Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 742
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 439
Амфибия, не бих казала, че е много тежък. При тази игра на Гленда Джаксън, човек изпитва и възторг, в допълнение към всичко останало.  Flowers Rose
Благодаря 🙂 За мен ще тежък, но ще го гледам, има осмица все пак.

# 91
  • София
  • Мнения: 650
И от мен един глас за Форд срещи Ферари, хареса ми.
Гледах Ирландецът- целия успях. Муден, разтеглен, актьорите са малко старички за ролите си, отделно дето компютърно са подмладявани и състарявани, ми изглеждаха странно. Има интересно стори, ама нещо не се е получило като цяло.
Още едно разочарование имах с тазгодишния носител на Оскар- Фаворитката.

# 92
  • Мнения: 31 392
Въобще не ми хареса Ирландецът, не го догледах.

# 93
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Амфибия, допускам, че чувствата ти към филма идват от лично изживяване (прости, ако греша).
Аз имах близък човек, преминал през тази болест и знам какво е.
Но въпреки това не почувствах онази мъчителна тежест, която се предполага да съпътства една нова, този път чрез екрана, среща с нея.

Денси, подобно беше и при мен. С труд издържах докъм средата.
Всъщност, от тазгодишните „големи“ заглавия, до момента все съм с подобни впечатления.
Но все още не съм правила опит с „Форд с/у Ферари“.

# 94
  • Мнения: 31 392
О, той е страхотен.

# 95
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
"Двамата папи" е цяло удоволствие от играта на актьорите. Сюжета е типично холивудски (особено историята с младия Франциск, превъртях я), но сър Хопкинс и Джонатан Прайс правят филма запомнящ се и човек остава с приятното чувство на добре прекарано време.

# 96
  • Мнения: 1 377
Къде го гледате? Някъде със субтитри на български да ви е попадал? Музиката към трейлъра е трепач!

# 97
  • Карлово
  • Мнения: 4 702
По замундите излезе тези дни.

# 98
  • Мнения: 3 439
И аз да препоръчам един мини сериал, който ми отвява главата последните дни:
https://m.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_srsg_0
Редакция: Ами то не било мини (както ми го представи мъжът ми), а цели 5 сезона по 4-5 серии. Ние сме изгледали първи сезон (3 серии) и от втори - две серии.

# 99
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Къде го гледате? Някъде със субтитри на български да ви е попадал?

Netflix. За съжаление няма субтитри на бг. За Замунда не знам.

Пак там "Ирландецът". Де Ниро и Джо Пеши са страхотни, но не мога да кажа същото за Пачино, за съжаление. И аз не го издържах.

# 100
  • Мнения: 669
Тия дни гледах по канал 1 Вечната Аделайн с Блейк Лавли/Клюкарката/
 Малко фентъзи, но не с чудовища,а за една неостаряваща жена в продължение на 80 г, вследствие на катастрофа.

https://filmisub.com/filmi/5425-the-age-of-adaline-vechnata-adelayn-2015.html

# 101
  • Мнения: 31 392
Много е хубав.

# 102
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Georgey King, малко по-рано беше писал за „The Best of Me“. Някога го гледах по едно и също време с „The Notebook“ и сигурно (и) затова мисля за двете заглавия като за нещо подобно.
Въпреки немалката разлика в статуса им в imdb, на мен нещо в настроението на „твоя“ филм ми допадна повече.

-------------

Две от същото Simple Smile
Не е лесно да се каже кое е по-добро, макар първият вариант на нещо винаги ще бъде етикетиран като „оригинал“.
Точно в него и има някои сполучливи комични попадения.
Но единият не пречи на гледането на другия; първо гледах по-новия.


No se aceptan devoluciones (2013)
https://www.imdb.com/title/tt2378281/




Demain tout commence (2016)
https://www.imdb.com/title/tt5078204/



# 103
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 019
Снощи довърших един сериал по НВО - "На тъмно" - чешки и го препоръчвам. Разказва се за събитията от 1989 г. в Чехия. Стана ми ъжно за мен самата и наивността ми по отношения на събитията тогава.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Гледах Того - по истински случай е - много хубав филм, препоръчвам .
Гледах Двамата Папи- скучноват ми е , иначе Хопкинс играе прекрасно.
Гледах и толкова рекламирания по фестивали   Имало едно време в Холивуд на Куентин Тарантино.
Филма е с участието на Лео Ди Каприо , Брат Пит , Марго Роби и Ал Пачино  - блудкав бъркоч , по-слаб филм скоро не бях гледала.Когато няма история даже и великолепни актьори не могат да помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт