💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 52 849
  • 1 716
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще победи?

Опции:

# 1 620
  • Мнения: 9 700
Абе това е фабрично. АКо го заместиш   с някое от горните - 1-3 да речем - там ще направиш разместване, защото там всичко си пасва.- ОСвен това  мръдването - ако е мръдване - е толкова е незначително, че трябва специално да се взираш в него - и то в сумрака - за да забележиш.

Да, възможно е наистина да не са плътно прилепнали частите, но има и други размествания.
Като цяло не влияе на изхода от битката щом съдията го е признал за правилен.

# 1 621
  • Мнения: 17 396
Оффф, колкото и да ме беше яд да ги слушам снощи, се хилих сама посред нощите на сценката с квартета на масата, когато вече е тъмно, Юли Wink го няма, явно е отпаднал, и се започват коментарите защо искат да не се връща. Разбира се, Радка кардиналКАТА и новата ѝ дясна ръка Венцислава изброяват всички негативни качества на злодея, едно след друго, а Анка седи отстрани и се чува само едно "да", "точно така", "именно", "разбира се" и все такива изключително съдържателни, обосновани, категорични, изпълнени със съдържание аргументи. Mr. Green То дори не е смешно, жалко е. И после като запя, окрилена от тишината и видяла поле за изява, и вратата се отвори, визуализирайки врагЪТ, и така ѝ секна песенчицата....жалко, не можахме да се насладим и ние на това изкуство. Laughing

оф,Радостина докато го играеше дясната игра на Алекс и го оставяше да обира пасивите на моменти даже ми беше симпатична, ама откак реши да го играе Цола Драгойчева се развихри в цялата си прелест.

# 1 622
  • София
  • Мнения: 212
Напротив.. когато се прави такъв пъзел, кубовете се събират заедно, рисува се и после се разделят отново. Не става въпрос за милиметри. Видно е, че просто някои кубове не са си по местата..
Колкото и да е видно, аз не чух и не видях от продукцията да направят възражение за това как си е подредил Джулката пъзела. Щом са го приели за нареден, значи, е нареден. В крайна сметка, има шанс да му дадат парите на него, та да са си гледали на място. Не са го направили - всичко е ОК с пъзела.

# 1 623
  • Мнения: 36 197
Да не издребняваме толкова с кубчетата. Купувайки лиценза, вероятно получават и използван реквизит. Поизбелели цветове, очукани ъгълчета, 2 каски, три пояса...
И явно не са държали много на тях, понеже са изоставили част от реквизита на плажа. Преди няколко седмици общината ги задължи да си го отнесат, заедно с пълните химически тоалетни.

# 1 624
  • Мнения: 17 396
Ами нормално да е на следващия ден, битката беше среднощ, просто са го снимали на другия ден да речем към 10 часа.

# 1 625
  • Мнения: 6 466
Да не издребняваме толкова с кубчетата. Купувайки лиценза, вероятно получават и използван реквизит. Поизбелели цветове, очукани ъгълчета, 2 каски, три пояса...
И явно не са държали много на тях, понеже са изоставили част от реквизита на плажа. Преди няколко седмици общината ги задължи да си го отнесат, заедно с пълните химически тоалетни.

Пак ли? Значи лято 2020 ще намерим като част от реквизита запалката на Прометей Smiley

# 1 626
  • Мнения: 11 505
Ами нормално да е на следващия ден, битката беше среднощ, просто са го снимали на другия ден да речем към 10 часа.
Което си е гавра. Участникът е отпаднал, но въпреки това трябва надъхано да рецитира колко вярва в победата си.

# 1 627
  • Мнения: X
Имам един въпрос относно заснемането на предаването. Забелязала съм, че самите участници коментират игрите по време на самите игри. Как става този номер? Прекъсва се играта, прави се пауза, заснемат се интервютата и после пак продължават или ... ?
Май преди дуел ги карат да изрекат определен набор от фрази, подходящите от които да бъдат използвани по-късно при монтажа. За Юлиян не съм сигурна, но на Стоян репликите бяха записани преди дуела.
Според мен им пускат дуела на запис и го коментират, после монтират. Няма как да е преди дуела. Никой не знае какво и как точно ще направи по време на играта.

