Фермата сезон 5 тема 7

  • 37 243
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 30
  • London
  • Мнения: 6 732
Гледайки снимката май, май наистина ще е Стани фермер. Той ще си чисти мъжете.... предполагам, че ще изпрати Красимир на дуел, набрал му е още от бягството пък и той самия го е пращал на дуел, нормално да не му цепи басма. А Красимир навярно ще дръпне Митко 2.... аз не виждам изобщо, който и да е мъж дуелист да дърпа някой друг различен от татиния запек, защото е най-лесна мишена. Женски дуел не би направил, няма сметка от това пък и ще защити Дана...., която е реално най-уязвима при женските дуели ( продължавам да съм на мнение, че е най-добре да напусне доброволно и остави Вили сама в играта ), голям праз историята.... Вили ще ги прави рошави на арената не й трябват имунитети, ако я няма майка й.

# 31
  • Мнения: 14 816
Гледайки снимката май, май наистина ще е Стани фермер. Той ще си чисти мъжете.... предполагам, че ще изпрати Красимир на дуел, набрал му е още от бягството пък и той самия го е пращал на дуел, нормално да не му цепи басма. А Красимир навярно ще дръпне Митко 2.... аз не виждам изобщо, който и да е мъж дуелист да дърпа някой друг различен от татиния запек, защото е най-лесна мишена. Женски дуел не би направил, няма сметка от това пък и ще защити Дана...., която е реално най-уязвима при женските дуели ( продължавам да съм на мнение, че е най-добре да напусне доброволно и остави Вили сама в играта ), голям праз историята.... Вили ще ги прави рошави на арената не й трябват имунитети, ако я няма майка й.
Коя снимка?

# 32
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Е,то не се знае дали е намерила човека, иначе бих казала, дай боже всекиму.
Ами то никой няма как да знае още в началото дали това е човекът за него, но ако тя го усеща такъв и чувствата са взаимни, това е прекрасно.

# 33
  • Мнения: 56
След караниците с Иво и годежа, вече изобщо не показват Митко IT.

Нека развихря въображението ви за скучния милионер. Види се скука ще ни убие до края или завист.
............
След триумфалната победа и годеж  "Време разделно" , виждам как сапунения сериал  на Митко1,  преминава в сага за Антоний и Клеопатра.   Митко и Бети  се наслаждават на победите и смучат от плодовете на изкушението.  Има бошуващ романс  "Брулени хълмове" , който не ни се показва по обясними причини.... просто  милионерчето  е хитра лисица и купил кадрите на победата.  
Предаването няма сценарий, понеже  героите са непредсказуеми.  Агата Кристи чака отвън със сърп и булченски венец от глухарчета... А  Бети види се е под зоркото око на Шерлок Холмс и психолога си д-р Уотсън, който успешно я хипнотизира за нестабилните и чувства, които изпитва към мистър Холмс.
 .....
 Всяка прилика е случайна... Animal Unicorn

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 18:57 от lozana1@abv.bg

# 34
  • Мнения: 294
Добре дошли в новата тема.
Това е последната тема която пускам. Моля друг да поеме щафетата.
Разбрах , че желаете друг '' да поеме щафетата'' ! Ако нямате нищо против,готова съм да я пускам! Само да уточним - на седмица ли се пуска и с Вашата благословия - ще започна !

Ами аз я пускам в неделя след дуела. Темата е седмична. Много благодаря. Аз ще мога да пиша най вероятно ако имам време, но не няма да мога да ги пускам.
Благодаря.
Поемам щафетата, идната неделя да я пусна аз Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 16:11 от Лейди Годайва

# 35
  • Мнения: 2 560
След караниците с Иво и годежа, вече изобщо не показват Митко IT.

Нека развихря въображението ви за скучния милионер. Види се скука ще ни убие до края или завист.
............
 .....
 Всяка прилика е случайна... Animal Unicorn

Много филми гледаш😆

# 36
  • Мнения: 14 816
Добре дошли в новата тема.
Това е последната тема която пускам. Моля друг да поеме щафетата.
Разбрах , че желаете друг '' да поеме щафетата'' ! Ако нямате нищо против,готова съм да я пускам! Само да уточним - на седмица ли се пуска и с Вашата благословия - ще започна !

