Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на столче за кола - 3

• 11 871
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • София
Зълва ми нае кантарче от тук
https://bebenaem.com/.

# 316
Здравейте, поизчетох назад в темите и горе долу придобих представа за критериите, по които да избирам столче. Дъщеря ми е на 14 месеца - около 10.5 кг. И 80см. Искам да и взема столче за кола,, тъй като нейното е до 12 кг, но вече почна да и става тясно. Модела е "Be safe izi sleep" , ползваме го от раждането, общо взето съм доволна.В момента бюджета ни е около 700лв, насочила съм се към категория 9-18/9-25кг. До колкото разбрах е добре столчето да има опция и в 2те посоки, но  понеже държа на сигурността, сме се насочили към britax, но с този бюджет единственото, на което се спрях е Britax Römer trifix 2 i-size, което обаче е само по посока на движението. Можете ли да ми дадете мнение за това столче, дали е достатъчно добър вариант за бюджета, с който рсзполагаме и също ако има някой друг вариант  за около 700лв (be safe/cybex или др), който да е надежден и да може да се монтира в двете посоки, че след всичко изчетено, много се чудя какво да взема. Ако може и Рошко да даде мнение кое е оптималния вариант цена-качество в моя случай, ще е  супер Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 22:45 от The wolf

# 317
Здравейте, един малко абсурден въпрос, но не ми дава мира...Защо сайбекс сирона ми се струва тооолкова седнала за новородено? В най-полегналата позиция. Чак се чудя да не му направим нещо на детето...
Имаме първата излязла на пазара Сирона, 2015г я взехме, когато първото ни дете беше на 9м, дотогава го возехме в кошницата на тогавашната ни 3 в 1 количка.
Бебе номер 2 е в Сироната от самото начало, но, както казах, нещо ме притеснява. Гледах наклона на кошниците по снимки, ами по-полегнали са.
Предстои ни дълго пътуване и съм в дилема дали да не взема някаква кошница, поне докато почне да сяда.
Вие какво мислите?

Иначе съм адски доволна от сироната по всички параграфи и знам, че я водят 0+, 100 пъти четох книжката и го въртях да го полегна още, но това е.

Общи условия

Активация на акаунт