Само Ана Мария... не са я давали да е надъхана
Е, как!? Тя им натриваше носовете. Странна асоциация... тя има най-много нос, носове натрива. Най-смачканите - мачкат. Grin

# 1 628
  • София
  • Мнения: 11 436
Интересно, ако славяните паднат два пъти, кого ще номинират, Роберта и? Може би Март ще се предаде сам.
Не искам да гледаме дуел Юлиян-Пламен, а и Юлиян-Роберта ще е жалко.

# 1 629
  • Мнения: 4 706
Само Ана Мария... не са я давали да е надъхана
Е, как!? Тя им натриваше носовете. Странна асоциация... тя има най-много нос, носове натрива. Най-смачканите - мачкат. Grin

хахахахахахахахахаххаха вярно

Според мен Роберта и Томас ще са на дуел тази седмица

# 1 630
  • Мнения: 1 407
Ами гледам, гледам - правилен е пъзела на Юлиян. - Слънцето е в центъра, осемте червени триъгълничета са на правилни места, какво не е наред? Ако има някакъв проблем той е матричен.

То по принцип на всички проблема ни е матричен.. Wink  но когато се реди пъзел дадена линия от куб трябва да продължава в съседния куб, а не да се разминава със сантиметри. Тук не става въпрос за матрици. Кубовете са събрани един до друг, оцветени с шарката и разделени. Разминавания не може да има!

Маркирал съм ти най-очевидните разминавания с "тънки червени линии".. Wink
'начи екипа може да чака 3 часа, но няма да отдели 3 минути да види дали всичко е наред.. малко феърплей да прояви дет' се вика..



Отделно, че и кръга не е наред. Стоян поне него беше нацелил..

# 1 631
  • Мнения: 1 855
Изгледах снощният епизод. Юлиан каза, че пъзели те не са силната му част и че това е най-трудният пъзел, който е редил на кога.
Относно финала... Мисля, че накрая са останали 4 човека и е имало полуфинална битка за да се определят финалистите. От продукцията казват, че финалът не е игран и победител няма.
Предполагам заветната четворка за полуфинал: Весо, Юлиан, Роберта и Пламен.

# 1 632
  • София
  • Мнения: 27 026
А финалистите колко са? Трима, двама, четирима?
Класиката е трима, ама не знам. Тия нищо не казват директно в ефир.  ooooh!
За първи път гледам реалити с толкова много неясни правила и недоизказани неща.

# 1 633
  • София
  • Мнения: 19 976
Венцислава реди два пъзела. Първия  го редиха заедно с тина - кубчета с букви "Странджа е по-малката сестра на Странджа". ТРябваше да се намерят правивилните места на кубчетата.
Вторият който реди - чисто индивидуално - бе малко блокчета, около 24. на 4 от тях имаше числа, а  чрез тях трябваше да извади точна комбинация.
Пъзел беше и сглобяването на корабния рул, където изгуби едната част, а и го беше започнала грешно и славяните ги биха. Така че е редила три пъзела.

# 1 634
  • София
  • Мнения: 27 026
'начи екипа може да чака 3 часа, но няма да отдели 3 минути да види дали всичко е наред.. малко феърплей да прояви дет' се вика..



Отделно, че и кръга не е наред. Стоян поне него беше нацелил..

Хмм, центърът е Ок. Това което си оградил, аз на него виждам 4 червени елемента, които трябва да си паснат с кръгът в дясно (който е верен).
Добре де пак се взирах и гледах останалите кубове, ами аз не виждам друг такъв идентичен кръг, който в своята дясна част да има точно такива 4 полулинийки/очертания, за да напасне. Като се гледа несъответствие, би трябвало някъде да има и съответствие. Аз и в предния си пост бях дал пример със средния куб, който се пада най-ляво.

 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт