В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 448
  • 727
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 132
Жас, аз пих летрозол от 3ти до 8ми ден на МЦ. Нямах странични ефекти, дори правих по 4-5 фоликула на месец. Не, че имаше файда, ама... Wink Но аз съм минала само през инсе, не знам момичетата с ин витрото май са с по-големи стимулации.

# 481
  • Мнения: 1 781
Лилак честит рожден ден! Пожеланието е едно, знаеш!
Абе тъкмо за Меги си мислех днес, тя съвсем си почива от нассс.

# 482
  • София
  • Мнения: 3 016
момичета, аз се тропясях нещо тази вечер..... едно ми е лошо, вие ми се свят и ме боли корем.... по приложение имам 5 дена до Ц.
и един друг въпрос..... някой да е борил фисура? срам не срам ама едно такова чудо ме тормози от време на време... и понеже реших, че ще постя, предполагам от диетата ми се разбута корема и чудото се обади....

# 483
  • Мнения: 1 729
Честит рожден ден на всички рожденнички . Пожелавам Ви преди всичко здраве , щастие и късмет Kissing Heart
Стискам палци на всички , на които предстоят процедури и на всички с бледи чертички на теста  .
При мен няма нищо ново , но ви чета всеки ден и се радвам за всяка от вас Heart

# 484
  • Мнения: 1 044
Janetm, помня твоите постове от лятото. Страхотна изненада! Честити чертички!
Lilac, защо така унило! Да си жива и здрава! Flowers Rose Огледай се .. имаш безброй причини да си щастлива. И другото ще дойде! Аз може би съм изпуснала нещо ..защо така категорично казваш, че не е станало? Дойде ли М?
Ikigai, аз отскоро меря, но такава температура не съм виждала. Ти къде я мериш? Според мен по-вероятно е да е някое вирусче.
Jasmin и аз го виждам отрицателен теста
shantall вирусче да не те е пипнало и теб? Мисля, че е рано за такива симптоми, ако е от друго, но знам ли. Rolling Eyes
Меги и аз се включвам в призива да ни се появиш Hug

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 20:52 от Tickles

# 485
  • София
  • Мнения: 3 016
за съжаление и на мен на вирус ми намирисва.... или възпален колит...

# 486
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Честит празник, Лайлакче! Бъди здрава и всичко ще се нареди! Heart
Честито, Джанет! Идвай да ръсиш! Heart
На мен днес ми прицапа, дали е цикъл - не знам. Още е рано да се каже. Ако е, ще се радвам, знаете вече, че при мен са дефицит. От друга страна имах и надежди, ама каквото стане, все тая.
Аз днес имам племенничка, пускам една виртуална торта в темичката. Може и да ми подейства разсейващо, да не мисля за моите неща, защото напоследък хич не ми е добре положението в главата. Ще дойдат и нашите малки щастия, вярвам го, колкото и негативни моменти да имам! Ужасно много чакам този момент!

# 487
  • Мнения: 539
Благодаря ви за пожеланията, тъпкано да ви се връща!
Иначе на мен ми дойде и е е*** касапницата...За новия цикъл съм решила да меря БТ (сефте това само дето не съм правила още).

# 488
  • Мнения: 189
Лилаче,честит рожден ден! Здраве,любов и на следващия рд да си с бебче в ръце! 😍

Janetm честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!

Иначе след 4 5 дни трябва да ми дойде,вече леко ме заболява корема. Преди 2 дни рязко ме заболя на 2 пъти и не знам да се надявам ли кистата да се е спукала или тепърва трябва като ми дойде. Изобщо не съм информирана,реших да не чета и да не се филмирам. Моля се като отида на прегледа вече да я няма. Надявам се да не пия лекарства. Макар,че дори не знам какви се пият и какви странични ефекти имат. Човърка ме отвътре да потърся из нета,но държа фронта и не пипам.
Ако всичко е наред планувам  Януари да направя цветна снимка. Мисля дали да не ми я направят с пълна упойка,но в последните три години имам една спинална и две пълни,та да не ме отрежат. Много ли ви болеше като ви я правиха?
Иииии спирам,че пак стана много дълго. 😂

# 489
  • Мнения: 1 593
Цветна снимка ми правиха с пълна упойка, до колкото знам така я правят вече. Иначе по повод четенето из нета, аз лично обичам да съм информирана. Не да прекалявам, а просто да знам какво се случва с тялото ми. Никога няма да си поставя диагноза от нета 😕 така че, леко хвърляне на едно око, колкото да знаеш не е фатално Hug

