🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 6 /03.11. - 17.11.2019 г./

  • 35 681
  • 874
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 505
Smileys, благодаря за новата темата и за труда да систематизираш цялата информация за участниците! Flowers Bouquet Благодарности и на Mari_Mar за линковете! Flowers Rose Това е любимото ми шоу! Heart

# 46
  • София
  • Мнения: 4 114
В събота Жана е била в Батак. Имала е няколко лайфа от там.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 340
В събота Жана е била в Батак. Имала е няколко лайфа от там.

Коя събота?

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Албенка е в "Здравей, България".

# 49
  • Мнения: 1 103
Албена каза,че се е мъчила да пее като Жана Бергендорф, защото е имало такива предположения.

# 50
  • Мнения: 19 361
Аз от това шоу всъщност разбрах колко добре пее Албена Михова, направо невероятно се справи, доста по-добре от някои професионални "певици"

# 51
  • Мнения: 11 505
О, за Албена знам, че може да пее още от Капките. Много добре се представяше, но често беше подценявана от журито.

# 52
  • Мнения: 9 911
Много добра, Албена. Жалко, че няма да я послушаме повече в това шоу.

Само на мен ли ми звучи достатъчно различно изпълнението на Розата на Делю хайдутин и това на Жана от споделеното по-рано видео (има разлика в тембъра на гласовете, така ми се струва, този на Розата ми звучи като по-плътен глас )?

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 09:52 от fenyx

# 53
  • Мнения: X
По маниери май Жана наподобява Розата.

Благодаря за темичката.

# 54
  • Мнения: 9 911
Маниери по-лесно се имитират. Глас - само ако е достатъчно способен певец, тогава може да се имитира.
Допълвам още нещо- онзи ден на Г.Любенов гостуваха преподаватели от НАТФИЗ,  от разговора стана ясно, че там също могат да подготвят актьори/актриси, (които не са имали изначало вокална подготовка),  при наличието на все пак някакви дадености, да развият умения и да “пропеят” добре- дори да участват после в мюзикъл. Възможно е да има незабелязани от нас доста добре пеещи личности, които се изявяват повече на театрална сцена.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 10:17 от fenyx

# 55
  • Мнения: 35 069
Продължавам да не вярвам, че Жана има такъв хубав глас като Розата ( изключвам Дельо хайдутин)

# 56
  • София
  • Мнения: 4 114
В събота Жана е била в Батак. Имала е няколко лайфа от там.

Коя събота?

Тази събота. А на 26.10. е празнувала РД-то си и си е счупила ръката. В профила и има инфо от тези дни -
Тя по скоро отпада от предположението за Розата.

# 57
  • Мнения: 9 911
И аз мисля като PeacockLove. Въпреки, че тук някак навързахме улики с Жана, все си мисля, че това “много известна Роза” се отнася за много популярна, но в друга сфера дама. И се акцентира на думата “много”.

# 58
  • Мнения: 11 505
Продължавам да не вярвам, че Жана има такъв хубав глас като Розата ( изключвам Дельо хайдутин)
И аз така. Не мога и не мога да се насиля да повярвам, че Жана може да е Розата.

# 59
  • Мнения: 9 911
Не е въпроса до “насилване на волята” за свързване на уликите. Ако е била искрена в отговорите, е социално ангажирана, иска да подпомага българските деца, много е популярна, пробвала е да пее, но е избрала друг път.
П.п. И това във визитката “  Аз искам само да направя света край мен по-красив.” - звучи ми като ангажираност с някаква кауза, а не казано само “ей така”/“така би ми харесал светът”

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 11:38 от fenyx

Общи условия

Активация на акаунт