"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 214
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 511
Дали ще преведат епизодите след 50_ти на български?

# 136
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, благодаря за хубавите снимки! Някой знае ли дали няма да излъчат сериала и по наша твлевизия? Доста интересен и грабващ беше, после малко разводниха, но лично аз го харесах!

# 137
  • Мнения: 3 373
Роси





Алп с Джерен ЙЪлмаз, новата му партньорка в сериала "Птица Феникс"

# 138
  • Мнения: 1 223
Дадох му за сега шанс на сериала с Алп, но той да вземе да я обръсне тая брада, че хич не го харесвам така. Чарът на момчето не се вижда.

# 139
  • Мнения: 36 763
Привет момичета Hug
Благодаря за снимките и споделеното за новия сериал в който участва Алп.
Не гледам сериала, но следя какво се случва.
И на мен не ми харесва Алп с тази брада. Много по-чаровен би изглеждал с небрежно набола брадичка...Но в крайна сметка представят героите така както ги виждат сценаристите и режисьорите и нас никой не ни пита какво ни харесва и какво не.



Не знам снощи в епизода дали е имало гореща сцена, както очакваха някои от гледащите сериала. Ако Селин е гледала епизода ще се радвам да сподели.

Ето и рейтинга за снощния епизод...

Total / 8.06 / - 2 м.
 AB / 5.01 / - 4 м.
 ABC1 / 7.78/ -3 м.


Според мен рейтинга е много добър, но ще видим как ще бъде занапред....Желая им успех Hands Plus1

# 140
  • Мнения: 1 223
Ани, аз не го гледам на живо. Довечера ще си го пусна, че да мога да превъртам с мишката. Но горещ момент имаше само в мечтите им. ГГ все още не показват колко много се обичат, защото Серхат (Алп) си мисли, че любимата му го е предала. Но в този сериал злобните са много.

# 141
  • Мнения: 36 763
Селин нали знаеш, че в турските сериали злобарите са болшинство..Така, че нищо ново под слънцето...След това на бързо им изчистват образите и стават чисти като детска сълза...

# 142
  • Мнения: 3 373
"Когато чуеш, че през нощта ще бъде -18."






Сумру

# 143
  • Мнения: 36 763
Добро утро Hug


Цвети стана ми забавен коментара и снимката на Алп за студеното време....

Цитат
"Когато чуеш, че през нощта ще бъде -18."


Хубав ден и спорна нова седмица Hug

ПП Цвети сега разбрах подробности за -18 градуса. Студеното време е създало проблеми при снимките са споделили Алп и Джерен...Особено за Джерен, която по сценарии е трябвало да бъде леко облечена....



За този проблем съм чувала и при други сериали...Помещенията, където се правят снимките или изобщо не се отопляват, или недостатъчно....

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 13:03 от MAMA-AN

# 144
# 145
  • Мнения: 1 850
Здравейте и от мен! Разбрах, че Долунай Сойсерт (Сумру) ще участва в предстоящия исторически минисериал "Или независимост, или смърт". Ще го дават по TRT1 на 16 март от 20:00 часа!

# 146
# 147
  • Мнения: 36 763
Добро утро Hug



Цвети, Мимчй благодаря за новите снимки и новините Hug

Долунай Сойсерт - Сумру нямам никакво желание да я гледам...Така ми изпили нервите.....Grinning

Алп много различен - напълнял ли е, или така ми се вижда.....

Хубав ден и спорна нова седмица Hug

# 148
# 149
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, благодаря за снимките! Момичета как сте? Чак сега намерих малко време и за себе си! Може би, знаете, че Ако беше в болница и на системи. Хубава вечер и се пазете!

Общи условия

Активация на акаунт