СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 748
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 989
Където учи. Край него са съучениците му от класа. Това успокоява много.

# 271
  • Мнения: 3 989
След пробните изпити в школите има ли обсъждане на въпросите/ задачите с учителя или всеки сам си ги анализира?
Да отделно занятие е посветено на анализ на правилните и грешните отговори. Към Регалия има опция при явяване на външни деца да се заплати и анализ на ПИ. Срещу 10 лв. в същия ден, в който е бил ПИ, с учител от Регалия се обсъждат отговорите. Много беше полезно. За Регалия закупих комплект ПИ по двата предмета с допълнителни дискусии. Имаше полза от тях.

# 272
  • Мнения: 269
Благодаря Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 1 531
Линк към групата във фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/129443854451962/

Верно никого не съм върнала Simple Smile Само покани от деца не приемам, защото не ги знам какви золуми могат да решат да правят Wink

Пак тя, пращам ти пощата на лични.

Бубче, може ли пощата и паролата и за мен? Благодаря!

# 274
  • Мнения: 27
Здравейте,
моля и на мен да ми изпратите пощата на лични. Мисля, че отговарям на изискванията от 1-ва страница.
Благодаря Ви предварително!

# 275
  • Мнения: 5 001
Изпуснала съм темата, да се запиша Confused

# 276
  • Мнения: 3 832
Това помагало някой поглеждал ли го е задълбочено? Прелистих го и ми хареса, но търся повече мнения, че се заринахме от помагала.

https://www.colibri.bg/knigi/1776/testove-za-vynshno-ocenqvane-p … literatura-7-klas

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 09:20 от evhen

# 277
  • София
  • Мнения: 1 110
Здравейте,
може ли някой да даде информация какъв материал са взели децата в "Междучасие" по математика, за да знаем какво да очакваме на пробния в неделя.

Присъединявам се към тази молба.

# 278
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Всичко за едночлени, многочлени, тъждества, формули за съкратено умножение. Очаквам задачи по геометрия от 6-класния материал, поне като гледам стари пробни.

# 279
  • Мнения: 520
Детето иска да взема това помагало по БЕЛhttp://www.e-uchebnik.bg/book/viewBook/6569

Вчера си разпечатих помагалата по БЕЛ и Литература от фейс-групата...честно казано и на мен  групата във фейса ми е по-удобно...винаги разбирам ако се пише или качи...

# 280
  • София
  • Мнения: 2 437
Явно моят е много неорганизиран и мързелив. Въобще не може да стигне до допълнителни помагала - пише домашното за школата и това е.

# 281
  • Мнения: 6 587
Мони, нали се разбрахме , че в темата мързеливи деца няма  Simple Smile
А и смятам, че голямото количество помагала по БЕЛ, не винаги са предпоставка за добър краен резултат.

# 282
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Мони, нали се разбрахме , че в темата мързеливи деца няма  Simple Smile
А и смятам, че голямото количество помагала по БЕЛ, не винаги са предпоставка за добър краен резултат.

Да де-има само енергоспестяващи и съхраняващи се...

# 283
  • Мнения: 6 587
Ех, че елегантно го каза:)
Енергоспестяващият режим понякога е дори полезен, си мисля аз😉

# 284
  • Мнения: 6 926
Закарах децата, прибрах се, махнах якето и заспах. До 10.30 (можех и още, не си бях изключила звука на телефона). А съм само седящ буден до седмокласник Sad.

Общи условия

Активация на акаунт