Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 369
  • 770
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 363
Аз току - що изгледах Заразяване 2011
Еми толкова съвпадения има.. Непознат, силно заразен вирус обхваща различни държави, атакува дробовете и главата и се предава чрез допир на повърхности. Най-добрата защита - изолацията.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 21:29 от miss.petrowa

# 526
  • Мнения: 668
Всяко филмово клише има много съвпадения Smiley
В сай-фай поредица съм и много помага за заземяване. Arrival с Ейми Адамс ще препоръчам.

# 527
  • София
  • Мнения: 6 062
Аз току - що изгледах Заразяване 2011
Еми толкова съвпадения има.. Непознат, силно заразен вирус обхваща различни държави, атакува дробовете и главата и се предава чрез допир на повърхности. Най-добрата защита - изолацията.

Невероятни съвпадения, да. А най-шокиращо беше за първоизточника на заразата. Rolling Eyes

# 528
  • Варна
  • Мнения: 14 540
"Не казвай сбогом", с Бен Афлек. Интересен сюжет.

# 529
  • Мнения: 4 611
2 филма които НЕ ми харесаха и определено са си загуба на време.
2. The Platform - отдавна не бях гледала нещо толкова безсмислено, даже някой филм на ужасите има повече смисъл. Пък края съвсем метафориче ще да е бил, защото аз нищо не схванах.
Не си го разбрала целия като цяло, не само края Wink За мен този филм е гениален.
Скрит текст:
Репрезентация на суровата капиталистическа същност. "Има само 3 вида хора - тези отгоре, тези отдолу и тези, които падат (биват повалени)"  Бюрократите спазват сляпо нареждания и правила, без да са наясно какво се случва реално с хората, на които уж трябва да служат. Несправедливото разпределение на блага. Егоизмът и алчността у хората. Това, че тези, които са "отгоре" не желаят да споделят това, което имат, с тези, които са "отдолу". Затварят си очите за нередности . Затова и пращат детето горе - за да им отвори очите - твърде е коравосърдечно и жестоко дете (символ на невинност и чистота) да бъде в Ямата.
Общо взето те кара да си зададеш въпроса какво би направил ако си на ниво 200 или на ниво 6. Да разбереш колко лесно е да си добър човек, когато си на ниво 6 и колко е трудно да си такъв когато си на ниво 200. Че може да ти се случи от ниво 6 да паднеш на ниво 200.
Много ми хареса и развитието на главния герой. Като цяло хубав филм.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 00:08 от Уейв

# 530
  • София
  • Мнения: 6 062
За този филм бях чувала положителни оценки и все го пропусках. Не е някакъв шедьовър, но не е лош, интересен е, с нестандартна развръзка - Collateral Beauty
Ако малко повече си бяха поиграли да доизпипат сюжета можеше да стане супер.

# 531
  • Мнения: 669
Сигур не му е тук мястото,ама да попитам:Някой да знае има ли го някъде из торент сайтовете Бг филма Вярност,мисля че от 1980 г е,с музиката на Ст Димитров в  изпълнение на Вили Кавалджиев-Живот

# 532
  • Мнения: 2 817
Хареса ми, препоръчвам Simple Smile

https://www.imdb.com/title/tt7058080/

# 533
  • Мнения: 47
Вчера гледах този филм и много ми хареса! Направен е по действителен случай.

https://www.imdb.com/title/tt0448197/?ref_=fn_al_tt_1

# 534
  • Мнения: 8 218
Защо не пишете имената на филмите, които препоръчвате ами пляскате линкове без описание? След като толкова ви е харесал накой, поне името му сложете.

# 535
  • Мнения: 2 224
“Заговорът срещу Америка”-просто чудесен!

# 536
  • Мнения: 2 817
Защо не пишете имената на филмите, които препоръчвате ами пляскате линкове без описание? След като толкова ви е харесал накой, поне името му сложете.


И какъв е толкова проблемът да натиснете линка и да си видите филма?
Ей заради такива вечно недоволни повече няма да публикувам нищо.

# 537
  • Мнения: 8 218
Защо не пишете имената на филмите, които препоръчвате ами пляскате линкове без описание? След като толкова ви е харесал накой, поне името му сложете.


И какъв е толкова проблемът да натиснете линка и да си видите филма?
Ей заради такива вечно недоволни повече няма да публикувам нищо.

Ако искаш. Не всеки иска да цъка линкове разни.

# 538
  • Мнения: 2 015
Защо не пишете имената на филмите, които препоръчвате ами пляскате линкове без описание? След като толкова ви е харесал накой, поне името му сложете.


И какъв е толкова проблемът да натиснете линка и да си видите филма?
Ей заради такива вечно недоволни повече няма да публикувам нищо.

Ако искаш. Не всеки иска да цъка линкове разни.

И аз мисля, че само линк не е достатъчен да събуди интерес. Две три изречения като ревю и лично мнение също  биха били полезни.

# 539
  • Мнения: 260
Да, и освен това, ако има написано заглавие, веднага ще разбереш гледал ли си го или не. Ако си го гледал защо да цъкаш върху линка.

Общи условия

Активация на акаунт