СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 734
  • 753
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз също не активирах веднага изпратеният ми акаунт в Изпитай ме и сега тестовете са ми платени. При вас така ли е?
Аз явно съм успяла да активирам него, защото ми дава, че може всеки тест да се прави до три пъти. Никъде не пише за плащане. Явно е регистрирано като ученик, защото ако цъкна на родител, ми дава да го прехвърля на мейла на едно дете, за да ползва тестовете безплатно, но могат и така да се ползват без да се прехвърля - с моят акаунт.

# 541
  • Мнения: 3 491
Синът ми е дал само телефонен номер, не се е сетил за имейл   . Аз го записах електронно и се надявам това да е достатъчно, за да ми пратят резултати.
За подаръците не знам още, той е лесен, защото е на фаза гласене за девойки, хубав парфюм и дрехи ще свършат работа, но дребното иска коза, кон или крава:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 542
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Моето дете си получи теста по БЕЛ на курса, но аз нямам още имейл. Доволна съм от преразказа, там има 30 т. - за всяка правописна грешка му е отнета по 1 т., на тезата има 5 т. - писал е както го усеща, с негови мисли и думи, значи работата става и без " лирическия говорител" и Аз-ът", на упражненията с избираем отговор има само две грешки, на текста с 14-те грешки спънката е във фините прахови частици. Най-зле е положението на въпроси 13-16, където е писал толкова лаконично, че не са му зачетени за верни, а всъщност знае отговора и го е "маркирал", а някъде просто е объркал. Признавам, че не бяхме говорили как да описва по тези въпроси и си пролича, че се е омотал. Останах с впечатление, че точно тези въпроси носят по 3 т., но не знам дали е така. Анализираме грешките и продължаваме напред към целта😀 Оценен е строго, но аз нямам нищо против.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 23:45 от googlish

# 543
  • Мнения: 4 967
Аз се опитах да вляза и да се регистрирам в изпитай.ме. Оказа се, че имам регистрация от преди години, от баткото. Там все още ми излизат неговите тестове. Може би ще им пиша мейл, за да ги питам и евентуално да си направя нова регистрация. При вас как става регистрацията. Чета, че са ви пратили акаунт, който да активирате. Но аз нямам спомен да съм получавала. Преглеждах си назад мейлите, освен да съм пропуснала да видя...

# 544
  • Мнения: 6 926
Бети, аз миналата година получих такова съобщение:
И после влизам в сайта им през "ученици", а не "родители" с горните данни.

# 545
  • Мнения: 4 967
Ок, благодаря, Мария! Ще изчакам значи, може пък да пратят резултати и на имейл. Това бях получила -
РЕЗУЛТАТИ ПРОБНИ ИЗПИТИ
Заедно с резултатите от Пробните изпити в края на всеки модул на електронната поща ще получите и допълнителна оценка от преподавателя за работата на детето през изминалия модул.

# 546
  • София
  • Мнения: 4 035
Принципно, аз получвах мейл с качени резултати и статистики в изпитай ме около седмица, след като вече знаехме резултатите от учителите. Така че преди сряда-четвъртък не мисля, че ще пратят мейли.

# 547
  • Мнения: 6 926
О, ще пратят! След като са обещали 2 седмици, от утре започвам да ги тормозя. А аз съм ужасна, та ще ги качат, за да се отърват от мен.

# 548
  • София
  • Мнения: 4 035
Ха, ха, ха - те са обещали резултати, така че то като се обадиш утре може само резултат да ти кажат. На мен обаче и статистиките са ми интересни Simple Smile

# 549
  • Мнения: 6 926
Абе аз от съобщението им разбирам, че резултат и статистика идват заедно 2 седмици след пробния:

Много "прегрешения" им се събират. При такава конкуренция от школи, не зная на какво разчитат ако не си спазват поетите ангажименти.
Спомням си м.г., че на Ния пробния беше "загубен". Дори ти го търси. После го намериха някъде на Гурко. После бяха изпуснати едни 4т в сбора. Сега на пробния по мат 2 проблемни задачи. На пробния по бел също имаше разни издънки с нечетене на преразказ и съкратено време (не помня всички оплаквания тук). Отново неспазена уговорка с резултатите... Просто се чудя докога си мислят, че могат да си го позволяват като отношение без да имат последствия... Моят кредит на търпимост към тях е изчерпан. От януари и другите школи си почват пробните, та избор ще има.

# 550
  • Мнения: 3 491
Според мен е по-лесно да ги питаме по телефона кога ще качат резултатите.

# 551
  • Мнения: 6 926
О, да, още утре. Днес едва ли има някой в офиса им.

# 552
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Ема ми каза, че Михайлова е върнала тестовете на другите, без нейния  и я попитала тя защо не е правила. Ема казала, че е правила на Гурко, а Михайлова отговорила "Че защо не са ми го дали?" Така че не знам кога да очаквам резултати.

# 553
  • Мнения: 6 926
Аз им звънях. Утре щели да пращат мейли.

# 554
  • София
  • Мнения: 4 035
Последния пробен по БЕЛ миналата година беше на 02.06, на 09.06 им върнаха резултатите, на 10.06 пратиха мейлите.

Общи условия

Активация на акаунт