СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 817
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 531
Ей, хора, ще се пръсна от любопитство! Днешните групи на Междучасие имате ли резултати? Някакво инфо: брой явили се и среден брой точки от теста?
Ние сме утре сутрин  и ще ти кажа ако има някакви новини. Миналата неделя им беше казала, че още не са им били проверени работите.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Преди малко получих съобщение от учителката по математика на дъщеря ми, че я е записала на състезание по математика, организирано от СМБ, на което трябвало да се яви задължително утре. Състезателните теми по математика  за VII клас щели да бъдат по формата на съответните изпити или състезания, с които ще се осъществява приема в МГ. Уведомява ме, че ако не отиде, ще трябва да връща парите за участие на училището. Останах приятно изненадана, честно казано. За първи път се случва училището да плаща за такива инициативи.

Темата за Коледните подаръци ми е наистина много сложна. Моите деца дори не могат да измислят какво да поискат. Всъщност аз знам какво ще си поиска тийнито ми: да й "върне дядо Коледа телефона". Което няма да стане де! Последно съм намислила да прослушам плей листата й в Ю Тюб и да проуча за някое турне на нейна любима група или изпълнител из света. Синът ми е лесен: при него голяма кутия Лего върши винаги работа.

# 527
  • Мнения: 6 926
Утре не е ли само Николай Чудотворец в Бургас?
Аз съм в шок от задължителността на мероприятието, но при мен свободолюбивостта е огромна.
Приемът в МГ след 7ми клас става само с нво, няма други изпити и състезания или аз нещо хич не съм в час?

# 528
  • Мнения: 15 645
Ей, хора, ще се пръсна от любопитство! Днешните групи на Междучасие имате ли резултати? Някакво инфо: брой явили се и среден брой точки от теста?

На съботната група са им дали резултатите по БЕЛ

# 529
  • Мнения: 6 926
Ей, хора, ще се пръсна от любопитство! Днешните групи на Междучасие имате ли резултати? Някакво инфо: брой явили се и среден брой точки от теста?

На съботната група са им дали резултатите по БЕЛ
Благодаря! А дали са ви ги качили и в изпитай ме?

# 530
  • Мнения: 15 645
Ей, хора, ще се пръсна от любопитство! Днешните групи на Междучасие имате ли резултати? Някакво инфо: брой явили се и среден брой точки от теста?

На съботната група са им дали резултатите по БЕЛ
Благодаря! А дали са ви ги качили и в изпитай ме?

Не съм проверявала. Пиша през телефона и ще мога са видя чак довечера Simple Smile

# 531
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
В izpitai.me не е качено нищо засега. Нямам и мейл. Но Ема го прави в срядата, тоест няколко дни след децата в събота.

# 532
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз нещо не мога да се оправя с това Izpitai.me. Или просто нищо не е качено там.
За съжаление младежът ще пропусне утрешната школа и няма да си разбере резултата, ако утре им ги раздават.
Но ес надявам да го получа под някаква форма. Нали уж трябваше да има и обратна връзка за всяко дете - за представянето му в първи модул на школата.

# 533
  • Мнения: 6 926
zazu1, за изпитай ме ти трябва акаунт, който ти го пращат на мейла и така го активираш и там вече си виждаш резултата и статистиката. Аз имам от м.г., но не зная дали ще навържат името на Ния с това, че и м.г. е била на пробен и не съм убедена, че ще е със същия акаунт или с нов. Също както не съм убедена дали това, че тя не е дала моя мейл би било пречка, при положение, че като я записвах си дадох мейла. Затова си рефрешвам, и мейла, и изпитай ме, но нищо. А зная, че и на учителите вчера им е бил срока за проверка и сигурно всички са го спазили. Може би хората от изпитай ме ще ги качат в понеделник. Но пустото ми любопитство. Аз мога да търпя до датата, която е обявена за срок, но след това рязко ставам нетърпелива Simple Smile))

# 534
  • София
  • Мнения: 9 111
Те ни направиха някакви акаунти в началото на годината от школата, но аз се сетих преди 2-3 седмици за съществуването им. Нещо не можех да вляза и трябваше да поискам смяна на паролата, защото нямах такава. Тас ега се чудя в крайна сметка в този акаунт, който са ми създали ли влизам Stuck Out Tongue Winking Eye .
Луда работа.
И не знам къде точно да търся някакво известие Flushed.

# 535
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Аз отварям миналогодишния акаунт, не ми се вярва да трябва да правя нов.

Мария,  сигурна съм, че Ния ще изкара резултат и за АК, и за топ 3 на ДГ, излишно се притесняваш.
Междудругото, в "изпитай.ме" има секция с пробни изпити, които детето може да прави на компютъра, с време и резултати. Мисля скоро да й дам на Ема да се упражнява.

# 536
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз също си влизам в миналогодишния акаунт от izpitai.me, но нямам нищо ново от тази додина.

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Утре не е ли само Николай Чудотворец в Бургас?
Аз съм в шок от задължителността на мероприятието, но при мен свободолюбивостта е огромна.
Приемът в МГ след 7ми клас става само с нво, няма други изпити и състезания или аз нещо хич не съм в час?
То е. Задължителността на мероприятието идва от учителката й. В час си! Wink

# 538
  • Мнения: 5 001
Аз също не активирах веднага изпратеният ми акаунт в Изпитай ме и сега тестовете са ми платени. При вас така ли е?

# 539
  • София
  • Мнения: 1 531
Аз също не активирах веднага изпратеният ми акаунт в Изпитай ме и сега тестовете са ми платени. При вас така ли е?
Аз също не се справих с активирането на акаунта, когато изпратиха мейла и го зарязах. Ще се мъча пак да видя какъв беше проблема.

Общи условия

Активация на акаунт