Ами аз я пускам в неделя след дуела. Темата е седмична. Много благодаря. Аз ще мога да пиша най вероятно ако имам време, но не няма да мога да ги пускам.
Благодаря.
Поемам щафетата, идната неделя да я пусна аз Smile
https://tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.d51b438afb618e7f9af214ca06116 … GgVoFCw0CNisiA%3d

# 37
  • Мнения: 14 816
Добре дошли в новата тема.
Това е последната тема която пускам. Моля друг да поеме щафетата.
Разбрах , че желаете друг '' да поеме щафетата'' ! Ако нямате нищо против,готова съм да я пускам! Само да уточним - на седмица ли се пуска и с Вашата благословия - ще започна !

Ами аз я пускам в неделя след дуела. Темата е седмична. Много благодаря. Аз ще мога да пиша най вероятно ако имам време, но не няма да мога да ги пускам.
Благодаря.
Поемам щафетата, идната неделя да я пусна аз Smile
Благодаря Flowers Hibiscus

# 38
  • Мнения: 1 103
С Митко Калайджиев сме от един град, с мъжа ми са израстнали заедно. Това, което казва във визитката е абсолютно вярно. Баща му е мн строг, наистина имаше момент, в който се беше отделил от него и работеше в София. Той е по-малкият и по-опарничев от брат си, който винаги е бил под крилото на баща им. Свестен е, забавен, интелиген също. Мога да кажа, че навън е абсолютно същия човек.

# 39
  • Мнения: 11 505
След караниците с Иво и годежа, вече изобщо не показват Митко IT.

Нека развихря въображението ви за скучния милионер. Види се скука ще ни убие до края или завист.
............
След триумфалната победа и годеж  "Време разделно" , виждам как сапунения сериал  на Митко1,  преминава в сага за Антоний и Клеопатра.   Митко и Бети  се наслаждават на победите и смучат от плодовете на изкушението.  Има бошуващ романс  "Брулени хълмове" , който не ни се показва по обясними причини.... просто  Антоний е хитра лисица и купил кадрите на победата. 
Предаването няма сценарий, понеже  героите са непредсказуеми.  Агата Кристи чака отвън със сърп и булченски венец от глухарчета... А  Бети види се е под зоркото око на Шерлок Холмс и психолога си д-р Уотсън, който успешно я хипнотизира за нестабилните и чувства, които изпитва към мистър Холмс.
 .....
 Всяка прилика е случайна... Animal Unicorn
Ако се занимаваш с писане, за Бога, недей!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 364
Втора Веси Joy

# 41
  • Мнения: 8 502
Защо нападате  момичето, то е видна химията м/у Митко и Бети .Той се грижи за нея ,носи и якето когато тя работи ,за да не и е студено.Винаги са заедно,седят един до друг.Просто не са така инфантилни като Силвия , че да го покажат

# 42
  • София
  • Мнения: 1 891
Хайде,стига завист де  Simple Smile
Скучен дуел.По снимката ми се струва,че Станислав е фермер.Как ще подходи той ми е пълна мистерия.
Мисля,че това между Бети и Митко1 наистина си е чисто приятелство и подкрепа.Те са си напаснали по някакъв начин и си стоят на своето островче,обградени от бушуващите бури на готините.
Благодарности за темата!

# 43
  • Мнения: 14 816
10 пъти питах по коя снимка съдиите, че Стани ще е фермер.
А кажете де.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 891
Предполагам,че е в предната тема-седнали около масата,аплодират и Стани се мотае около фермерския стол.

Да,на стр 67 е снимката

Общи условия

Активация на акаунт