"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 193
  • 163
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 756
Добро утро на Никулден!
Честит празник на именниците, на моряците и банкерите и на всички християни  bouquet Нека Чудотвореца да донесе на всички здраве, щастие и благоденствие! Нека всеки да хване своята златна рибка и тя да изпълни всичките му желания  smile3521



Селин - нямам представа защо Сумру ще напусне предсрочно, но се надявам, че няма да избелят образа на вещицата  Praynig



Хубав празничен ден на всички  Hug

# 61
  • Мнения: 1 223


Как не се умориха тия сценаристи... До край Азра и Дженк ще са нещастни. Вече започнах да губя надежда, че финала ще е щастлив.

# 62
  • Мнения: 36 756
Селин може би ще бъдат щастливи само 5 минути в края на финала....
Ето и преведените реплики от втори фрагман ан руски, но не е качено видео със субтитри...

Цитат
Второй фраг к 57 серии

Я обещал, но не дал тебе жить в сказке.
Мне кажется, ты слишком недооцениваешь Сумру.
Жду тебя в офисе. Я вернулся обратно.
Иди-ка сюда.
Дженк!
С моим ребенком ничего не случилось, не так ли?
Посмотри на меня.
Почему ты плачешь?
Азра.
Ребенка нет.
Его забрали.
Почему ты это сделал?
Я понял, в жизни каждый несет свой груз.
Все пройдет, сынок.
Почему ты с самого начала не поговорил с женой?
Что тебе мешало сказать? Почему ты молчишь, сынок?
Потому что у меня жена умирает! Жена! Я теряю свою жену!
Я теряю свою жену.
Все кончено.

# 63
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819


Как не се умориха тия сценаристи... До край Азра и Дженк ще са нещастни. Вече започнах да губя надежда, че финала ще е щастлив.
Аз също...

# 64
  • Мнения: 3 372


Тези дни започнаха да снимат финалния, 59 епизод.
Самият процес на снимките ще приключи тази седмица.

# 65
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819


Тези дни започнаха да снимат финалния, 59 епизод.

Самият процес на снимките ще приключи тази седмица.


Надявам се на щастлив финал....Азра и Дженк го заслужават...

# 66
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета! Следя темата, но от работа нямам много време! Освен Сумру и майстор Гарата напуска сериала. Рускините пуснаха последния драг, много тъжно...Азра е в болница, Дженк също е много разстроен!

# 67
  • Мнения: 36 756
Здравейте момичета  Hug
Благодаря за всичко споделено  Hug
Мисля, че Дженк ще вземе решение без съгласието на Азра да прекъснат бременността й, за да й спаси живота  Thinking

Ето и озета...

Цитат
Дженк принимает самое сложное решение в жизни
Болезнь Азры дошла до критической точки... Дженк должен принять самое сложное решение в своей жизни. Дженк, до этого дня несший этот груз один, не выдержит и поделится правдой с семьей. Теперь вся семья вместе будет бороться за Азру. Ширин и Эрсой все больше сближаются. Но они не могут открыто признаться себе в своих чувствах. Пара, которая пока скрывает любовь даже от себя самих, не сможет скрыть это от жителей особняка, и попадется самому неподходящему человеку, г-же Фериде. Несмотря на то, что они поссорились, неожиданное исчезновение Барышы вызовет подозрения у Сумру. Объяснение Гюркана ее не удовлетворит. То, что найдет Сумру, начавшая расследование, чтобы найти Барыша, очень ее удивит.

#ElimiBırakma #ElimiBirakma
#НеОтпускайМоюРуку

И снимките...

















И още...











До довечера Peace

# 68
  • Мнения: 2 607
Привет! bouquet За пръв път съм принудена да гледам онлайн без превод.Остават колко 2 или 3 епизода до финала. Рускините изгубиха интерес, пускат превода едва след 4-5 дни.Тоя Гьорхан излезе скрита лимонка. Да видим дали ще може да се справи със Сумру. Или май тя ще се жертва? newsm78  А пък Азра не спира да върви срещу себе си, през целия сериал. Някак си ми е трудно да и съчувствам. Не можа да изслуша Дженк, а търчи при Баръш. Ами как да и каже Дженк, тя нямаше да се съгласи на аборт. Той избра нея пред бебето. Ама и сценаристите ги измислят едни.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 21:21 от pipilota65

# 69
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Трудно решение за Дженк, но се надявам, когато шока от загубата на бебето премине,  Азра да разбере Дженк....

# 70
  • Мнения: 1 035
Аз мисля, че лекарят като ѝ обясни защо е трябвало да прекъснат бременността ѝ, тя ще разбере Дженк. Поне така се надявам де.
Сумру започна да свързва нещата и разбра, че Гюркан има общо с изчезването на Баръш.

# 71
  • Мнения: 2 607
 ooooh! Ще заминава за Африка при Баръш!  ooooh! #Crazy Добре, че Гюркан я върна в конака. Ама голям инат, не ще да ходи на доктор и толкоз. Горкия Дженк май и извика, че, ако не се лекува ще умре.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 22:48 от pipilota65

# 72
  • Мнения: 36 756
Някой разбра ли какво изкрещя Дженк, че Азра млъкна.... newsm78

# 73
  • Мнения: 1 035
Да, каза ѝ ,,Защото, ако не започнеш лечение ще умреш!" А като се прегърнаха на кея и в следващата сцена бяха прегърнати на пейката, си казах, че ще се оправят и заедно ще се борят,но уви... Искам да видя фрага, ама така ми се спи Grinning

Изгледах фрага- майката на Азра е починала от същата болест, от която и тя е болна. Сдобрили са се, все още имам надежди за щастлив финал. Остават 2 епизода, което означава, че в следващия епизод се разделяме със Сумру.
Лека нощ Hug

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 23:25 от ali.yor

# 74
  • Мнения: 36 756
ali.yor благодаря за отговора  Hug

pipilota65   Hug за споделеното  Hug
И аз нищо не разбирам...Чакам само с нетърпение Сумру да си отива....

Фрагмана....



https://www.youtube.com/watch?v=kLwi8PBIocY

Общи условия

Активация на акаунт