Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ноем. 2019, 20:04 ч.

SportsDirect-72

• 3 271
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
Здравейте,
Имам поръчка  от 09.01.20, която от 12.01 седи със статус "Ready To Ship". Миналата седмица ги питах къде ми е поръчката и на 17.01.20 получих отговор "Your order SD.............. has been picked and packaged and is awaiting collection by our courier. We have several collections throughout the day and so we expect that you will receive your order within the next couple of days"
Парите са си изтеглили от Пей Пал, имам отказани 4 артикула, за които не са ми възстановили още сумата.
Да ги чакам ли още или да пускам диспут в ПП? До сега такова забавяне не ми се е случвало.... колко е това тяхното "следващите няколко дни"
А между другото поръчката ми от 08.01 си я взех от доставчик на 18.01...

# 46
  • София
Здравейте,
Имам поръчка  от 09.01.20, която от 12.01 седи със статус "Ready To Ship". Миналата седмица ги питах къде ми е поръчката и на 17.01.20 получих отговор "Your order SD.............. has been picked and packaged and is awaiting collection by our courier. We have several collections throughout the day and so we expect that you will receive your order within the next couple of days"
Парите са си изтеглили от Пей Пал, имам отказани 4 артикула, за които не са ми възстановили още сумата.
Да ги чакам ли още или да пускам диспут в ПП? До сега такова забавяне не ми се е случвало.... колко е това тяхното "следващите няколко дни"
А между другото поръчката ми от 08.01 си я взех от доставчик на 18.01...

Погледни дали реално са изтеглени тези пари .Обикновено не ги теглят , но знае ли човек какво могат да измислят ...

# 47
  • София
Изтеглени са парите, не са ми върнали сумата за отказаните артикули и не са ми изпратили още поръчката, седи в статус "Ready To Ship".  Май това ще ми е последното пазаруване от тях...

# 48
Изтеглени са парите, не са ми върнали сумата за отказаните артикули и не са ми изпратили още поръчката, седи в статус "Ready To Ship".  Май това ще ми е последното пазаруване от тях...
Здравейте, какво се случи с поръчката ви? Аз имам същите проблеми като вас.

# 49
Здравейте,  някой да има излишен от този бански , размер S.
Поръчах си най-малкият размер, но ми е малък
https://bg.sportsdirect.com/firetrap-firetrap-blackseal-panel-sw … #colcode=35446703

Общи условия

Активация на акаунт