Избор на столче за кола - 3

  • 41 233
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 16 871
Да, гледах го представителството, но с малкия ми е малко трудно да планирам точен час. Все пак, ако няма друг физически обект ще отида до тях.
Благодаря!

# 241
  • Мнения: 117
Назад една момиче беше писало, че е ходило да гледа Britax Dualfix 2 R Group 0+/1. Може ли да ми каже къде? Изпитвам затруднение с намиранее на физически обект. Благодаря.

Здравей, аз го гледах във Вис Виталис на Симеоновско шосе. Може да им пишеш предварително в месинджър в кой от магазините им го има наличен, но аз го гледах скоро, едва ли са го махнали. Там има и Сайбекс Сирона S и Z.

# 242
  • Мнения: 418
Здравейте на всички. Бих искала да попитам дали някой има опит или мнение за това столче - https://www.amazon.co.uk/Graco-Slimfit-All-Group-Pearl/dp/B07M91MSYD. Сдобихме се от познати с кошница до 13 кг. Но се оглеждаме и за столче, за след това.
Търсим си столче, което може да се ползва както с колани, така и с изофикс. Това столче ни хареса, защото може да се ползва до 18 кг. в обратна посока и отговаря на изискването ни да се ползва какво с изофикс, така и с колани. В магазина казаха, че е преминало краш тестове.
Предварително благодаря за мненията. Отворени сме към препоръки за други столчета.

# 243
  • Мнения: 4 377
Няма как стол, който обхваща много катигории да е много добър или много удобен.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте на всички. Бих искала да попитам дали някой има опит или мнение за това столче - https://www.amazon.co.uk/Graco-Slimfit-All-Group-Pearl/dp/B07M91MSYD. Сдобихме се от познати с кошница до 13 кг.
Търсим си столче, което може да се ползва както с колани, така и с изофикс. Това столче ни хареса, защото може да се ползва до 18 кг. в обратна посока и отговаря на изискването ни да се ползва какво с изофикс, така и с колани. В магазина казаха, че е преминало краш тестове.
Предварително благодаря за мненията. Отворени сме към препоръки за други столчета.

Столчето от линка не е с изофикс закрепване.

# 245
  • Мнения: 96


Здравейте момичета, колебая се между тези две столчета, кое бихте ми препоръчал вие? 😊

# 246
  • Мнения: X
Здравейте, бюджетът ми за столче е около 400 лв, необходимо ми е в категория 9-18кг. Искам да има легнало положение и възможност да се монтира обратно на движението, а закрепването да е с исофикс. Моля за препоръки. Също и за мнения за столче Kinderkraft my way. Благодаря.

# 247
  • Мнения: 418
Здравейте на всички. Бих искала да попитам дали някой има опит или мнение за това столче - https://www.amazon.co.uk/Graco-Slimfit-All-Group-Pearl/dp/B07M91MSYD. Сдобихме се от познати с кошница до 13 кг.
Търсим си столче, което може да се ползва както с колани, така и с изофикс. Това столче ни хареса, защото може да се ползва до 18 кг. в обратна посока и отговаря на изискването ни да се ползва какво с изофикс, така и с колани. В магазина казаха, че е преминало краш тестове.
Предварително благодаря за мненията. Отворени сме към препоръки за други столчета.

Столчето от линка не е с изофикс закрепване.
Извинявам се, копирала съм друг линк. Става въпрос за това столче :Моля за мнение относно него и евентуални препоръки за подобно Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте на всички. Бих искала да попитам дали някой има опит или мнение за това столче - https://www.amazon.co.uk/Graco-Slimfit-All-Group-Pearl/dp/B07M91MSYD. Сдобихме се от познати с кошница до 13 кг.
Търсим си столче, което може да се ползва както с колани, така и с изофикс. Това столче ни хареса, защото може да се ползва до 18 кг. в обратна посока и отговаря на изискването ни да се ползва какво с изофикс, така и с колани. В магазина казаха, че е преминало краш тестове.
Предварително благодаря за мненията. Отворени сме към препоръки за други столчета.

Столчето от линка не е с изофикс закрепване.
Извинявам се, копирала съм друг линк. Става въпрос за това столче :Моля за мнение относно него и евентуални препоръки за подобно Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile

Нали осъзнавате, че ISOfix и ISOcatch са две различни неща Grinning

# 249
  • Мнения: 418
Чесно казано, не. За първи път ми се налага да купувам столче за кола. Кошницата ни е подарък от познати. За това питам за мнения и съвети.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Чесно казано, не. За първи път ми се налага да купувам столче за кола. Кошницата ни е подарък от познати. За това питам за мнения и съвети.

Моя съвет е преди да се доверите на мненията и съветите тук, е да почетете, да поразглдате видовете, възрастите, моделите, краш - тестовете и др.
Изборът на столче за кола може да се окаже ЖИЗНЕНО ВАЖЕН за вашето дете и сляпото доверяване на форумните съвети е само прехвърляне на тази сериозна отговорност.
Специално столчето което сте показали е без фиксираща система, когато се ползва обратно на движението (ако искате да го ползвате така).
От друга страна ако не искате да е обратно, защо ви е да е от 0 до 36 кг.
Има много неща, които трябва да съобразите, успех в избора!

# 251
  • Мнения: 135
Здравейте! Търся си столче за 10м госпожица, която тежи около 9.5кг и е около 74см. След като изчетох бая информация в пространството, изчетох тази и предишната тема и отидох до магазин, за да видя столчета, съм се спряла на Britax Romer Dualfix M и Cybex Sirona S. В момента съм доста раздвоена, Britaxa ми се стори доста по широк от Сироната, но някак малката стоеше като сгъната. Аз живея в Нидерландия и в момента в един от големите магазини са на промоция. Бритакса е на 375 евро, а Сиронара на 392 евро. Сравнително по-скъпи от английските сайтове, но цената на доставка и липсата на гаранция компенсират. Може ли мнение с предимства на столчетата от ползватели? Отворена съм и за други предложения като важен критерии са ми краш тестовете, 360 градусово завъртане и наклон за спане (въпреки че и на двете споменати, не ми се стори кой знае какъв този наклон). Също какво мислите за цената, като сравнявах с Амазон.де, разликата беше 10 евро.

# 252
  • Мнения: 4 377
Има въртящ стол и на BeSafe iZi Turn i-Size.
Аз съм чела мнения за Сироната, че бързо окъсяват коланите, но те са много разновидности и не знам за коя е било и има ли значение изобщо коя е. За стария Дуалфикс знам, че и той бързо омаляваше на височина.  И за двете нямам опит от първа ръка, така съм запомнила от мненията на хората.

# 253
  • Мнения: 16 871
Поръчах Сybex sirona S I size, от kiddies kingdom за 235£. Много, много благодаря на момичетата, които ме посъветваха за сайта! Вчера го поръчах, днес е при первозвача, другата седмица при мен.

Понеже се двоумях между него и Britax dualfix 2r , за Бритакса да кажа, че не става за новородени. Обаждах се в представителството тук и ми обясниха,  че няма подложка за новородено и не е подходящо, защото бебето реално седи сгънато под ъгъл от 45°, което е много вредно. Възраст горе долу от около 9 м.
Аз се бях подвела по описанието, че става за новородени.

# 254
  • Мнения: 2 241
Обърнете внимание, че за Сироната също е необходима подложка за новородено. Тя се купува отделно.
Edit: възможно е всъщност за новия модел S да не е необходима.

Общи условия

Активация на акаунт