Фермата сезон 5 тема 7

  • 37 390
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 830
Аз също  не мисля, че малкия Митко е глупав. Да, може тате да му е помогнал но и той сам се справя. От страни изглежда пълно перде, но най вероятно не е така. Видя се че преди дуела седна чете и научи каквото трябваше от Алманаха

# 16
  • Мнения: 3 865
Нали знаете, че да си успешен в строителния бизнес трябва  сериозно да се мазниш на влиятелни фигури и мафиоти. С други думи - да продадеш достойнството си за пари.

# 17
  • Мнения: 294
И аз благодаря за новата тема Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom !!!

# 18
  • Мнения: 4 204
Хареса ми Венци тази сутрин. Усмихваше се. Дано се вдигне на крака.

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата.

Според мен ще е Станислав фермерът

# 20
  • Мнения: 5 121
Митко е брокер,не строителен предприемач. И дипломатичността е необходимо качество за всеки бизнес ( различно е от мазнене). Но само с него не става. А когато си успял да се наложиш, дипломатичност е необходима и на партньорите и особено на евентуалните такива.

# 21
  • Мнения: 294
Добре дошли в новата тема.
Това е последната тема която пускам. Моля друг да поеме щафетата.
Разбрах , че желаете друг '' да поеме щафетата'' ! Ако нямате нищо против,готова съм да я пускам! Само да уточним - на седмица ли се пуска и с Вашата благословия - ще започна !

# 22
  • Мнения: 8 524
Митко е брокер,не строителен предприемач. И дипломатичността е необходимо качество за всеки бизнес ( различно е от мазнене). Но само с него не става. А когато си успял да се наложиш, дипломатичност е необходима и на партньорите и особено на евентуалните такива.
Не забравяйте,че така ни го представят, човека може да е на заплата при баща си,но за нуждите на фермата той е “голям бизнесмен”
Познавам много такива, добре ,че е тате да помага,един такъв стана известен наскоро.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 19:12 от MG18

# 23
  • Мнения: 5 121
Ми то може много неща,всичко може. Ма защо все трябва да се търси под вола теле? Щото някой не харесва един кой си и се започва...

# 24
  • Мнения: 2 560
Много е лесно да си бизнесмен, когато имаш финансов гръб. Можеш да си позволиш и да си вятърничав, и арогантен и несериозен. Знаеш, че ако стане някой фал, има кой да помага. За това му е широко около врата на татьов.
Не успях да гледам Венци сутринта. Той изобщо не прилича на мъжете Дева, които познавам, а за Силвия бях сигурна, че е Риби.
Джоли🌹😊

# 25
  • Мнения: 6 493
Митко е под франчайза на голяма агенция за недвижими имоти. Баща му явно му е прехвърлил благоевградската фирма (но не мисля, че е била разработена) и той е "влязъл" в новата Ера с нея.Wink Има си 5-6 подчинени - брокера. Като шеф Митето печели по пирамидата, а и гъвкавото работно време отговаря на 80%. Не е лошо момчето, просто пак се изхвърлиха във визитката.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Ммм да, Венци не прилича на Дева, благодаря за темата.

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 081
Именно защото Красимира ще я линчуват публично, а аз не одобрявам подобно нещо, ще си я подкрепям. На мен ми харесва и се радвам, че е намерила човекът за нея. Естествено драмата и сълзливите истории в подобни формати ме дразнят и се надявам да мине с един епизод..

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Е,то не се знае дали е намерила човека, иначе бих казала, дай боже всекиму.

# 29
  • Мнения: 14 830
Добре дошли в новата тема.
Това е последната тема която пускам. Моля друг да поеме щафетата.
Разбрах , че желаете друг '' да поеме щафетата'' ! Ако нямате нищо против,готова съм да я пускам! Само да уточним - на седмица ли се пуска и с Вашата благословия - ще започна !
Ами аз я пускам в неделя след дуела. Темата е седмична. Много благодаря. Аз ще мога да пиша най вероятно ако имам време, но не няма да мога да ги пускам.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт