Имате ли стрии?

  • 7 809
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 000
Ох, мъка, мъъъка. Имам толкоз много, че с лопата да ги ринеш.

# 31
  • Мнения: 1 533
Ей, нямате милост по Коледа ooooh!

Имате ли стрии, имате ли целулит Laughing  Laughing  Laughing
Имам си всичко, да Laughing  Laughing  Laughing

Сега остава някой да пусне анкета "Дебел ли си" и направо box  newsm66  newsm29

# 32
  • Мнения: 3 091
Цитат на: vanesa
Аз имам много по дупето Embarassed
По корема нямам щото се скъсах от мазане ама забравих за дупето.....

И аз така - мазах гърди и корем, ама знае ли човек, че така ще се подуя - дупе, бедра... Ужас, много ме е срам! най-лошото е, че няма оправия!

# 33
  • Мнения: 660
Цитат на: inamarkova

И аз така - мазах гърди и корем, ама знае ли човек, че така ще се подуя - дупе, бедра... Ужас, много ме е срам! най-лошото е, че няма оправия!


Няма,Ина,няма оправия....мъка newsm45
Ама снощи случайно видях,че и мъжо се е сдобил Twisted Evil  Twisted Evil ама не си признава,че е стрии.Тъй е...като ядат в неограничени количества,поне едни стрии да им станат #Milti

# 34
  • Мнения: X
Ехееее имам и да раздавам tooth

# 35
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Milian
Цитат на: arrows


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire


Мали-и-и,с какво го храниш,бе жена.След още 3г. май ще му удвоиш теглото.newsm62

Човек ще вzеме да си помисли, че съм е баси готвачката...истината е обаче, че готвя най - много веднъж на 2 месеца ooooh!
А де? ooooh!

# 36
  • Мнения: 6 315
Имам по бедрата и д-то въпреки че се мажех нон-стоп и продължавам да се мажа. Получих ги след като родих. Дано не получа още.

# 37
  • Мнения: 4 473
Като се има в предвид , че наддадох 28кг по време на бременността си-няма начин да нямам стрии!Гадно,но факт!Ама чак болка за умиране не е !

# 38
Цитат на: arrows
Цитат на: boo
... мъжете също получават стрии, особено при рязко отслабване... това за коплексиращите мами.


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire
Много го храниш явно  Close-mas:

# 39
  • Мнения: 1 038
Имам си само на дупето Wink

# 40
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Имам си.Малко на дупето и малко на гърдите. Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 3 569
Имам по дупето.

# 42
  • Мнения: 2 232
Имам няколко спомен от пубертета, за радост през бременността не ми се появиха Grinning

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing

# 44
  • Мнения: 182
О колко щеш където се сетиш! А се скъсах от мазане с какво ли не и още се мажа ама ......надежда всяка тука оставете! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт