"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 216
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 223
Най-сетне Азра се осъзна. След като Дженк й изкрещя, че умира я осъзна.
Съжалявам, но днешните моменти на Азра направо ме дразнеха адски. Страда, много страда, разбираемо е. Но да обвинява Дженк без да го изслуша дори... Без да се опита да го разбере... Дженк за мен страда двойно. Беше поставен пред най-трудния избор - или детето му, или жена му. Азра трябваше да се опита да го разбере. Все едно това дете щеше да е само нейно.
Грубо сигурно звучи, но Азра винаги прави така. Никога не се опитва да разбере Дженк, а в този случай трябваше взаимно да се подкрепят, а. Азра не спря да му крещи и да го обвинява. Нямах търпение да й изкрещи силно за болестта й.
Ани, изпревари ме с фрага. Аз си пиша разсъждения и хоп... Ти го пусна.
За Баръш нищо не дават. Жив ли е, умрял ли е. Нищо не разбрахме.

# 76
  • Мнения: 36 767
Селин и аз много се дразня от държанието на Азра...като истеричка е...
Снощи не знам какво казваше на Дженк, ама прекали...И това не е първия случай....крещи нашата с цяло гърло...
Рускините пишат, че май ще се окаже, че Азра не е болна...
Сериал с толкова нескопосан сценарии скоро не бях гледала...Не зная това хрумване на сценаристите ли е или на продуцента...Ама както се казва по рейтинга ще ги познаете...

Цитат
Рейтинги 57 серии 🔝 🔝 🔝

Total: 1,88 (-0,06)⬇ 31 место
АВ: 2,02 (+0,19) ⬆23 место

# 77
  • Мнения: 1 223
Всъщност вече мисълта за тъжен  финал изчезна от ума ми. След като се сдобри Азра с Дженк все ще е нещо хубаво накрая. А това, че Азра може и да не е болна... Звучи банално.  Не знам как ги мислят тия глупости сценаристите.
Гюркан отвратителен човек се оказа. Аз предполагах, че ще излезе такъв. По-критичен случай и от Сумру сигурно. Със сигурност се е наговорил с лекаря, при който заведе Азра. А колкото и да мразя Сумру, надеждата ми е в нея. Дано тя открие Баръш и го върне при семейството му. После каквото искат да правят сценаристите с нея.

# 78
  • Мнения: 2 669
В подобен случай в Жестокия Истамбул, макар героинята да е отрицателен герой, така го изигра, че от камък да си ще и съчувстваш. Тук не знам сценария ли, режисурата ли или Алина преигра, но не се получи. Може би, защото са към финал и я карат през просото. Не, че през целия сериал Азра  си действаше първосигнално. Първо изпада в истерия,върши глупости, после мисли. Само снощи 2пъти избяга. И то къде, при Баръш, дето Дженк не може да го понася.Не знам как ще го измислят, не вярвам да не е болна, но може би ще я излекуват.

# 79
  • Мнения: 36 767
В подобен случай в Жестокия Истамбул, макар героинята да е отрицателен герой, така го изигра, че от камък да си ще и съчувстваш. Тук не знам сценария ли, режисурата ли или Алина преигра, но не се получи. Може би, защото са към финал и я карат през просото. Не, че през целия сериал Азра  си действаше първосигнално. Първо изпада в истерия,върши глупости, после мисли. Само снощи 2пъти избяга. И то къде, при Баръш, дето Дженк не може да го понася.Не знам как ще го измислят, не вярвам да не е болна, но може би ще я излекуват.

Не мисля, че предстоящия финал е причината. За мен сценария е много слаб, а и Азра наистина действа първосигнално. Често нараняваме хората, които най-много обичаме, но при Азра това е закон. Тя вярва на всички, само не вярва на Дженк....

# 80
  • Мнения: 1 223
Добро утро!

🤔🤔

# 81
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
На финала да нямаме "скок" във времето...

# 82
  • Мнения: 1 223
На финала да нямаме "скок" във времето...
И на мен така ми се струва. Все пак Азра ще има бебе явно. Доста снимки на това бебче открих.

# 83
  • Мнения: 36 767
И аз като видях снимката си помислих, че ще има скок във времето....Може би ще ни разкажат, какво се е случило през това време, ама ние няма как да разберем....

Фрага с руски субки....

https://vk.com/dizituz?z=video167271232_456239259%2F34cebed4c47e … _-146971059_11390

Майката на Азра е имала същото заболяване...Лекувала се е, но е починала...

# 84
  • Мнения: 1 223


И Дженк разбира, че нещо гнило има в изчезването на Баръш. Ерсой му казва, че не е заминал за чужбина. Азра влиза в операционната. Отново ни очаква интересен епизод. Всъщност този мисля че ще е интересен. Предния епизод изобщо не беше.

# 85
  • Мнения: 36 767
Добро слънчево неделно утро

Селин благодаря за фрага  Hug
Наближава финала и дано да ни покажат нещо смислено и интересно.... Praynig

Алп Навруз ще играе в нов сериал, снимките ще започнат до дни...Партньорка на Алп  в новия сериал ще бъде Джерен Йылмаз



Да направим неделния ден още по-приятен с едно топло и ароматно кафе....



Хубав ден  Hug

# 86
  • Мнения: 1 223

Ако това е снимка от последния епизод Баръш и Дамла липсват. Но пък Танем присъства.
Дамла явно няма да се появи повече. Нали замина за чужбина да учи... С Баръш явно ще се случи нещо... Танем сигурно става част от семейство Челен. До домашната помощница има някакво момиче, което не ми е много познато.

# 87
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Hug Дамла няма да ми липсва, така и не я заобичах. Тези снимки са мнооого сладки Heart Eyes


# 88
  • Мнения: 1 223


За Сумру сценаристите чудесен край измислили. Въпреки че я затварят заради Баръш, а тя не го е убила, все пак има и хиляди други причини да влезе в затвора. Ако умре тя ще се избави и страданията. А така... Като е между четири стени ще си понася последствиятя от сторените злини.

# 89
  • Мнения: 3 373
Красавец!










Общи условия

Активация на акаунт