Фермата сезон 5 тема 7

  • 37 389
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 45
  • ново
  • Мнения: 5 962
Ако съдим по промото, Стани ще е фермер, но не се знае. Аз обаче го предпочитам пред майка и дъщеря.
Митко Калайджиев е умен и много обективно гледа на живота. Мисля обаче, че с Краси нямат общо бъдеше, много различни са.

# 46
  • Мнения: 14 830
Ако съдим по промото, Стани ще е фермер, но не се знае. Аз обаче го предпочитам пред майка и дъщеря.
Митко Калайджиев е умен и много обективно гледа на живота. Мисля обаче, че с Краси нямат общо бъдеше, много различни са.
Ами нали знаеш за противоположностите. Може пък точно това да е търсил всеки един от тях - различното

# 47
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Освен това тя е 5-6г по-голяма от него, а той има още да съзрява ( поне според мен ) ...

# 48
  • Мнения: 10 799
Мерси за темата Simple Smile
И аз мисля, че Краси и Митко няма да изкарат дълго. Сега може да са влюбени, но Митко си малък още за нея. То се вижда. Разбира се, ако тя реши да търпи в един момент заради финансова изгода, това е друг въпрос.

# 49
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен ми е по-интересно какво става с Краси и Паулина? Но уви мъглата е пълна там....

# 50
  • Мнения: 14 830
На мен ми е по-интересно какво става с Краси и Паулина? Но уви мъглата е пълна там....
Явно никой не ги е виждал. Я виж що народ видя Митко и Красимира

# 51
  • Мнения: 10 799
Според мен не са заедно Краси и Паулина

# 52
  • Мнения: 6 219
Сигурно защото не са заедно. Паулина качва снимки от разни партита,но Краси го няма.

# 53
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Сигурно защото не са заедно. Паулина качва снимки от разни партита,но Краси го няма.
Може тези снимки да са правени преди да излезе Краси.

# 54
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
кой ще е фермера ?

# 55
  • Мнения: 1 159
Миналата седмицата всички от фермата бяха в Ларго в Благоевград. Имат ли право да излизат? Сега разбирам,че са засичали Краси и Митко.. как и те са извън нея? Аз знам, че епизодите се излъчват седмица назад.
Изобщо не съм на мнение, че има любовна история между двамата. Някаква заигравка може би, но нищо повече. Краси обича мъжа си, а Митко не би разбил семейството и - сам страда по своето.

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Фермата е приключила снимки ПРЕДИ две седмици сигурно!
Епизодите са с 40 ДНИ назад!

През няколко дни все някой не е разбрал, а предаването е за пета поредна година.

# 57
  • Мнения: 1 159
Аз не съм гледала предишните сезони. В такъв случай кой печели?

# 58
  • London
  • Мнения: 6 732
Ще се разбере като Красимир излезе в кавички навярно.... аз все се надявам да са си дали някакъв шанс и навън. На нея четох интервю и не каза нищо освен, че времето щяло да покаже....сякаш имаше предвид, че щели да опитат пък дали е така вече не знам.

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Само финалът е на живо с последни 4 останали

Общи условия

Активация на акаунт