# 490
  • Мнения: 1 041
На мен цветна снимка ми правиха без упойка, усетих изведнъж много рязка болка- все едно ми идва, която беше предизвикана от вкарването на контраста.. продължи около 5 минути, след което доктора отиде да ми носи бусколизинче, но докато се върне и на мен ми беше минало 😂 После станах, облякох се и хукнах да празнувам хубавия резултат, че ми беше и рождения ден..
Сестра ми обаче я боля зверски - а беше с упойка, след упойката не можеше да върви от болка..
Мисля, че зависи от това дали са проходими тръбите, в какво състояние са и доктора колко прецизно вкарва контаста..

# 491
  • Мнения: 189
Цветна снимка ми правиха с пълна упойка, до колкото знам така я правят вече. Иначе по повод четенето из нета, аз лично обичам да съм информирана. Не да прекалявам, а просто да знам какво се случва с тялото ми. Никога няма да си поставя диагноза от нета 😕 така че, леко хвърляне на едно око, колкото да знаеш не е фатално Hug
И аз обичам,но наистина не ми влияе добре. Даже сънувам някакви неща. Психика,емоции...какво да правя,гледам да се щадя.

# 492
  • Мнения: 377
Орхидея, скоро правих цветна снимка без упойка. Почти не усетих. Имах съвсем леки менструални болки да около 10 минути.  Не мисля, че е добре за нещо такова да се подлагаш на пълна, която си има странични ефекти и натоварва организма

# 493
  • Мнения: 257
Добро утро Лейдис!!! Coffee Flowers Fallen Leaf Flowers Maple Leaf
Не мога да Ви изчета. Бях за няколко дни на почивка и после още няколко дни все не мога да стигна края.
ЧРД Лилаче да си здрава и знаеш какво още ти желая. Simple Smile
Честито Жанетм успешна бременност ти желая и здраво бебче. People Baby
То даже забравих какво щях да пиша. Grinning
Относно симптомите - щом има на какво да се надявам имам цялата гама понякога и такива които не съм чувала, но щом не мисля, че има на какво толкова да се надявам - Нищо. Та така какво по ясно от това че е внушение. А преди когато бях забременяла дори бях забравила, че трябва да ми идва. Ами психика...
В момента съм точно преди благоприятните ми дни и незнам дали е нужно да Ви казвам, че отново обтегнахме отношенията. А седмици преди това сме в облаците. Толкова ми е писнало, че чак сякаш от една страна не искам да идват. Иначе ми е по спокойно...но пък няма бебе.
Стискам палци на всички с процедури и на свободно щракащите. Flowers Four Leaf Clover

# 494
  • Мнения: 590
Добро утро момичета ! 🌞
Първо - Честит рожден ден със закъснение Lilac* бъди жива , здрава , много щастлива и нека всяка твоя мечта се превърне в реалност! 🎂
Сега много ви моля , като видите мой пост за тестове преди закъснение , искам някоя от Вас да дойде и да ме набие !!
На мен вчера към 15:30 ми дойде 🙄 , отбелязах си Ц от днес . Много се зарадвах при АГ ,че видяхме жълто тяло, при положителния тест и ден след това правихме каквото правихме ползвахме гела, и пак не стана ... Много мечти имах , всеки месец ги имам. Вчера свекърва ми ми заразправя   как една нейна роднина е питала друга неина роднина , дали вече няма радост вкъщи. Така гадно ми стана ,че едва не ревнах в колата , и за капак след 1 час ми звъни прабаба ми , и тя същото . Вече не знам в мен ли е проблема или в ММ . Така му се развиках снощи ,че сигурно и съседите ни чуха. Иска, не иска  януари ще прави СГ , ако до тогава няма бебе. Общо взето вчера денят ми беше ужасен , и още ме държи лошото  настроение. Относно това за пресмятанията и аз смятам всеки месец , даже съм си свалила приложението Feia-бременност.  Там пише развитието на бебето и майката през седмиците и ми беше интересно , но вече съм ги прочела поне 3 пъти. Сметнах и горе долу кога трябва да е О , пада се около 6-ти 7-ми, та сега много се надявам за Коледа това да ми бъде подарък. Много исках лъвче , но ще се примиря на всичко само и само да стана майка и аз някой ден.

Общи условия

Активация на акаунт