В мен ли е вината 😞

  • 4 701
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
ОК, но трябва и да си наясно, че мъжът ти може да има други виждания и желания в момента.
На теб е лесно - искам бебе и той да му мисли да издържа семейството.
А и причините, които изтъква - ясно е, че на този етап не е готов за дете.

# 16
  • Мнения: 11 450
Ами поговори с него за НЕГОВИТЕ виждания. Не ти какво искаш, какво си мечтала и вменявайки вина, че те разочарова. Постави в разговора него и неговите виждания в центъра и се съобрази с тях.

Решението да имате дете е най-лесното нещо в родителството. Ако това не направите с любов и разбиране един към друг то не мога да си представя как ще се справите с трудностите, с които може да срещнете като родители.

Вгледай се в твоето момче и разбери какво го притеснява и защо.

# 17
  • Мнения: 6 930
Не трябва. Ти каза ли му?
Да всеки път го казвам. И отговорът му е че аз ще съм сърдита след това. И му обяснявам че искам да ми казва какво мисли и какво иска. Всеки път е така.

Ами той ти е казал какво иска да направи преди това. Книжка и каквото там. А ти нямаш ли амбиции малко да поучиш и поработиш междувременно? Като родиш ще ти е доста по-трудно да натрупаш стаж и да намериш време за учене и развитие. Не разчиташ ли прекалено само на неговия доход, все пак всичко се случва? Малко изглежда като да се цупиш, когато не стане твоята и човекът вече предпочита да си трае какво мисли наистина.

# 18
  • Мнения: 7 430
Струва ми се, че игнорираш проблема поликистозни яйчници. Доста е сериозен. Поговори с мъжа ти, кажи му, че може и да не стане веднага и е добре да започнете с опитите.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 002
Бебето трябва да е желано от двамата. В противен случай, след появата му, вероятността да не можете да се гледате е огромна.

# 20
  • Мнения: 175
Струва ми се, че игнорираш проблема поликистозни яйчници. Доста е сериозен. Поговори с мъжа ти, кажи му, че може и да не стане веднага и е добре да започнете с опитите.
И това сме говорили.

# 21
  • Мнения: 175
Бебето трябва да е желано от двамата. В противен случай, след появата му, вероятността да не можете да се гледате е огромна.
Казва че и той желае да имаме дете. Това е проблема че не говори за нещата който мисли аз мисли не мога да чета.

# 22
  • Мнения: 6 808
Съжалявам, че ще го напиша, той не те обича....И не иска да си майка на децата му.
Природата го е измислила така - когато истински желаем някого да се размножаване, особено когато сме млади.

# 23
  • Мнения: 3 251
Сериозно ли? Някакви други желания? Защото работила била, само от няколко месеца не работи??? Можели да си го позволят? Какво значи това? Че мъжът изкарване много пари или че цената няма хабер от това което колко струва? 
Работа и постоянен договор изобщо не се споменават?
Размножават се маймуните, хората създават хора.

# 24
  • Мнения: 175
Съжалявам, че ще го напиша, той не те обича....И не иска да си майка на децата му.
Природата го е измислила така - когато истински желаем някого да се размножаване, особено когато сме млади.
Не мисля така.

# 25
  • Мнения: 107
Съжалявам, че ще го напиша, той не те обича....И не иска да си майка на децата му.
Природата го е измислила така - когато истински желаем някого да се размножаване, особено когато сме млади.
Това, че на този етап не е готов за мен не значи, че не я обича.

# 26
  • Мнения: 7 430
Как така решихте, че не я обича? Любовта не се изразява в бързото възпроизводство.

# 27
  • Мнения: 6 808
Марияна М, както и да го казваме се размножаване и ни е заложено.
Създаването на хора е след репродукцията....

Вие някога били ли сте млади и влюбени се чудя.......
Ми то ви идва отвътре да имате деца, разумът е някъде другаде.

# 28
  • Мнения: 11 450
Dincho, вие колко деца имате? Или мъжът ви ви обичаше до 2.

Това със заложеното размножаване ме разсмя Simple Smile Сякаш сме котки и мъжкия мисли само коя да заплоди без грам мисъл.

# 29
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Последното дето ми е било на акъла и ми идвало отвътре, като съм била влюбена на 20, е да се възпроизведа. Не е сериозно това.

Иначе за мен - почни работа, стаж за майчинство, не се фокусирай върху това и си живей живота. Това тропане с крак зс бебе може само да отблъсне от идеята един човек.

Общи условия

Активация на акаунт