Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 179
  • 770
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 12 298
"Вади ножове" много ми допадна. Даниел Крейг е голям симпатяга.
https://www.imdb.com/title/tt8946378/

# 181
  • Мнения: 452
"Вади ножове" много ми допадна. Даниел Крейг е голям симпатяга.
https://www.imdb.com/title/tt8946378/

Да! Насладихме му се днес (на Крейг)! Препоръчвам!:hibiscus:

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
С голямо закъснение от тренда, днес гледах Green book.
Много ми хареса, топъл, човешки филм, който показва проблемите без да ти ги натрапва.

# 183
  • Мнения: 8 084
И аз изгледах "Вади ножове", готин е, а Крейг е сладур. Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 10:49 от Не се сърди, човече

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Гледах Близнакът с Уил Смит. Много екшън примесен с малко фантастика . Не е моят тип филм това ,но за убиване на време става. Ако обичате да гледате стрелба и кютеци ще ви хареса. На мен не ми хареса обаче.

# 185
  • Мнения: 840
крейгчо никога не ми е харесвал, в нищо и никъде.

и knives out също.

този дето играе Уолт е доста интересен тип. бива го за антипатични роли. мисля си че и за комедия става.

# 186
  • Мнения: 75
Гледах чешкия На тъмно, по препоръка тук, за което благодаря! За много неща ме накара да се замисля.
Кажи честно не е ли по-добро еврокиното от американското? Има един канал Eurochanel по кабелните тв , там дават само еврокино и сериали, и честно съм възхитен... и на  HBO GO има много еврокино ,ако имаш възможност , гледай. НВО снимат много евро филми , както си правят и Netflix Най- гадното е,че който няма тия двата канала ,рядко  намира филмите  в торентите. Там е ясно че само  американски тъпни пускат, даже в замунда руските вече не ги превеждат, само в Аве торентс ,ама ако искаш да гледаш нов руски филм трябва да си плащаш, иначе трябва да чакаш 8675  часа примерно, което прави година време
Аз изгледах полския  ,,Глутница,, по HBO GO, хареса ми.Сега започвам ,,На тъмно,,

# 187
  • Мнения: 2 821
Изгледах "Ирландецът" /на три пъти Joy/. Какво да кажа - достатъчно е присъствието на Ал Пачино, Робърт Дениро и Джо Пеши. Типичен гангстерски филм. Хареса ми!
Гледах и "Паразит" - южно-корейския, който грабна Глобус за чуждестранен филм. Хареса ми! Препоръчвам!

# 188
  • Мнения: 2 272
В колко часа днес са номинациите и ще има ли директен линк?

# 189
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 484
Около 15:15-15:20 наше време
Ето линк за гледане в YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=BEho_CNX43s

# 190
  • Мнения: 2 272
Много благодаря Simple Smile

# 191
  • София
  • Мнения: 1 324
Вчера гледах Роди се звезда с Лейди Гага, хареса ми филмът.

# 192
  • Мнения: 30 964
И аз изгледах "Вади ножове", готин е, а Крейг е сладур. Simple Smile
Много ми хареса филма.

# 193
  • Мнения: 4 042
Гледам Ирландецът. Тръгна ми нещо тегаво снощи, започна да ме приспива и както си мислех, че филмите на Скорсезе вече не са това, което бяха (не че той нещо, просто тематиката и атмосферата са ми станали далечни) и изведнъж се ококорих на момента, тук следва спойлер
Скрит текст:
в който загатват, че Кенеди е убит от мафията за това, че са го спонсорирали за кампанията с условие да им върне казината в Куба, а той не само не го прави, макар че се опитва, доколкото помня от историята под предтекст, че се борят с комунистическата заплаха, ами дори и брат му Роби погва бившите спонсори. Много логична версия за причините за убийството на Кенеди, макар и да се бяха овъртолевили в някакви комунистически конспирации покрай житието на Л. Х. Осуалд, но нали и той беше убит набързо и така и не се разбра нищо. Или поне аз съм останала с това убеждение. Тезата за мафията ми е абсолютно нова и съм изненадана, че я научавам от игрален филм. Още съм на средата на филма, не знам дали няма да има поврат.
Иначе старите муцуни някак не ме грабнаха. Пеши не е това, което беше, нещо няма живец в него, докато Де Ниро вече отдавна с нищо не изненадва. Пачино ми хареса най-много от тримата.

# 194
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
"Ножовете" е страхотен! Крейг е леко повехнал, но много обаятелен. Крис Евънс също не е за пропускане!

Общи условия

Активация на акаунт