян, и той ли е участвал? Thinking

# 53
  • Мнения: 2 990
Много хора тук писаха колко неправилна била стратегията да се номинира Юлиян.Как било по-добре за племето да се изхвърлят слабите.Да, ама какво се получава?Юлиян ги чисти славяните и при обединението траките ще са мнозинство.Май не е толкова лоша тактика да пращаш най-силният си играч да чисти другото племе.

Не е лоша, но те не го изпратиха там с тази цел за съжаление

# 54
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Амелия и Марешка с лайф в инстаграм и включиха Юлиян на конферентна връзка - в общи линии обсъждаха мишкарите, като Марешка направо си ги обиждаше по най-просташкия начин. Юлиян каза, че много от ситуациите са представени тенденциозно. Примерно не е показано защо се карат, а направо скандала без предистория. А, и се възмущаваха на пострадалите играчи как не могат да се номинират, същото, на което и ние се възмущаваме.

# 55
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Амелия и Марешка с лайф в инстаграм и включиха Юлиян на конферентна връзка - в общи линии обсъждаха мишкарите, като Марешка направо си ги обиждаше по най-просташкия начин. Юлиян каза, че много от ситуациите са представени тенденциозно. Примерно не е показано защо се карат, а направо скандала без предистория. Simple Smile
Rage Rage comp03
И аз точно тогава да съм на работа....
Разкажи повече де, мишките кои-славянските или тракийските мишочета? А що се отнася за монтажите и спестяването на кадри, наблягайки върху други аз откога ви го говоря това? Не само за Юлиян, той е капка в морето, сигурна съм, че и неговите скандали са с предистория /което не оправдава обидните думи, естествено/. Но и всичко останало, в другите две племена, покрай Добрин има много непоказано, покрай Веско съм сигурна, че също е спестено инфо, а е наблегнато на друго...дори мисля, че и покрай Гошо нещата е възможно да не са били толкова черни.
Та разкажи още нещо, плийз.

# 56
  • Мнения: 215
Да бяха направили предаванто по 1:30 мин. Сега е 30 мин. реклами и за половин час какво можем да разберем, че и с два почивни дни, доста неща ни спестяват.

# 57
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
За всички - за Ана Мария, за Март, за Бояна, Георгиос. За Томас казаха, че бил с различна свксуална ориентация. 😂 За близначките Юлиян каза, че били деляли един мозък, а Венцислава, че била предател. Каза също, че харесва много Наско Юлиян. Марешка се изцепи, че Бояна била търсела само секс и се предлагала на тоя и оня. Ей такива. Добре ги осолиха.

# 58
  • Мнения: 2 520
Амелия и Марешка с лайф в инстаграм и включиха Юлиян на конферентна връзка - в общи линии обсъждаха мишкарите, като Марешка направо си ги обиждаше по най-просташкия начин. Юлиян каза, че много от ситуациите са представени тенденциозно. Примерно не е показано защо се карат, а направо скандала без предистория. Simple Smile
Rage Rage comp03
И аз точно тогава да съм на работа....
Разкажи повече де, мишките кои-славянските или тракийските мишочета? А що се отнася за монтажите и спестяването на кадри, наблягайки върху други аз откога ви го говоря това? Не само за Юлиян, той е капка в морето, сигурна съм, че и неговите скандали са с предистория /което не оправдава обидните думи, естествено/. Но и всичко останало, в другите две племена, покрай Добрин има много непоказано, покрай Веско съм сигурна, че също е спестено инфо, а е наблегнато на друго...дори мисля, че и покрай Гошо нещата е възможно да не са били толкова черни.
Та разкажи още нещо, плийз.
Мери, на последните страници в последната тема сме писали какво са обсъждали в лайфовете. Simple Smile

Смайлис, благодаря ти за новата тема, чудна е! Hug

Имам само един въпрос аз, не е заяждане или нещо подобно, видях, че много хора в темата в ед.ч. пишат “трак”, не е ли “тракиец”?

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Имам само един въпрос аз, не е заяждане или нещо подобно, видях, че много хора в темата в ед.ч. пишат “трак”, не е ли “тракиец”?

Траките са древен народ, населявал Балканите. Тракийци наричаме българското население, обитаващо областта Тракия.

Траки - трак, тракийци - тракиец.

Общи условия

Активация на акаунт